🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 488
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 3 675
Вместо да им бодете очите на мъжовете ви, им кажете, че ако вас ви търпят години, то тези фльорци няма да ги изтърпят и ден! Като им ревнат за бутикови часовници, рокли, обуща, чанти и т. н., ще си ви поискат отново, а като останат и гладни, краят е неизбежен! Спокойно, ако са били китки за мирисАне, няма да са в Шоуто!🙂😀😉

# 1 201
  • Мнения: 15 765
Марта си беше очевидно болна/настинала. Май времето на турската ривиера вече не е чак толкова хубаво в края на сезона и с тия рокли/бански по всяко време не е баш топло.

Според мен вечер си е направо студено. Виктор с риза и сако, момичетата - с голи рамене. Снощи, като раздаваха розите се видя, че Александра трепереше. И преди съм я виждала. Явно им е студено, та нищо чудно и да е настинала.

# 1 202
  • Мнения: 69 191
Аз още си ходя с терлици дОма.

# 1 203
  • SF
  • Мнения: 21 519
На Марта са й правили тест и не е било ковид, но я отпратиха. Няма смисъл да стои безполезна в шоуто и да подсмърча и кашля. Така или иначе, тя нямаше да е избраната за сърцето и живота на Виктор. Много повлияно от настинката, но излизането й от играта вече трябваше да се придвижи. Може би заради хремата и вероятността да  слезе към дробовете, изпревари Людмила.
Последно Марта и Виктор се преоткриха. Тя му заяви, че е готова да опита с него, харесва го, целуна го, изненада го, той прие, зарадва се, отвърна.... В следващия епизод вкараха линията с бившия незабравен и "нека бъдем приятели". Защото вече беше и болна.

# 1 204
  • Мнения: 489
Скрит текст:
Ох, жестоко се напрегнах, честно ви казвам, трудно ще ми издържат нервичките още 2 седмици, мили мои "злобарки". Grinning То не е драма, не е чудо...
Злобила не е Баба Яга. Баба Яга е сладка, симпатична чаровница в сравнение с нея. Направо съм потресена как може младо момиче да побере толкова злост в себе си. Душата й е отпечатана върху лицето. И просто няма начин да няма някаква подкрепа отвън това нещо, та да се задържи дотук, няма как.
Питона - кога ще видим гърба на Злото по пътеката към вкъщи, питам аз... То не е поза, не е ултиматум, не е меркантилност. От очите й струи омраза и лошотия. От устата й - също. Не се издържа вече... Целувки нямаше, за да не се разсърди спонсорът отвън и да я изрита като мокро коте от хранилката, не заради ала-бала глупости, че видиш ли, целувал тази и онази, не на нас тия.
Марта - най-после си тръгна и тя. Много загуби, че се сля с масовката и общия глас против Александра. И как се кефеше на играта, че прекъсва точно нейната среща... Зле, зле. И като каза, че в някакъв момент можело да се събере с бившия... Ми, що дири там? 2 месеца безплатен санаториум, да си разнообрази живота.
Деница - дразни с нереалната си преценка за нещата. Сега след отпадането на Марта очаквам да се преориентира към Александра.
Дениз - не виждам как би могъл да я избере предвид миналото й. А и нямат химия.
Александра - ами, каквото и да си говорим, това момиче какво ли не понесе. Това да стават и да излизат, когато си наоколо, да се държат, все едно те няма и да ти казват, че не искат да им дишаш въздуха и не искат въобще да съществуваш, е... без думи! Очевидно тя е единствената, която наистина харесва Виктор, както и той нея, и затова понася този тормоз. И да, от очите й струи добрина и светлина. А това с приликата с майка му за мен си беше комплимент. Всеки мъж малко или много на подсъзнателно ниво търси майка си в жена си. И 100 х е казвал, че майка му е най-близкият му човек. Ако не спечели след всичко, ще е безумно.
Много ми хареса жестът на Виктор, как обърна гръб на Питона и демонстративно седна до Алекс да си говорят. Дано доброто да победи. Да не прозвуча като Блага, ама и аз вярвам в дядо Коледа и приказките и наистина много се надявам. Joy Heart
Скрит текст:
Добро и Алекс? Нямам нищо против чуждото мнение, ала извинявайте, на 34 да си сама, необразована, да си пропиляла годините си на развитие по испанските барове и никакви поуки от миналото и да продължаваш по същата наклонина плоскост.. Повторно ще се извиня, но да се тюхкаме горкото, добричко момиче, ами не е реалистично. Александра има сериозни проблеми, донякъде ги осъзнава, донякъде не, но да влезе да чисти образ пред цяла БГ
и ние да пърхаме по нея, няма стане.
Може сме малък и много прост народ, но очи и уши имаме.
Grinning
Да, така е, благодаря за поста, но влизайки в Иг и Фб, видно е - има много пърхащи. Ако реша да се вмъкна там с отрезвяващ коментар, направо "се възпаляват". Алекс е като, пиша като! Богородицата от Гваделупа Simple Smile
Същата истерия беше и с Венета. Забавна, весела и свежа. Всъщност реалността я знаем.
Александра ще бъде забравена до месец след края на предаването.
Проблемите и обаче - не.
Типична черта за българската народопсихология. Днеска Бойко, утре Слави.. после Кирил и така докато ни има.

# 1 205
  • Мнения: 2 719
Посмях се сутрешно с комедийния разбор на Кукушев за епизодите от миналата седмица.
Този път е една идея по-вугарен. Донякъде е разбираемо предвид темите, които захващаше Виктор миналия четвъртък.
https://www.youtube.com/watch?v=v5idmCGQn2g

Та Кукушев ми напомни нещо, което и аз се позачудих като го гледах.
Ще го сложа в скрит текст, да не вземе някоя моралистка да се почувства засегната рано сутрин.  (Ама какво по-хубаво от сутрешни изпълнения?)
Не отваряйте, ако еротичните въпроси ви карат да се чувствате неловко.
 
Скрит текст:
Еротичните фантазии на Александра с Виктор се позиционират на хамак в нейния двор. Та се чудех как чисто технически си го представя упражнението. Очевидно и Кукушев се е чудил. Или е мислила хамакът да го ползва като sex swing?  Thinking
Дано този двор има огради от поне 3,5м. И дано някои през това време да не снима природните красоти с дрон и да се натъкне на още по-природни гледки.  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 206
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички участнички ще бъдат забравени. На първите вече дори не им помня физиономиите, а на други формати пък, хич. Участниците в такива формати са консуматив.

Да, Дениз му го подари шоколада, обърках имената.

На Марта трудно ще й пъхнат зорлем думите в устата за свободата и т.н.

# 1 207
  • Мнения: 3 045
Това предаване само ми вреди.
Сега любопитството ме бута, като изляза след малко да си купя шоколад с лютива чушка. На диета съм, но трябва да боря и изостаналостта си от тренда.
Никога не съм опитвала такъв.

# 1 208
  • Мнения: 9 776
Кой е шоколада?

# 1 209
  • Мнения: 2 719
Как така само ти вреди, Прокси?
Благодарение на предаването, по-точно на фейсбук страницата му, разбра, че нивото ти е Бг-мамма и толкова. Joy  Stuck Out Tongue Winking Eye
Сега като те обземе един стремеж да се дистанцираш рязко от тези ми ти отчаяни, хейтещи мамчета с тъпите им излияния и крайно посредственото им ниво, малиииииии! Nature Sparkles
Ето ти позитив! Smiley

Много сме като теб - докарваме докрай играта, че вече сме я почнали и малко остана. Ама май на всички писна.
То и с тези вътре е така. И те просто доиграват. И на тях им писна.

# 1 210
  • Мнения: 3 045
Не зная. Ще пробвам с този.
Дано не ми хареса. Тя Дениз си пада по екстремни неща.


пп. Права си, Гери, установих си нивото колко ми е.
Вучето снощи се оказа, че ми е тествала  IQ -то, без да ми е видяла очите. Безплатно даже, благодарна ще  и бъда оттук насетне.

# 1 211
  • Мнения: 2 719
Това с лютата чушка явно може да е някаква хитрина, за да не се абсорбират калориите от шоколада.
Шоколадите обикновено имат около 530-560kcal/100g. Лютата чушка засилва неимоверно метаболизма. Та може и хитрината да е там. Ядеш шоколад, а не ти се лепи. Просто предположение.

После да споделиш впечатления от шоколада. И аз не съм опитвала такъв.

# 1 212
  • Мнения: 3 675
Малии, много говорила Марта, уста не затвори при Цитиридис! Брей!

# 1 213
  • Мнения: 899
Това предаване само ми вреди.
Сега любопитството ме бута, като изляза след малко да си купя шоколад с лютива чушка. На диета съм, но трябва да боря и изостаналостта си от тренда.
Никога не съм опитвала такъв.
НИдей,купи си с портокалови корички! 😄
За снощи добре,че Марта се разболя та Люсил да остане още два дни на ол инклузивА. Малии как сричаше и какви тийн глупости беше напляскала в писмото.
Другите не ме изненадаха,на Сашка писмото не го дадоха май,представям си колко глупаво е било. Тя освен грешно заучени глупости,трудно изразява собствени мисли. Много ме дразни държанието и на малоумна когато е с Витьо,хихикане, “страстни”погледи и гушки,и тя ми била живяла,интИлЕгентна,учена 😉мома на 34,нЕам думи.
Но все още не ми е толкова отвратителна като Боброва и Люсил.Е те тея двете са големи гадове,някой по-горе ги искал за приятелки,ами халал да са му.
Чудно,че само Марта се разболя,в края на октомври и началото на декември вечерите и сутрините  са доста хладни,а те се носят по едни гъзовейки.
Другата седмица Боброва ще пуска сълза,а Витьо ще и “повярва” ахахаха.Деница горката пак ще чупи увиснали джуки,а Люсил ще пръдне още змийска отрова на изпроводяк.
Ако Виктория или Дениз спечелят шоОто ще е екстра. Ще има да се обясняват като Марта дето щеше да е първа приятелка на завалията,а се оказа,че не поддържат никаква връзка.

# 1 214
  • Мнения: 39 573
Шоколадът е топ. Един от любимите ми.

Общи условия

Активация на акаунт