🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 508
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 990
Какъв е случаят с бащата на Людмила? На мен не ми изглежда да е момиче с възможности поне по начина, по който се облича… Изглеждат ми евтини дрехите й..

Иначе по въпроса със спонсорите… За мен, лично, има абсолютен знак на равенство между ситуацията млада мацка със спонсор и отчаяна домакиня, която на драго сърце би се разделила с мъжа си, но работи за 1000 лв и не може да си позволи да живее сама и да плаща наем/изплаща апартамент и да си гледа сама детето/децата. От моя гледна точка и двете неща се свеждат до “с този мъж съм заради пари”.

И нещо положително - днес ми хрумна, че Деница успя да остане толкова дълго в предаването и да говори на всякакви теми без да й се налага да прибягва до каквато и да е информация за бивши нейни гаджета. Просто това е видимо интелигентна жена, която умее да води разговор.

# 1 291
  • Мнения: 4 191
Чета коментар. Защо момичета участвали в шоуто. Защото било модерно "Насран, но на екран" Joy

# 1 292
  • София
  • Мнения: 13 014
Иначе по въпроса със спонсорите… За мен, лично, има абсолютен знак на равенство между ситуацията млада мацка със спонсор и отчаяна домакиня, която на драго сърце би се разделила с мъжа си, но работи за 1000 лв и не може да си позволи да живее сама и да плаща наем/изплаща апартамент и да си гледа сама детето/децата. От моя гледна точка и двете неща се свеждат до “с този мъж съм заради пари”.

Разликата е, че бръмчалката бързо ще си намери друг спонсор, но за домакинята едва ли има върволица от желаещи да заемат мястото на съпруга й - спонсор. Но пък бръмчалките имат кратък срок на годност преди предложенията да станат все по-евтини и от все по-гнусни чичковци. Тя затова и Боброва всячески гледа да се рекламира и се опитва да развива някакъв неин бизнес, защото й е ясно, че няма още дълго да се брои за гурме. Отчаяните трофейни домакини пък или се надяват да си останат такива, правейки се на слепи за младите любовници, или трябва да се примирят със съвсем нов стандарт на живот. Марта тук явно е улучила на мъж рядкост, който я подсигурява, но все пак вероятно й се е променил размаха на харча, най-малкото вече ги няма щедрите подаръци. А може би наистина има заможно семейство и не й е проблем.

# 1 293
  • Мнения: 69 239
И аз мога да говоря само за терлици и за времето. Без да споменовам ММ. Това прави ли ме Ентелигентна като леля Денка? Едва ли....

# 1 294
  • Варна
  • Мнения: 793
В какъв смисъл повод за размисъл? Всеки си споделя, това което касае него, което го интересува, ситуация, в която смята, че изглежда добре.. Аз така го възприемам поне.

Ами мен ме накара да се замисля.

Защо й е на Александра да споделя романтични сцени с Виктор, ако не е с него вмомента? Беше казала, че има партньор до себе си.

От друга страна, Виктор защо споделя тази сцена с Вики? Защото се харесва как изглежда, докато чете писмото?

Не знам. Разсъждавам. Опитвам се да разбера какви са отношенията между участниците вмомента. Simple Smile

# 1 295
  • Мнения: 780
Ами никак не е за подценяване работата в АЕЦ-а. Каквато и да е Деница, каквото и да работи там, не е като да си инфлуенсър, пишман-психолог, плеймет, художник на свободна практика и онлайн търговец на нещо си...

# 1 296
  • Мнения: 69 239
Ми да, " каквото и да работи там"....така и не стана ясно какво точно работи и каква длъжност заема.

-Аз работя в министерство..
- Въй, бравос, колкУ престижнооооо...
-мда, хигиенистка съм там...
- ?????

Joy

Та споменаването само на учреждението, нищо не значи...

# 1 297
  • Мнения: 467
Деница основно говори за мечтаната сватба…

# 1 298
  • Варна
  • Мнения: 3 096
Ами не стана ли още отначало ясно, че Деница май работи в някакво предприятие едва ли не в двора на АЕЦ,, ама не точно АЕЦ. Така писаха тук. Изобщо не става ясно каква е работата ѝ и какво р образованието ѝ. Мениджъри на офиси бол. А за годините, на 32 ли я дават? Това е пълен абсурд. Тази жена е на минимум 38.

# 1 299
  • Мнения: 25 863
На мен ми направи впечатление, че писмото на Александра някак го претупаха набързо. Два реда стихче, толкова ли можа да измисли?
Виктория иска да живее в къща на брега на морето в Калифорния, но може да се окаже с къща в село Сарафово ако не внимава. Sweat Smile
В Калифорния няма море. Къщите там са евентуално на брега на океана.

# 1 300
  • Sofia
  • Мнения: 3 856
Ами никак не е за подценяване работата в АЕЦ-а. Каквато и да е Деница, каквото и да работи там, не е като да си инфлуенсър, пишман-психолог, плеймет, художник на свободна практика и онлайн търговец на нещо си...
Хъъъм, колко да е отговорна?! Щом е възможно да отсъства  три месеца и всичко да си върви, както преди. Хич не ми я хвалете, с нея и без нея, все тая. Simple Smile

# 1 301
  • Мнения: 4 204
Наистина ли жена, неспособна на елементарен анализ на очевидна ситуация е интелигентна? Самовлюбена и безобразно заслепена, но само защото не е инфлуенсърка се води интелигентна? 🙄
За мен е безкрайно семпла Деница, за да не употребя по- точна дума.

# 1 302
  • Мнения: 173
Ами никак не е за подценяване работата в АЕЦ-а. Каквато и да е Деница, каквото и да работи там, не е като да си инфлуенсър, пишман-психолог, плеймет, художник на свободна практика и онлайн търговец на нещо си...
Хъъъм, колко да е отговорна?! Щом е възможно да отсъства  три месеца и всичко да си върви, както преди. Хич не ми я хвалете, с нея и без нея, все тая. Simple Smile

Точно това дълго отсъствие навежда на мисълта, че е на висока, може би ръководна позиция. Обикновен чиновник няма как да си позволи такъв отпуск, без значение платен или неплатен.

# 1 303
  • Мнения: 3 163
Да не говорим колко лъха на отчаяние. Направи ли ви впечатление в епизода с въпросите за Виктор как тя в синхрона си спомена, че първата ѝ работа като се запознаела с някого била да види дали фамилията му ѝ отива...

Нека веднъж завинаги да сложим край на дискусията за възрастта ѝ. Неколкократно хора, които я познават задочно, потвърдиха, че е на 34. Работи в българския оператор по извеждане от експлоатация – ДП РАО, не е ядрен физик.

# 1 304
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 626
Нали имаше съфорумка, която сподели преди време, че познава Деница или познава някой, който я познава и каза, че е шефка и има подчинени на работното си място. Не била долюбвана от колеги и често отсъствала заради мъже и екскурзии. Предполагам, че в нейния си свят е желана и ухажвана жена и сега като чете коментарите сигурно е голям удар по самочувствието за нея...

Общи условия

Активация на акаунт