🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 414
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Варна
  • Мнения: 3 060
Според мен даже от продукцията им пращат какво точно да публикуват,зада се поддържа интерес и да има уж загадка.

# 1 336
  • Мнения: 3 542
Толкова изморени изглеждат на коктейлите, че сигурно наистина снимат нон стоп.

# 1 337
  • Мнения: 15 618
Толкова изморени изглеждат на коктейлите, че сигурно наистина снимат нон стоп.

Ако е трябвало едномесечен престой да бъде представен за тримесечен, направо са ги разкатали от снимки

# 1 338
  • Мнения: 25 651
То и за храненето не стана много ясно.
Първо казаха, че сами са си готвели, после пък, че имало кетъринг.
В някое от интервютата Виктор каза, че снимали по цял ден, излизал рано сутрин и се прибирал късно вечер. Имал сили колкото да си приготви нещо за ядене и да легне да спи.

# 1 339
  • Мнения: 1 928
Не си мислете, че някой е усетил липсата на Деница в работата и.

# 1 340
  • Мнения: 2 719
[ Другото е, че наистина не вярвам да са стояли там повече от месец. Три - друг път, тия вили и безплатния all inclusive да не са без пари?!
Започнали са снимките около 20-ти Септември. Край на снимките 6(7) ноември.
Смятайте ги колко месеца са. Wink

# 1 341
  • Мнения: 914
Преди и след снимките

# 1 342
  • Мнения: 2 719
Еми, по мои груби сметки са 47 календарни дни. Около 41 снимачни дни. Нямам намерение да ѝ броя дните на конфликт на Александра.
Обаче проблемите с нея започнаха доста рано. Първият явлен конфликт (ако изключим онзи в басейна) беше около Благините изпълнения и другарския съд на следващия ден с Людмила. Беше минало около седмица тяхно време.
Повече от това няма да се напрягам откога се карат, изолират и самоизолират.
Средата им предразполага друго усещане за време и реалност.

# 1 343
  • Мнения: 181
Мисля си, че ако Виктор не избере Александра, ще отнесе такъв хейт по социалните мрежи, че после реклами и песни ще види през крив макарон

# 1 344
  • Мнения: 635
[ Другото е, че наистина не вярвам да са стояли там повече от месец. Три - друг път, тия вили и безплатния all inclusive да не са без пари?!
Започнали са снимките около 20-ти Септември. Край на снимките 6(7) ноември.
Смятайте ги колко месеца са. Wink
Какъв е източникът на тази информация? Ако се водите от инстаграм постовете, действително може да има някаква клауза в договора за определено време, в което да не публикуват нищо.

# 1 345
  • Мнения: 181
Ще напиша и аз своето мнение, което като гледам явно е малко по-различно.

Александра в началото ми беше много симпатична. Обаче, съжалявам, но аз не бих отишла при психолог или хипнотизатор (още по-сериозно), който всъщност е момиче, което влиза между още 20 момичета и успява да ги настрои срещу себе си. На няколко пъти я показаха как сяда срещу всички тях и започва да ги поучава за живота. Това е дразнещо и разбирам другите момичета. Не може да седнеш срещу група жени и да се опитваш да демонстрираш превъзходство и да ги поучаваш и учиш как да си живеят живота. Не знам, какво е очаквала - да й кажат, колко е велика и да й се възхищават, може би. Психолозите имат едно професионално изкривяване да поучават, да наставляват как да си живееш живота и да говорят все едно разбират всичко, което навсякъде другаде освен в професионалното им поприще е неприемливо. Според мен, там това е причината да се случат така нещата. Тя просто се мисли за нещо повече от тях и недвусмислено им го показва.

Виктория от друга страна също я харесвах в началото, напоследък е много лигава и това не ми допада. Тя, за разлика от Александра, мисли само за себе си и си действа по списъка със желания 😃 и има далеч по-адекватно поведение към другите момичета. Обаче, в нейното поведение не ми харесва това подчертаване коя на колко години е. Не мисля, че е определящо качество или дефект една жена на колко години е в сравнение с друга. По отношение на Ролекса и чантите Шанел не мисля, че има нещо лошо една жена да иска дадено нещо. В българското общество има една много странна реакция - ако кажеш , че искаш нещо скъпо всички те оплюват, което аз не го разбирам. Също ми беше много странно как тук някои потребителки на форума писаха как и на какви жени мъжете с пари купуват Ролекси и на какви жени не купуват. Бих искала да поканя дамите, които се изказаха така да напишат те как имат тази информация, колко Ролекса са получили в живота си, от какви мъже и при какви обстоятелства? Защото, ако нямаш Ролекс и никой никога не ти е направил и намек да ти го подарява, от каква позиция коментираш?

Деница на мен лично ми е любима, макар, че и там напоследък се изумявам как няма правилна преценка за отношенията й с Виктор. Иначе я харесвам, защото е успяла жена, самостоятелна, изглежда добре и има има хубаво поведение. Не разбирам и критиките към визията й - значи, когато някоя жена има корекции по лицето е изкуствена, а когато няма е стара …. Пак няма угодия Simple Smile

Марта, както стана ясно, явно е попаднала там без и тя да има ясна идея защо.

Людмила бълва злоба, но зад това аз лично забелязвам неувереност в себе си. Реално Виктор на нея не обръща никакво внимание, тя го забелязва и на този етап вече, когато с всички други той е имал среща и е изградил отношение, според мен, тя се чувства малко не на място, 100% вече и умората си казва думата, но все пак такова бълване на змии и гущери поне на мен не ми е приятно на гледам. Иначе, съм сигурна , че в реалния живот едва ли се държи така това момиче.



Относно Ролекса-едно е да го поискаш от съпруга си, а съвсем различно е просто да го искаш и да избираш мъжете в зависимост от това дали могат да си го позволят. Това, което ме отвращава в продукцията е, че открито промотират жени като Виктория, Дениз и Блага. Виктор пък лъже, че избира жена между тях. Как ще ги заведе при майка си?!

# 1 346
  • Мнения: 2 719
Скрит текст:
[ Другото е, че наистина не вярвам да са стояли там повече от месец. Три - друг път, тия вили и безплатния all inclusive да не са без пари?!
Започнали са снимките около 20-ти Септември. Край на снимките 6(7) ноември.
Смятайте ги колко месеца са. Wink
Какъв е източникът на тази информация? Ако се водите от инстаграм постовете, действително може да има някаква клауза в договора за определено време, в което да не публикуват нищо.
Източниците на датите са много. И Виктор каза, че започнали да снимат след средата на септември и приключили първата седмица на ноември. Той е бил там две седмици по-рано, за да се напасне със средата. Така го карали от продукцията.
Останалото го слагам в скрит текст да не се дразни никой.
Скрит текст:
И момичетата така казват около 20-ти септември. За крайна дата всички шикалкавят, че всяка излиза по различно време.
И Наум цитира такива дати. А на неговия личен инстаграм 7.11 го е отбелязал като ден, който ще запомни. На плажа е, в ежедневен аутфит и с таг wrap.  И Радо Тушев рапуска лежерно с екипа на плажа на 7.11. Затова аз го писах въпросния 7,11 като деня след финала. А някои смятат, че е денят на финала.
Екипът е на летището на 11.11. Все пак им трябват няколко дена да опаковат и финализират всичко.
Възможно  да има някаква вариация с по ден-два-три, но това е рамката.
Ох, след тези писаници се чувстам като куку фен разследващ Rolling Eyes Grin . Не е така Stuck Out Tongue Winking Eye. Просто в предишната тема го бистрихме този въпрос в продължение на няколко страници.

# 1 347
  • Мнения: 635
Ааа, извинявам се, не съм прочела. Супер наблюдателна си даже. 😉

# 1 348
  • Мнения: X
"Ала млад нацепен мъж да допре до люти чушки и шоколад, за да свърши нещата качествено, не е добре работата."
Точно нацепеняците могат да имат проблеми ако приемат добавки за мускули или стероиди. Grinning

# 1 349
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 161
Скука, вече се замислям дали да не подхвана някое макраме за да се забавлявам докато върви следващия епизод, или да седна на килима и да построя айфеловата кула от кибритени клечки или да изскулптурирам Ергенът в цял ръст Satisfied
Относно Ролекса-едно е да го поискаш от съпруга си, а съвсем различно е просто да го искаш и да избираш мъжете в зависимост от това дали могат да си го позволят. Това, което ме отвращава в продукцията е, че открито промотират жени като Виктория, Дениз и Блага. Виктор пък лъже, че избира жена между тях. Как ще ги заведе при майка си?!
Защо да не си помечае момичето, Ролекс се дава за продължителни услуги, това да искаш и да получиш такъв определено значи, че си в дълготрайна връзка, един вид обвързват се и двете страни, има смисъл Wink И защо мислиш, че продукцията "промотира" Вики, Денизки и Блажки, ако прочетеш темите назад то си е спектакъл и освиркване.

Общи условия

Активация на акаунт