🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 450
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 2 602
Чудя й се на Людмила.
Как може да няма грам достойнство това момиче?
Ясно е като бял ден, че Виктор не я харесва, не я понася, едвам я търпи.
Тя е единствената, която не е прегръщана, когато получава роза.
На церемонията винаги е последна или предпоследна. Няма среща с Виктор, той не я кани на разговор и т.н...
И тя го знае това, усеща го, не е глупаво момиче и стои, търпи унижението. В името на какво?
Вместо да вдигне  глава, да откаже розата и да  си тръгне с достойнство.
Жал ми е за нея.

# 1 216
  • Мнения: 2 996

НИдей,купи си с портокалови корички! 😄

Не си приятелка ти. Искаш да ям с кеф. Аз искам да се мъча, насила, повече да не помисля за шоколад една година. Stuck Out Tongue Winking Eye

Шоколадът е топ. Един от любимите ми.

Така не звучи добре..Значи има опасност и на мен да стане.


Ще докладвам след някой и друг час какво показа дегустацията.

# 1 217
  • Мнения: 9 776
И аз ще си го причиня тоя гаден шоколад.
Людмила е ужасна като започне да гримасничи. В същото време си мисля, че не е лош човек. Да не забравяме, че телевизията е царя на манипулациите.

# 1 218
  • Мнения: 4 979
И аз ще си го причиня тоя гаден шоколад.
Людмила е ужасна като започне да гримасничи. В същото време си мисля, че не е лош човек. Да не забравяме, че телевизията е царя на манипулациите.
Държат я, защото иначе няма кой да прави нелепи коментари и гримаси. Тя направи половината предаване.

# 1 219
  • София
  • Мнения: 12 873
Яла съм го шоколада и не ми хареса. Та имате шанс да избегнете пристрастяването. Хем му бяха махнали опаковката да не е реклама, хем пак стана... кво нещо е туй телевизията Joy

# 1 220
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
То се позна по вкуса, станиола и формата на блокчетата 😂
Мисля, че съм го опитвала, но нямам спомен дали ми е харесал 🤔 ще трвбва пак да се пробва. Черен шоколад много не обичам, харесва ми само в комбимация с нещо- портокалови корички, мента..

# 1 221
  • Варна
  • Мнения: 10 652

НИдей,купи си с портокалови корички! 😄

Не си приятелка ти. Искаш да ям с кеф. Аз искам да се мъча, насила, повече да не помисля за шоколад една година. Stuck Out Tongue Winking Eye

Шоколадът е топ. Един от любимите ми.

Така не звучи добре..Значи има опасност и на мен да стане.


Ще докладвам след някой и друг час какво показа дегустацията.

Шоколадът, ако е този е отвратителен,  виж черен с портокал е много приятен.

# 1 222
  • Мнения: 39 472
Въпрос на вкус. Да, черен шоколад с лек пикантен вкус. МММ. Май и аз ще ходя да купувам.

# 1 223
  • Мнения: 2 719
Да не се счита за защита на Александра, а приемете въпроса ми за чисто любопитство.
Предвид сутрешните разговори на трите сестри на Пепеляшка, нещо не може да ми стане ясно. При положение, че когато са в имението и не са задължени да стоят заедно, че да ги хваща камерата, Александра ги избягва. Отива в друго помещение или градината.
Е как така излезна, че единственото им спокойствие е, ако Александра отиде на среща и им остави помещенията за тях? Та тя не стои при тях. Вече не прави и опити да говори с тях.

А Людмила с онези бели ризки в специализирани заведения премина леко границата.

Дениз подхвърли, че я е питала отново за фамилията на Виктор и Александра отговорила "Стефанов". Все повече се убеждавам, че това нейното е някакво медицинско състояние (не ми се нахвърляйте, ако терминът не е верен). Не може след толкова повтаряне и случката с куиза, а и последвалите разговори, тя да не запомня фамилията, ако действително няма някакъв проблем със запаметяването на определени неща. Не е за подиграване случая. Не съм наясно точно какво е, обаче има причина да не запомни, а не просто от нежелание.

# 1 224
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен! Много ни е липсвал Биг Брадър. Сега в Литъл Систър много се забавлявам. Страхотна манипулация, евала!

# 1 225
  • Мнения: 899
Гери,аз също си го мисля това за Алекс.Прекалено много станаха нещата,за да са “просто грешки”
А за Люсил,е сега кумата ми вика,че тя ще връща гюл трендафила следващия път,а след нея Сашка.

# 1 226
  • София
  • Мнения: 62 595
Може, Гери, аз също трудно помня имена. Особено когато не ми е ежедневно нужно да ги помня. Ако ме изправиш пред двайсет човека, ще запомня физиономиите, гласовете и т.н., но няма да запомня имената им, освен ако нечие име или фамилия ми напомнят за нещо конкретно.
Има "медицинско състояние", при което хората трудно помнят имена, но те трудно помнят наименованията на всичко. В случая с Александра едва ли има такова нещо.

# 1 227
  • Мнения: 990
Ще напиша и аз своето мнение, което като гледам явно е малко по-различно.

Александра в началото ми беше много симпатична. Обаче, съжалявам, но аз не бих отишла при психолог или хипнотизатор (още по-сериозно), който всъщност е момиче, което влиза между още 20 момичета и успява да ги настрои срещу себе си. На няколко пъти я показаха как сяда срещу всички тях и започва да ги поучава за живота. Това е дразнещо и разбирам другите момичета. Не може да седнеш срещу група жени и да се опитваш да демонстрираш превъзходство и да ги поучаваш и учиш как да си живеят живота. Не знам, какво е очаквала - да й кажат, колко е велика и да й се възхищават, може би. Психолозите имат едно професионално изкривяване да поучават, да наставляват как да си живееш живота и да говорят все едно разбират всичко, което навсякъде другаде освен в професионалното им поприще е неприемливо. Според мен, там това е причината да се случат така нещата. Тя просто се мисли за нещо повече от тях и недвусмислено им го показва.

Виктория от друга страна също я харесвах в началото, напоследък е много лигава и това не ми допада. Тя, за разлика от Александра, мисли само за себе си и си действа по списъка със желания 😃 и има далеч по-адекватно поведение към другите момичета. Обаче, в нейното поведение не ми харесва това подчертаване коя на колко години е. Не мисля, че е определящо качество или дефект една жена на колко години е в сравнение с друга. По отношение на Ролекса и чантите Шанел не мисля, че има нещо лошо една жена да иска дадено нещо. В българското общество има една много странна реакция - ако кажеш , че искаш нещо скъпо всички те оплюват, което аз не го разбирам. Също ми беше много странно как тук някои потребителки на форума писаха как и на какви жени мъжете с пари купуват Ролекси и на какви жени не купуват. Бих искала да поканя дамите, които се изказаха така да напишат те как имат тази информация, колко Ролекса са получили в живота си, от какви мъже и при какви обстоятелства? Защото, ако нямаш Ролекс и никой никога не ти е направил и намек да ти го подарява, от каква позиция коментираш?

Деница на мен лично ми е любима, макар, че и там напоследък се изумявам как няма правилна преценка за отношенията й с Виктор. Иначе я харесвам, защото е успяла жена, самостоятелна, изглежда добре и има има хубаво поведение. Не разбирам и критиките към визията й - значи, когато някоя жена има корекции по лицето е изкуствена, а когато няма е стара …. Пак няма угодия Simple Smile

Марта, както стана ясно, явно е попаднала там без и тя да има ясна идея защо.

Людмила бълва злоба, но зад това аз лично забелязвам неувереност в себе си. Реално Виктор на нея не обръща никакво внимание, тя го забелязва и на този етап вече, когато с всички други той е имал среща и е изградил отношение, според мен, тя се чувства малко не на място, 100% вече и умората си казва думата, но все пак такова бълване на змии и гущери поне на мен не ми е приятно на гледам. Иначе, съм сигурна , че в реалния живот едва ли се държи така това момиче.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 12:13 от Silver Light

# 1 228
  • Мнения: 9 776
Във връзка с помненето - да не забравяме и пост-ковид проблемите. Много хора се сдобихме с такъв дефект.

# 1 229
  • София
  • Мнения: 5 790
Странно е на отпадне Марта, а Людмила още да стои. Знам причините, но както и да го погледнеш... невероятно изглежда. Стана ми смешно нещо - снощи във фейса мернах някой да определя прическата на Марта като пиян самурай Simple Smile
Александра явно има някакъв проблем. Имам колежка, която също не помни разни случки, а е млада. Да не говорим как изговаря думи, които съм сигурна, че не пише по този начин, но ги казва така - страМен, вместо странен. Обърква и термини, свързани с работата ни. Един път ги казва правилно, друг път не.

Общи условия

Активация на акаунт