🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 381
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 9 277

Когато каза на Виктория, че му се струва, че тя не го харесва, а иска да спечели само заради егото си се замислих, че то и при него е така. Той непрекъснато търси път към нея едиствено и само защото тя го държи на разстояние. Той не може да се примири с такова отношение.


+1. Колкото и на пръв поглед да ми е невероятно, от този ракурс е възможно да спечели Виктория - ако се разиграе сценария как "любовта облагородява  и променя ,всеки си намира майстора Wink" и от този вид. Тая сълза от промото дали не сменя посоката натам Thinking

  Ама кой ще се върже ,много слаби артисти са всички.

# 1 366
  • Мнения: 899
Саното и той с изказване за шоОто и телевизията и най-вече за зрителите-сеирджии.
Забрави и той,че с жена му участваха в Къртицата,Черешки и т.н.,а в момента той се снима в поредния сериал.Кво нещо е паметта значи.
А статията,която е постнал ми прозвуча в стил -“Дабългарист назидава простия бг избирател”

# 1 367
  • Мнения: 484
Петър няма се съгласи гаранция. Човека си е открит бройкаджия, евала, че не се прави на сериозен съпруг и не разкрива желания за перфектен баща, каквито са хиперболизираните илюзорни думи на Виктор.
Според обществената ценностна система Петър не е на правилният житейски път, но в крайна сметка опира до въпрос на личен избор.

# 1 368
  • Мнения: 1 930
Чудя се как ще изглеждат скулптурите (за малко да напиша склуптура и да ми проличи дислексията, деменцията и биопопулярното разстройство) утре на момичетата . Почти съм сигурна, че ще изобразят Виктор така :
Виктория - ще направи един гол ...й (хрЯн). Но глината и ще е доста мека, така че ще го задържи като го стегне с един ролекс (виж ако беше Блажка щеше си е задрав прав и ..сурав)
Дениз - ще изобрази едно малко, здраво, добре оформено д*упе на Викторчо , после ще го огледа и от яд , че е по-хубаво от нейното ще го запрати в стената
Люса -сол от мъртви морета, вода от друга планета., пръст от гробище прясна -Виктор е мой да съм ясна!!!
Сашка - една топка глина, понеже докато отмести поглед и забрави как изглежда човекот
Деница - докато се чуди колко възвишено да го изобрази- тя глината изсъхна

# 1 369
# 1 370
  • Мнения: 5 384
Да не се счита за защита на Александра, а приемете въпроса ми за чисто любопитство.
Предвид сутрешните разговори на трите сестри на Пепеляшка, нещо не може да ми стане ясно. При положение, че когато са в имението и не са задължени да стоят заедно, че да ги хваща камерата, Александра ги избягва. Отива в друго помещение или градината.
Е как така излезна, че единственото им спокойствие е, ако Александра отиде на среща и им остави помещенията за тях? Та тя не стои при тях. Вече не прави и опити да говори с тях.

А Людмила с онези бели ризки в специализирани заведения премина леко границата.

Дениз подхвърли, че я е питала отново за фамилията на Виктор и Александра отговорила "Стефанов". Все повече се убеждавам, че това нейното е някакво медицинско състояние (не ми се нахвърляйте, ако терминът не е верен). Не може след толкова повтаряне и случката с куиза, а и последвалите разговори, тя да не запомня фамилията, ако действително няма някакъв проблем със запаметяването на определени неща. Не е за подиграване случая. Не съм наясно точно какво е, обаче има причина да не запомни, а не просто от нежелание.
Това ми е заключението и на мен - има ѝ нещо, това не е за присмех, разбира се, и затрудненията ѝ не са само в сферата и в резултат на дислексия (заявеното от нея). Явно не желае да каже цялата истина. Не е и длъжна да се обяснява по този въпрос. Това си е нейното лично пространство. Но е факт, че греши и когато говори, повтаря се.
А че другите - нискотопкови квачки, прекалиха с натъртването на грешките, прекалиха. Мислят, че така греят като чисти звездици на фона на Ал. Е, не греят, излагат се. Людмила съвсем се самозабрави, предполагам, едва след излизането си е схванала колко си е навредила на имиджа с тези излагации и злоба. Трудно си представям някой свестен мъж да ѝ е хвърлил око и да си я е пожелал, докато я гледа в шоуто.
  Едно не схванах досега, защо смятат Ал.за чак такова голямо зло - разбрах, че ги дразни и ги надвиква, че им проповядва, но към края на предаването вече не е било така - стоят настрана едни от други. Защо е това непрекъснато повтаряне, че е зло.

Общи условия

Активация на акаунт