Pandora - Тема 7

  • 35 715
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • BG-DE
  • Мнения: 5 099
Честит пръстен, със здраве си го носиш 😊 На мен клипса от "розово злато" ми харесва повече. Не ми е ясно защо ги измислят в Силвъркорт тези смешни имена 😊 а не ползват тези на производителя.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 604
Здравейте, от скоро и аз съм в клуба на Пандора - феновете, получих гривна за Коледа и сега се оглеждам да я понапълня. Приятелка ми сподели този сайт, от който си е поръчала талисман и е дошъл със сертификат и т.н. - https://www.tresor-bg.com/bg-catalog-details-7.html Читав ли е сайта или продават ментета, срещали ли сте го?

# 722
  • Мнения: 346
Няма друг официален сайт освен "Silver court". Оригинални бижута можете да намерите там и във физическите магазини. Всичко друго са ментета.

# 723
  • Някъде там
  • Мнения: 4 861
Благодаря ви момичета.
Да клипса със сърцето е чудесен към пръстена, но другия ми допада една идея повече.
Аз много трудно си избирам талисмани,ако си купя нещичко и голямата ми дъщеря бързо го отмъква.
Нося 5 талисмана, които  са ми подарък и са ми много любими.От време на време сменям гривните и от меката, минавам на твърдата.
Твърдата ми е малко по-любима от меката.

# 724
  • Мнения: 2 018
Искрица, не ми отговори за другия талисман...

# 725
  • Някъде там
  • Мнения: 4 861
Искрица, не ми отговори за другия талисман...

Клипса не разполага със силиконово захващане, така че ще се плъзга по гривната и съответно може да бъде поставени, и върху някоя от възелчетата, ако се постави върху тях няма да се плъзга Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2 018
А, това исках да разбера, че съм го харесала в сребърен вариант. Имам две меки гривни с възелчета и искам да ги "скрия". Следващите ми меки гривни ще са гладки Simple Smile

# 727
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 418
Аз точно поради тази причина не си продавам талисманите от стари колекции-особено ТТ с 14к злато имаха уникални модели като дизайн и изработка преди години и не са мръднали от носене ..
Сегашните колекции не ме грабват толкова колкото преди години

# 728
  • Някъде там
  • Мнения: 4 861
А, това исках да разбера, че съм го харесала в сребърен вариант. Имам две меки гривни с възелчета и искам да ги "скрия". Следващите ми меки гривни ще са гладки Simple Smile
Утре ще отида до магазин и ще го взема, ще покажа и снимки Simple Smile

# 729
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Днес си получих поръчката за Пандора Ме гривната.
2 талисмана, 1 конектор за пръстен, който обаче ще ползвам за гривната, защото нямаше за съжаление в сайта конектор за гривна (нямам представа защо, много странно) и един линк за гривната в оранжево за лятото 😎
Доволна съм 😊

# 730
  • BG-DE
  • Мнения: 5 099
Честито, много са хубави 🤩 Аз конектор за гривна в сайта никога не съм виждала, дори не подозирах, че съществуват, има ли такива по магазините?

# 731
  • Down south
  • Мнения: 7 734
Честито, много са хубави 🤩 Аз конектор за гривна в сайта никога не съм виждала, дори не подозирах, че съществуват, има ли такива по магазините?
Да, има и са красиви.
Аз нямам МЕ гривна, но купувах за подарък и тогава разгледах по-детайлно.

Последна редакция: чт, 19 яну 2023, 03:07 от Daylily

# 732
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Честито, много са хубави 🤩 Аз конектор за гривна в сайта никога не съм виждала, дори не подозирах, че съществуват, има ли такива по магазините?
Благодаря! Simple Smile
Когато си купувах гривната в магазина имаше, но само в роуз голд, затова не взех. На сайта мисля също, че бях виждала в роуз голд, но ми се вижда много странно. Трябва да проверя пак на място.

# 733
  • BG-DE
  • Мнения: 5 099
Ако разбереш пиши, моля те. Аз се изкуших от последните часове на допълнителното намаление в немската Пандора и поръчах една асиметрична звездичка но нямам още потвърждение от магазина за взимане, ако отида ще питам и за конектора 😊

# 734
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Ако разбереш пиши, моля те. Аз се изкуших от последните часове на допълнителното намаление в немската Пандора и поръчах една асиметрична звездичка но нямам още потвърждение от магазина за взимане, ако отида ще питам и за конектора 😊
Задължително ще пиша! Simple Smile Ти имаше ли МЕ гривна? Аз много се запалих по тях, а преди въобще не ме грабваха! Не знам как го правят 🙈 🤣🤣
Ще чакаме да покажеш звездичката! Simple Smile

Сега обмислям МЕ колие, но искам да го нося по един определен начин. Ето така:

Общи условия

Активация на акаунт