Pandora - Тема 7

  • 35 488
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Информативно, в американската пандора започна намаление до 50% ще продължи до 06/26
Има избор.

# 16
  • Мнения: 4 246
В силвъркорт има намаление.

# 17
  • Мнения: 421
Нищо интересно за мен... все едно и също въртят. Буквичките не знам за кой път са на намаление. Разочароващо...

# 18
  • Мнения: 33
Привет, момичета!
Ето с какво се сдобих от намалението :

# 19
  • Мнения: 4 246
Аз си взех розовите коронки /обеците/, че на моите им изпопадаха камъчетата, а много ми харесва моделът.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 139
Пръстенът-сърце най-вдясно е разкошен и много нежен. Виждам го да се комбинира буквално с всичко.

# 21
  • Мнения: 5 545
Пръстенът-сърце най-вдясно е разкошен и много нежен. Виждам го да се комбинира буквално с всичко.
И аз си го купих и наистина с всичко върви. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 501
И аз така. Май ще се насоча към други марки.

Нищо интересно за мен... все едно и също въртят. Буквичките не знам за кой път са на намаление. Разочароващо...

# 23
  • Мнения: 5 478
Минавам и аз да се похваля с едно корабче Grinning

# 24
  • Мнения: 1


Здравейте почитатели на бижута Pandora. Търся си този талисман, някой има ли го за продаване? Името на талисмана е Слънчеви Лъчи. Благодаря ви 🤩

# 25
  • Мнения: 1 870
Здравейте, момичета! От няколко дни съм с първата си Пандора и вече съм една от вас Blush Искам да ви кажа, че ви чета от известно време и научих много неща, даже консултантката в магазина ми каза - ама вие знаете много за Пандора Grinning
Сега имам въпрос и вярвам, че ще ми помогнете. Гривната, която купих е 18 размер, мека от серията Моментс. Смятам, че размерът е точният, въпреки, че момичета в магазина ме убеждаваха да взема 19, но от вас знам, че трябва да има пръст разстояние между гривната и китката и с 18-ти размер ми стои така. Няма да я пълня с талисмани, харесвам да има само няколко. Усещам я, че започва да омеква и да се отпуска. Сега на въпроса -харесах твърда гривна в немската Пандора и искам да я поръчам, но има два налични размера 17 и 19. Кой размер да избера според вас? И нея не бих запълнила с  талисмани със сигурност, най-много да сложа 4-5. Другото ми питане е - моля някоя дама, която поръчва от Германия с ГГБГ да ми каже кой адрес се пише. Направих си регистрация в сайта им, но ми излиза адрес само в Англия. Благодаря предварително на всеки, който се включи! Ето и гривничката ми :

# 26
  • Мнения: 5 545
Честита гривничка! Според мен поръчайте 19 размер твърда гривна, щом от меките сте 18-19, защото 17 размер има шанс да Ви стои като белезник. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 11 703
Сега на въпроса -харесах твърда гривна в немската Пандора и искам да я поръчам, но има два налични размера 17 и 19. Кой размер да избера според вас? И нея не бих запълнила с  талисмани със сигурност, най-много да сложа 4-5.
Аз нося 17 размер от меките гривни Моментс.От твърдите също поръчах 17 размер.Още не съм я подносила,но когато я сложа на ръката стои повече по нея без да ми е тясна,точно,както искам да бъде.Наситина меките се отпускат,твърдите не.
При положение,че вие сте си купили 18 размер мека гривна,а продавачките дори са ви съветвали за 19 размер,по-добре според мен от твърдите да поръчате 19 размер.Дано съм помогнала!

# 28
  • Мнения: 1 870
Сега на въпроса -харесах твърда гривна в немската Пандора и искам да я поръчам, но има два налични размера 17 и 19. Кой размер да избера според вас? И нея не бих запълнила с  талисмани със сигурност, най-много да сложа 4-5.
Аз нося 17 размер от меките гривни Моментс.От твърдите също поръчах 17 размер.Още не съм я подносила,но когато я сложа на ръката стои повече по нея без да ми е тясна,точно,както искам да бъде.Наситина меките се отпускат,твърдите не.
При положение,че вие сте си купили 18 размер мека гривна,а продавачките дори са ви съветвали за 19 размер,по-добре според мен от твърдите да поръчате 19 размер.Дано съм помогнала!
Благодаря много, най-вероятно ще взема 19-ти размер Blush

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
Меката ми е 18 с 5-6 талисмана. Поръчах си 17 и 19 твърди гривни, едната ми е малка, а другата голяма. Не знам защо не правят 18. Ако е пълна 19, може и да мо е ок, но не обичам много да редя.

Общи условия

Активация на акаунт