🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 454
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 305
  • Мнения: 25 724
Ми да, " каквото и да работи там"....така и не стана ясно какво точно работи и каква длъжност заема.

Достатъчно ясно стана, че не работи в АЕЦ, а в една от обръча от фирми около големите държавни предприятия.
Изобщо, има ли поне една от участничките, чиято визитка да отговаря на действителността? Всички са твърде напудрени, да не кажа откровено лъжливи.
Включително и тази на Марта, която уж била зарязала мъжа си, за да ходи по дискотеки, когато и на децата им стана ясно, че тя е зарязаната и вероятно подменена с по-нов модел. Затова и са всички тези чупки и признания в отчаян опит да си го върне.

# 1 306
  • София
  • Мнения: 62 595
Трябва да е под нечии протекции или да е абсолютно безполезна, за да може да си позволи да отсъства три месеца. Не съм видяла досега сериозен шеф да го няма цяло лято. Значи е излишен, щом отделът може без него.

# 1 307
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
Прочетох, че Виктор си тръгва сам от Турция без да даде пръстен на никоя.
Той и Наум само взели пари, а на момичетата им оставали спомените и приключенията.
Прочетох го в нета 🤔

# 1 308
  • Мнения: 9 138
Е,Наум няма да вземе някоя хубава сумичка.А пък колко е излишен,думи нямам.

# 1 309
  • Мнения: 69 051
ММ снощи ме пита тоя какъв е, за Наум...нищо не му отговорих, щото нямаше какво...къв е, никакъв Joy

Обикаля само около Валентин Стоянов...нъл тъй беше името, че не помня имена ... Joy

# 1 310
  • Мнения: 25 724
Прочетох, че Виктор си тръгва сам от Турция без да даде пръстен на никоя.
Той и Наум само взели пари, а на момичетата им оставали спомените и приключенията.
Прочетох го в нета 🤔

Ох, ако знаеш как с тръпнещо сърце чакам Виктор да покаже среден пръст на момите, да връчи оставащите рози на Наум, двамката да плеснат с ръце, да се прегърнат, да се хванат за ръце и с летящи подскоци да поемат към залеза...
Ех, мечти-и-и-и...

# 1 311
  • София
  • Мнения: 11 671
Предаването не се снима 3 месеца, май  под 40 дни бяха казали, че е.

# 1 312
  • Варна
  • Мнения: 3 063
А последният в тези вили ли са настанени или в хотел?

# 1 313
  • София
  • Мнения: 11 671
В тези вили са настанени, по 3 момичета в стая. Виктор спи на друго място и идва само, когато имат задачи.

# 1 314
  • Мнения: 646
То постоянно се пише това онова, за да не е толкова очевидна победата на Александра и да поддържат някакъв интерес. Ергена на мен не ми е топ, че да си кажа Александра не е за него. Напротив отиват си много визуално, не е изключено да поомачкат чаршафите няколко пъти и кой от къде е.

# 1 315
  • Мнения: 2 602
Деница сложила розАвите очила и тръгнала барабар Петко с мъжете.
С кой акъл се е записала в това предаване?
Има си къщата, кучето, службата, има си вероятно местни обожатели. Да, ама не! Зарязала  удобството на питомното, хукнала да гони дивото.
То лошо няма, ама да не беше в съревнование с тези мъжемелачки, до които изглежда като сиво врабче.

# 1 316
  • Мнения: 2 719
А последният в тези вили ли са настанени или в хотел?
Ако питаш за Наум. Той спи на отделно място. Нито при момичетата, нито при Виктор.
Едните са оставени да се побъркат от многото народ и различните характери.
Другият е оставен да се побърка от уединение.
Наум и Теа - на плажа. Satisfied
През повечето време Теа и тяхната дъщеря също бяха в Турция.

# 1 317
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В какъв смисъл повод за размисъл? Всеки си споделя, това което касае него, което го интересува, ситуация, в която смята, че изглежда добре.. Аз така го възприемам поне.

Ами мен ме накара да се замисля.

Защо й е на Александра да споделя романтични сцени с Виктор, ако не е с него вмомента? Беше казала, че има партньор до себе си.

От друга страна, Виктор защо споделя тази сцена с Вики? Защото се харесва как изглежда, докато чете писмото?

Не знам. Разсъждавам. Опитвам се да разбера какви са отношенията между участниците вмомента. Simple Smile

Защото се дописват
Тя показва, че той я харесва
Той пуска клип, с който осмива, според мен, Виктория
И то стана ясно, че Виктория ще напусне в следващия епизод,
щом Деница, така реагира в промото

Ясно е, че Александра ще спечели

# 1 318
  • Мнения: 2 144
Имаше една чалга песен- чушката люта, оше по люта....
После не помня

Не знам за чалга, но имаше една народна песен, в която се пееше "Цонке ле чушка червена, три пъти в манджа туряна, три пъти в манджа туряна, два пъти в боклук хвърляна". Струва ми се доста подходяща за момите от предаването. Grinning

# 1 319
  • Мнения: 69 051
Деница ....
То лошо няма, ама да не беше в съревнование с тези мъжемелачки, до които изглежда като сиво врабче.

Е, като врабченце мога аз да изглеждам, щото съм мънинка и сладичка, кака Денка изглежда по-скоро като пуйка, щот е длъгнеста и едрококалеста Мара....

Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт