🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 505
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 230
  • Мнения: 734
Снощи се почувствах зле и ми стана неудобно и неловко само като гледах как Виктория грозно е загърбила Алекс.Тя пък,като обсъждаме външността им,ми харесва в скулите и очите,но има нещо в устата и носа,което е леко грубо и квадратично и можеше и да е на ръба,ако стила и на усмихвате не беше с разтягане на ъглите на устата на долу.Странно се усмихва,все едно просто разтяга максимално устни.

# 1 231
  • Мнения: 1 318
Хем се радвам, че Марта си тръгна, хем ме е яд, че Людмила остана. Нито Деница, нито Людмила имат място там. Първата живее в някаква абсолютна заблуда, че е красива и желана. Втората пък е злобна и неприятна, но не колкото Виктория. Нея май никоя не може да я задмине по злост.
Марта беше очевидно болна, изглеждаше зле. Чак някакви бели петна имаше под очите, може би с грим са се мъчили да прикрият торбички или тъмни кръгове.
Ако може в следващия епизод да си кажем Чао с Людмила и Деница едновременно, ще е чудесно.

# 1 232
  • София
  • Мнения: 62 595
Не съжалявам, че Марта си тръгна, тя така или иначе не е за този формат, не е ясно с какъв акъл е влязла да се излага пред детето и бившия си мъж. Една жена може да има свобода и да си я потребява, особено ако има и голямо дете, и без да влиза във формат за състезание и свалки за мъж и с мъж.
Людмила остава за сеира. Тъкмо който трябва остава за финалите.

# 1 233
  • Мнения: 76
В крайна сметка всички там са “ Хвани единия, удари другия” (веднага вметвам, че не подстрекавам към агресия Wink. ) Вече ама хич не се интерисувам кой ще спечели. Прекалено проточиха всичко, което според мен беше грешка.
А относно забравянето на фамията на Виктор от страна на Александра, може наистина да има проблем с запомняне на имена. Аз примерно пък грам не помня физиономии, ама много съм зле наистина. Съседите ми сигурно ме мислят за надменна патка, че не ги поздравявам ако не са в сградата ни.
До сега не съм си позволявала да обсъдя външния вид на участничките, но наистина за мен Деница изглежда много по-стара за възрастта си. Според мен 32 години е възраст в която жената изглежда най-добре. По някаква причина тя се е отпуснала доста. Но и Виктория, на която симпатизират много хора (относно външния и вид) въобще не ми харесва. Има страхотна кожа, но до там. Абе, като цяло се връщам на първото изречение от постта си…

# 1 234
  • Мнения: 4 359

Дениз подхвърли, че я е питала отново за фамилията на Виктор и Александра отговорила "Стефанов".
имам проста теория. Веднъж аз обърках нещо елементарно в огромно мое притеснение, и после ме подиграваха безкрайно. В един момент на подбив ме попитаха отново същото. Аз наясно с първата грешка я повторих отново, просто в яд. Защото реших, че е по-добре да ме имат за тъпа. 😔 Не да се правя на жертва, а за да ме оставят на мира. Парадоксално, но факт, наистина подейства - казаха, че съм непоправимо тъпа и ме оставиха на мира 😅😉
Гледах сега снощното предаване.
Ще ви кажа, че Марта не е разбрала същността на Виктор - той е тестостерон на квадрат. При него няма приятелство жена-мъж. При него жената е обект на интерес като сексуален обект.
При него приятелство е отношението му с майка му. Той вече си има приятел в лицето на майка си.

# 1 235
  • Мнения: 15 773
Гери,аз също си го мисля това за Алекс.Прекалено много станаха нещата,за да са “просто грешки”
А за Люсил,е сега кумата ми вика,че тя ще връща гюл трендафила следващия път,а след нея Сашка.

Т.е. и двете ще откажат розата, която ще им даде, така ли?

# 1 236
  • София
  • Мнения: 5 794
А това откъде дойде изобщо - че някой връща розата?

# 1 237
  • Мнения: 4 133
Да не се счита за защита на Александра, а приемете въпроса ми за чисто любопитство.
Предвид сутрешните разговори на трите сестри на Пепеляшка, нещо не може да ми стане ясно. При положение, че когато са в имението и не са задължени да стоят заедно, че да ги хваща камерата, Александра ги избягва. Отива в друго помещение или градината.
Е как така излезна, че единственото им спокойствие е, ако Александра отиде на среща и им остави помещенията за тях? Та тя не стои при тях. Вече не прави и опити да говори с тях.
Ама ти вярваш ли им на приказките? Естествено, че го преекспонират. Може да ги е подразнила веднъж-два пъти с нещо, но просто те я мразят и затова раздухват всичко до небесата. Как не ги оставя намира, как постоянно ги дразни, как ходи по тях и не знам си какво. А се видя, че Венета я преследва, я тя буквално бяга от нея. Но не се замислят те колко са дразнещи със злобата си.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 13:07 от daizy_g

# 1 238
  • Мнения: 5 160
Все се чудех какво странно има в погледа на Марта, май е кривогледа, в шоуто на Цитиридката https://www.youtube.com/watch?v=3dipXnIMCys
на 11:05 минута се вижда по-ясно на черно-бялата снимка на Марта, дясното око нещо бяга встрани. Иначе е хубавка, но в шоуто все се чудех какво странно има в погледа и.

# 1 239
  • Мнения: 15 773
Много важно, че бъркала думите. И ММ казва кАлОген, пък нищо му няма. Ама сигурно щото и той е психолог 😂

Аз не разбирам драмата на Александра, че никой не говорел с нея. Тя, вместо да се радва, само го повтаря и го преживява. Че защо й е да говорят с нея, какво точно имат да си кажат? Те нямат общи теми дори. А да започват разговор, който е ясно, че ще се обърне в скандал, след който тя ще реве, за какво й е? На нейно място аз нямаше да говоря с тях. Така бих си спестила доста неприятни емоции

# 1 240
  • Мнения: 191
Охх, тук я разбирам донякъде. И аз родих на 20 и аз възприемах сина си като малко братче и беше много по-лесно отглеждането. Някак растем и двамата заедно. Много е хубаво така. Хубаво е, че са приятелки с дъщеря си. С момичетата тази приятелска връзка е още по-силна. За детето тийнейджър ще ме прощавате, но също смятам, че приятелските отношения са по-добра идея от родителските в този етап. Ще кажете не е ок поведението ѝ за годините ѝ, но екранна сметка както са на един акъл с дъщеря си в момента, така и все пак Марта е по-опитна и възрастна и е в пъти по-добре дъщеря ѝ по-натам да ходи с тази си приятелка по дискотеките 😉

Марта говори някак през зъби, много странно, все едно я мързи да си отваря устата.
Много ми хареса сравнението на Гери (от форума😃), че тя се възприема по- скоро като по- голямата сестра на щерка си, която е я "пазила", докато е билс малка.
Снощи ми се вдия, че има леко шкембенце.

# 1 241
  • Мнения: 544
Според мен Марта е много красива жена, но е толкова апатична, че сякаш е встрани от живота изобщо. Не знам дали нещо би могло да я съживи, да я накара да направи нещо щуро и спонтанно.
Днес я гледах по бтв. Не участвала в конфликти, не била манипулирана от Виктория. Ами да, не е манипулирана. Сама си показа женска злоба след подарената гривна на Алекс. Май само тогава живна. Обаче красотата и не виждам как може да се отрича.

# 1 242
  • Мнения: 881
Вирус или настинка - 1.5 дистанция и маска си трябва,и то в пандемия,пък тя ги напрегръща всички . В другия епизод да не подсмърча Виктор.

Точно това си мислех, особено накрая, когато го разпрегръща и зацелува всичките за довиждане - както се мляскат после и с Виктор, като нищо до финала всички да са натръшкани!

Относно сравнението с майка му, без контекст би било наистина кринджаво, както е модерно да се транслитерира сега.. Обаче той обясни защо и как, което неутрализира първоначалния неприятен привкус.

За поправянето на правоговор и правопис, го намирам за изключително забавно как тази шепа инфлуенсърки, с интелектуалния потенциал на средно-статистическа амеба, си позволяват изобщо да гъкнат по темата.
Ама толкова забавно... Ах, иронията!
Особено Виктория като започне да пляска едни пълни членове на всички думи в редица... С мед да я намажеш!
"Най-добрите приятелкиТЕ" и т.н.

Марта бих я приела като неутрално хаотична личност, ако не беше се включила в злостния хор и тя - с какво точно на нея лично ѝ попречи Александра, че и тя вече барабар Петка с мъжете, започна да злорадства, че прекъсвала именно нейните срещи... Толкова са жалки всички, много ми се иска да можех да видя физиономиите им като се приберат вкъщи и осъзнаят какво са натворили, как изглежда отстрани и каква обществена нагласа са си навлекли с поведението си вътре.
Защото когато си затворен в капсулирана среда, без достъп до външни корективи, дори да те снимат камери, в един момент така свикваш, че неминуемо като магарето от поговорката - започваш да ревеш и да се въргаляш, т.е. хубаво да си покажеш магарията...
И дотолкова се самозабравяш, че чак се опияняваш от илюзорното усещане за власт, което ти дава това... Особено участвайки в групата, обединена срещу някого, само и само да не си ти на прицел.
Мърли!

# 1 243
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 305
Не мисля, че Марта се е изложила кой знае колко. Има къде- къде по- чутовни излгации на майки в ефира.
Просто самото й участие беше неадекватно.

# 1 244
  • Мнения: 4 191
Марта при Цитиридис : "Много се сдушихме с екипа и момичетата...." Grinning

Общи условия

Активация на акаунт