🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 417
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 25 651
А последният в тези вили ли са настанени или в хотел?
Ако питаш за Наум. Той спи на отделно място. Нито при момичетата, нито при Виктор.
Едните са оставени да се побъркат от многото народ и различните характери.
Другият е оставен да се побърка от уединение.
Наум и Теа - на плажа. Satisfied
През повечето време Теа и тяхната дъщеря също бяха в Турция.

Няколко от участниците споменаха, че се е снимало по цял ден – от рано сутрин до късно вечер, често и след полунощ. Спали са по 4 – 5 часа.
Това, че на нас показват минимален процент от заснетото, манипулирайки записите така, че да създадат определена картина, която не отговаря съвсем на действителността, го твърдят куп участници. Последно го каза и Марта.
Не е ясно от колко човека се състои снимаческият екип и какви са взаимоотношенията им с участниците.
Една от участничките намекна, че е имало доста секс. Може да се е пошегувала, а може и да не е. Виктор не е единственият мъж там, ако ми схващате намека...
Никой няма да признае, дори да питаме в прав текст, колко от „спонсорите“ на момичетата в шоуто също са били някъде наоколо.
Както и колко от тези „спонсори“ са платили за участието на техните „спонсорирани“ под мотото „Няма лоша реклама, стига да ти изписват името правилно“.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 20:37 от Как' Сийка

# 1 321
  • Варна
  • Мнения: 10 577
Имаше една чалга песен- чушката люта, оше по люта....
После не помня

Не знам за чалга, но имаше една народна песен, в която се пееше "Цонке ле чушка червена, три пъти в манджа туряна, три пъти в манджа туряна, два пъти в боклук хвърляна". Струва ми се доста подходяща за момите от предаването. Grinning
Май наистина е народна песен.
Не знам защо я визуализирам, че я пеят от група мангусти, като пиперлива чалга 😂

Ама гугъл не изплюва такъв вариант.

# 1 322
# 1 323
  • Мнения: 2 719
Как' Сийка, постът ми беше шеговит.
А че Наум си отвися по плажовете, ви го гарантирам. Спука се да пуска сторита от плажа с фемилито.
Виктор имал ли е някакво свободно време, няма как да знам.
Обаче онези в санаториумите вили искат, не искат, е трябвало да съжителстват някак. Било то и с крамоли.


Относно сторита на Виктор и Александра, аз не бих търсила някакъв кой знае какъв смисъл.
И все пак ако трябва да го правя... На Виктор сторито води до публикация на страницата на "Ергенът". И текстът на публикацията гласи:


По всяка вероятност и той иска да чуе зрителския отговор на въпроса.
За Александра с нейното стори, нямам идея. Може просто да раздухва случая с цел популярност. И тя цели да ни продава терапиите, пръскалата и дзен дъра-бъра, каквото продава.

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 20:52 от geri1919

# 1 324
  • Мнения: 117
Спойлер за следващите изгонени. Шок и недоумение 😉
Скрит текст:
май наистина както съфорумка беше казала преди анализирайки инстаграм следващите изгонени са първо Людмила, после Деница и Александра. Тя доста "умно" е  сложила снимка с Деница от 7 ноември от някакъв ресторант и гмуркане. Явно са си чакали самолета заедно и тогава са се сприятеили.Интересно какво е накара Виктор рака рязко за си промени мнението [\spoiler]

Последна редакция: сб, 07 май 2022, 20:56 от masala

# 1 325
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Пишеше, че и тъщата на Наум е довтасала на Ривиерата и с дъщеря си са го побъркали от прищевки и капризи.

# 1 326
  • Мнения: 2 719
Спойлер за следващите изгонени. Шок и недоумение 😉
Скрит текст:
май наистина както съфорумка беше казала преди анализирайки инстаграм следващите изгонени са Деница и Александра. Тя доста "умно" е  сложила снимка с Деница от 7 ноември от някакъв ресторант. Явно са си чакали самолета заедно. Интересно какво е накара Виктор рака рязко за си промени мнението [\spoiler]
И кое те наведе на тези мисли? Само датата от Инстаграм публикациите ли? Някакво друго инфо?
Скрит текст:
Защото датата нищо не ни показва. Това  датата след финала или на финала. Ама аз мисля, че е точно след финала.

# 1 327
  • Мнения: 117
Погледнах датите кога са пуснали първите снимки ноември на Марта и тези останалите.  Вижда се че са от едно място със седмица разлика...

Спойлер за следващите изгонени. Шок и недоумение 😉
Скрит текст:
май наистина както съфорумка беше казала преди анализирайки инстаграм следващите изгонени са Деница и Александра. Тя доста "умно" е  сложила снимка с Деница от 7 ноември от някакъв ресторант. Явно са си чакали самолета заедно. Интересно какво е накара Виктор рака рязко за си промени мнението [\spoiler]
И кое те наведе на тези мисли? Само датата от Инстаграм публикациите ли? Някакво друго инфо?
Скрит текст:
Защото датата нищо не ни показва. Това  датата след финала или на финала. Ама аз мисля, че е точно след финала.

# 1 328
  • Мнения: 1 091
Добре де, чудя се на акъла на тия патици, които ги разкривате кога си тръгват, толкова ли (по-предните) не са се усетили или не са им казали до хх дата да нямат разни публикации наляво-надясно, за да има интерес кой ще остане последен.

# 1 329
  • Мнения: 2 719
Погледнах датите кога са пуснали първите снимки ноември на Марта и тези останалите.  Вижда се че са от едно място със седмица разлика...
Една седмица разлика си е цялото време до финала.
Те снимат 6 дни в седмицата.

# 1 330
  • Sofia
  • Мнения: 3 795
Скрит текст:
Ами никак не е за подценяване работата в АЕЦ-а. Каквато и да е Деница, каквото и да работи там, не е като да си инфлуенсър, пишман-психолог, плеймет, художник на свободна практика и онлайн търговец на нещо си...
Хъъъм, колко да е отговорна?! Щом е възможно да отсъства  три месеца и всичко да си върви, както преди. Хич не ми я хвалете, с нея и без нея, все тая. Simple Smile

Точно това дълго отсъствие навежда на мисълта, че е на висока, може би ръководна позиция. Обикновен чиновник няма как да си позволи такъв отпуск, без значение платен или неплатен.
Шеф също не може, най-малкото заради екипа, с който работи. И друго, ако екипът се справя перфектно с и без шефа, то вторият рязко става излишен. Няма луди да дават една заплата залудо. Simple Smile
Не знам, какъв работник е Деница, но изглежда адски уморена и отегчена от живота, и това я състарява. Липсва й живец.

# 1 331
  • Мнения: 863
И аз мога да говоря само за терлици и за времето. Без да споменовам ММ. Това прави ли ме Ентелигентна като леля Денка? Едва ли....

Само ако си свалиш гащите на балкона. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Може пък Алекс и Вик да са се взели. Хубава двойка са - не са красавци, но са приятни за гледане заедно.

# 1 332
  • Мнения: X
Аз не виждам нищо чудно в сторитата. Вероятно от продукцията ги задължават известно време след това да публикуват разни неща, свързани с текущите епизоди. Или поне от последните няколко останали и Виктор се очаква да постват някакви снимки, коментари си мисля.

# 1 333
  • Мнения: 15 626
Трябва да е под нечии протекции или да е абсолютно безполезна, за да може да си позволи да отсъства три месеца. Не съм видяла досега сериозен шеф да го няма цяло лято. Значи е излишен, щом отделът може без него.

Може да си работи онлайн Simple Smile

# 1 334
  • Мнения: 636
Трябва да е под нечии протекции или да е абсолютно безполезна, за да може да си позволи да отсъства три месеца. Не съм видяла досега сериозен шеф да го няма цяло лято. Значи е излишен, щом отделът може без него.

Може да си работи онлайн Simple Smile
Това и аз си го помислих и за мен е най-логичното обяснение. Ако е шеф, може даже и само по телефона да взима решения. Другото е, че наистина не вярвам да са стояли там повече от месец. Три - друг път, тия вили и безплатния all inclusive да не са без пари?!

Общи условия

Активация на акаунт