Колко пъти сте си сменяли работата?

  • 2 715
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Около 5 пъти.

# 16
  • Мнения: 1 364
Не съм си сменяла работата по мое желание.

# 17
  • Мнения: 463
сега съм на 25, бачкам от 20-годишна, сменяла съм си работата 4 пъти - всеки път по свое желание, понеже съм отивала на по-добро място - какво да направя, като съм толкова търсена и желана и валят предложения (ах, самата скромност съм, нали Blush) тука обаче много ми харесва и смятам да се задържа.

# 18
  • София
  • Мнения: 726
3 пъти за 7 години - и всеки път е било за по-добро

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
2-3 пъти съм си сменяла работата. Първия път фирмата фалира, един ден просто я нямаше - бая шок беше. Вторият път по мое желание, защото се върнах в БГ и третия път, ако се брои изобщо, беше по взаимно несъгласие -  шеф нервак, който ме употреби, докато се регистрира фирмата и после реши да не ми плаща, но пък да ме обижда Crazy
Настоящата работа не бих си я сменила скоро.

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Е май няма такъв динозавър като мен. За 20 г. трудов стаж нито веднъж. Crazy

# 21
  • Мнения: 4 451
Два пъти. Единият път напуснах, защото започнах докторантура в университета, а вторият път - защото отидох на по-добро място.

# 22
  • Мнения: 794


Сменила съм 3 фирми, като в първите две прекарах около 1 - 1.5г. А там бе ...  fight експлоатираха горките нас студенти до край!!!!
Обаче пък колектива беше млад и падаше  dancing и  lalalala и   bigdance2     

 Grinning
 Grinning
 Grinning


В текущата съм от около четири  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 727
Аз съм с малък стаж (4 г.) и не съм сменяла работа.Ако не тръгна да сменям града може и да не се случи да сменям работа.

# 24
  • Мнения: 126
Не знам дали ще си спомня всичките.

# 25
# 26
  • Мнения: 2 407
3 пъти.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Нито веднъж  Naughty От около 9 години работя на едно и също място...

# 28
  • Мнения: 4 806
нито веднъж (почти 35) - каквото започнах, това правя досега... да помисля... от 12 години

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
За 10 години трудов стаж, имам по 5 години в различни области, т.е. 1 път съм си сменяла работата.
В най- скоро време ми предстои (може би) поредната тотална промяна...

Общи условия

Активация на акаунт