🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 507
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Варна
  • Мнения: 793
Александра това с хамака според мен си го измисли на момента. Като цяло, й беше много некомфортна тая тема.
А относно добавките, аз съм останала с впечатление, че това си е нейн бранд, а не мултилевъл. Нали и студиото й така се казва?

# 1 276
  • Мнения: 2 719
Не ми прилича на сбирка на мултилевъл маркетинг (тийм билдинг или мотовационни лексии, или каквото там.)
Първата зала е с много монитори. Едните изглеждат сякаш са с радарни данни, а другото метеорологични карти.





Моля, извинете размазаните стоп-кадри, но много мести камерата, пробвах 10 пъти да спирам и все беше размазано.


Аз си спомням, че преди около месец Александра пак беше пуснала стори и влизаше в някакъв обучителен център по диспечерство. Не знам каква работа има там.

Александра това с хамака според мен си го измисли на момента. Като цяло, й беше много некомфортна тая тема.

Скрит текст:
Аааа. Има начини с хамака. Сутринта като ме загложди любопитството и го издирих точно този разговор. Там казва, че ТЯ е на хамака и млъква. И вече ясно ми просветна, че идеята ѝ е да го ползва като sex swing.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 16:14 от geri1919

# 1 277
  • Мнения: 5 609
Деница си е абсолютна леличка на поведение и визията й няма нищо общо. Всичко в нея крещи "леляяя". Grinning И злобее като стара мома, злослови... И уж пред Блага защитаваше тезата, че Витьо няма нищо към Алекс и не я харесва хич, тя сама му била скочила в скута, а вчера на ринговете истерично подканваше другите да хвърлят - "Айде бързо, че знаете кой е при него сега!"
И според мен това с хамака го измисли на момента, беше й адски неудобно и се чудеше какво да каже. И не мисля, че вложи смисъл, като че ще се случват там нещата, а отговори на въпроса му къде е била, когато си е мислела за това. Grinning
И пак да покажа тази снимка за хората, които твърдят, че все тя му се навира - еййй, не спря да си бута колената в ръцете му това момиче, не я е срам!
Joy

# 1 278
  • Мнения: 2 719
АлисаВСтранатаНаЧудесата, по-интересно от позицията на неговите ръце е позицията на нейните ръце като контрапункт на неговото поведение в момента. И по-точно поведението ѝ като следствие на мястото и присъстващите.

# 1 279
  • Мнения: 5 609
АлисаВСтранатаНаЧудесата, по-интересно от позицията на неговите ръце е позицията на нейните ръце като контрапункт на неговото поведение в момента. И по-точно поведението ѝ като следствие на мястото и присъстващите.
Да, Гери, точно заради мястото и присъстващите е. После го хвана под ръка и му благодари. Беше хубаво. А погледът на Питона - поне 3 пъти по-зловонно стана @кото, което обичайно души. Joy

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 21:14 от АлисаВСтранатаНаЧудесата

# 1 280
  • Мнения: 2 719
По-смешно от погледана Виктория беше грешната ѝ оценка на причините за ситуацията.
Виктор не я отмъкна Александра навън, защото Виктория не му била отвърнала на целувката и сега ѝ го връщал тъпкано.
Причината пак е Виктория, но беше тоталното незачитане на съществуването на Александра и демонстративното обръщане на гръб.
Ама откъде да се сети Виктория като тя все е най?

# 1 281
  • Мнения: 5 609
Гери, и да се е сетила, по гръб няма да падне и да си признае. Ще каже това, което е угодно на нея - че й връща и едва ли не е лудо влюбен в нея, но й е сърдит и затова сяда до Александра, засипва я с комплименти (много си хубава, прекрасна си, усмивката ти пленява и какво още беше там) и я отмъква навън. Simple Smile Руска школа все пак. Wink
Аз наистина не си представям вариант, в който руският злодей да спечели. Той направо си се забавлява с нея и я взима на подбив. И в следващия епизод ще й каже "Ти си си кучка, но явно имаш и чувства". Joy
Ще я държат до самия финал, обаче, за "епичен сблъсък". Grinning

# 1 282
  • Мнения: 4 133
Аз се чудя Капитонова и на спонсора ли му играе такива игрички и му се налага или е по-ниска от тревата? Ако се държи като в шоуто ясно защо не може да си намери по-богат спонсор да й купува Ролекси. Никой няма да я изтърпи с този "приятен" характер.

# 1 283
  • София
  • Мнения: 62 595
Виктория сама се компрометира с разказа за ухажора и роклята. Излиза веднъж седмично и... нищо, нищо, нищо не прави после, само краси масата с нова рокля.

# 1 284
  • Мнения: 2 719
Ама тя Виктория си го каза директно.
"Аз мисля, че съм идеалната жена, с която Виктор може да се похвали."
В отношенията си с другия пол тя не се възприема като нищо повече от притурка на някой мъж, трофей, с който някой да се хвали, че може да ѝ насмогне на масрафа.

И аз смятам, че я взима на подбив от много време. Твърдя го от вечерта, когато тя отиде на индивидуална среща (онази среща преди горското приключение с АТВ-то). Признавам, харесва му да си играе игрички с нея. И да я притиска за интимностите, за да се притесни малко, не че очаква някакво друго действително развитие.

# 1 285
  • Мнения: 265
Виктория е на 27 години, а е отракана като 40-годишна разведена жена. 😃 Но не отчаяна домакиня, а доволно потъркваща ръце с мастит адвокат зад гърба. Не виждам нищо емоционално задълбочено в нея, само ѝ се привиждат къщи в Лос Анджелис и лична прислуга. Самочувствието и закоравялостта ѝ са равни на плюс безкрайност.

Дениз е забавна и ако не бяха грозните ѝ обиди, щеше да е универсално приятна компания.

А понеже сте споменали бащата на Людмилището, какъв му е случаят?

# 1 286
  • Мнения: 9 171
Забравих да отбележа колко ми е смешен Витьо при церемонията на розата.Заема един много печален вид,гледа към небето сякаш се моли,а пък снощи и сълза пусна.Joy Сякаш ги изпраща на ешафода,а не в къщи.Много драма,много нещо.

# 1 287
  • Варна
  • Мнения: 3 096
На Виктор никак, ама никак не му беше приятно, че Марта го отряза така, нали ѝ прошепна "от самото начало те нося в сърцето си" и още неща, които не чух, понеже шумяха вкъщи.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 17:13 от ivka_smile

# 1 288
  • Варна
  • Мнения: 793
Още един повод за размисъл. Алекс пак е споделила в стори сцена с Ергенина, в която тя се е сгушила в него. Виктор пък е споделил на стори сцената с Виктория, в която обсъждат писмото на вечерния коктейл.

А сега, де?

# 1 289
  • Варна
  • Мнения: 3 096
В какъв смисъл повод за размисъл? Всеки си споделя, това което касае него, което го интересува, ситуация, в която смята, че изглежда добре.. Аз така го възприемам поне.

Общи условия

Активация на акаунт