Фолклор - за отслабване и спорт

  • 16 915
  • 354
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 063
По-лесно ще ти е да завиеш горе при Деница посока Патиланци и след Кауфланд завиваш в дясно, училището се вижда и от булеварда/едно жълто/,входа е малко по-нагоре,в 12.30 започват танците newsm68!

Чао момичета и да слушкате, а аз после ще взимам уроци от вас  bouquet

# 316
  • Мнения: 277
Малиииии,
залягам и пиша с притеснение  #Crazy

От тез кУршуми  Joy стресница ша ми излезе  ooooh!

Аз ще си нося маТАронки, ако трябва и прахосмучка да донеса  newsm78

Та питам плашливо
Може ли да се присъединя  Praynig

Joy Joy JoyАко бяхме в читалището само с rainbow можеше да дойдеш,но сега става и само с маТаронки,деня и мястото са известни Hug
Съжалявам само,че няма да мога да се запозная с теб тази седмица Sad

За мен този персонаж/как му беше името не помня/ не представлява интерес и не смятам повече да се занимавам с него,нека сам да се дави в злобата си  Stop

Последно да Ви кажа, че няма да мога да дойда и двата дни,че си имам малко проблеми  Tired,ще ми липсвате много, а и ще изпусна пак някое ново хоро, а за граовското да не говорим колко ще изостана Sad

Обичам Ви и се забавлявайте Heart Eyes




Iva, spe4eli me za tvoqta kauza.. bqh se vbesila, ama dobre 4e ima i takiva kato tebe... da me vkarat v praviq pyt Simple Smile  Hug

Mina, na6iq tancov systav e kato jenskoto syrce: vinagi ima mqsto za o6te edin!!!  Hug dobre do6la, 6te se vlyubi6 v celiq ni "ansambyl" Simple Smile)) Ako pro4ete6 tova predi da trygne6: 6te sme 4 taniorki na vhoda, 6te te 4akame otpred na ulitzata, pred vhoda na u4ili6teto. 6te sme po nosii (=antzuzi Simple Smile )

# 317
  • София
  • Мнения: 900
Идаааааа  Hug

Бях решила да си дойда с танцовия екип,
ама поличката ми май става само за ръкав вече  hahaha

MammaT на входа в колко??

# 318
  • Мнения: 634
Колкото и нескромно да звучи, искам да се похваля и да изкажа колко съм възхитена от себе си днес!!
След близо месец отсъствие-да изиграя граовското и то бързото...
 newsm68 newsm44
Това е Joy Joy до утре  bouquet Hug

# 319
  • Мнения: 1 063

Iva, spe4eli me za tvoqta kauza.. bqh se vbesila, ama dobre 4e ima i takiva kato tebe... da me vkarat v praviq pyt Simple Smile  Hug

newsm10 тук сме, за да се забавляваме, който не влиза с тази идея при нас  smile3513
Как беше днес?

# 320
  • Мнения: 277
Kak ste, devoiki tanciorki? Az v nedelq ne bqh Sad ne 4e ne se zabavlqvah i v nedelq de Wink nau4ihte li novoto horce, deto Itzo go pokaza v sybota? Dqsna peti4ka, lqva peti4ka Simple Smile)) Gotino izglejda, no i trudni4ko.....
q razkajete Simple Smile

# 321
  • Мнения: 1 021
Онова, новото хорце дето Ицо го показа в събота не то учихме, защото бяхме много малко и  го оставихме за тази седмица. Но научихме едно друго  Crazy Казва се "арап" и е много лесно, схванахме го буквално от първият път. Айде идвайте всички в събота, че да научим това Брезнишко, ли какво беше, хоро! Praynig
Спорна седмица на всички и до събота!

# 322
  • Мнения: 277
Vie ste super!!!  newsm10 newsm44
Merci! Hug

# 323
  • Мнения: 1 063
Искате да кажете, че сте научили две нови хора/или сте ги започнали/, ей нямате стигане после, а поспрете се малко де Crossing Arms Laughing

Хубав ден и успешна седмица момичета!

# 324
  • Мнения: 1 021
Искате да кажете, че сте научили две нови хора/или сте ги започнали/, ей нямате стигане после, а поспрете се малко де Crossing Arms Laughing

Хубав ден и успешна седмица момичета!

А не, не! Naughty
Не сме научили 2 хора. Едно е и то супер елементарно!
Хайде пък и ти нямаме стигане, ти бързо схващаш  Wink
Хайде в събота идвай! Hug

# 325
  • София
  • Мнения: 900
Момичета вие бяхте чудесни в събота  Peace Peace Peace

Моя милост вчера плацикаше дупе на водна аеробика  Wink

Нещо май всички ми "имат зъб" - спукаха ми трътката  Mr. Green

В събота, дай Бог, съм на линия!!!

Успешна и ползотворна седмица танцьорки такива  Hug Hug Hug

# 326
  • Мнения: 1 063
Ох наистина се надявам да дойда,че ми липсвате, а и имам огромна нужда от разнообразие и разтоварване Peace
А за схващането, май не съм от най-бързите, граовското много ми се опря Tired,само неговите стъпки са ми в главата Laughing

# 327
  • Мнения: 277
Iva, graovskoto ne znam na kogo ne se e oprqlo... Iskam da ti kaja, 4e az edva predniq pyt go zaigrah sama! 4 ili 5 pyti izob6to ne mojeh da hvana logikata na horoto. Sega oba4e mi e ok Wink daje na Martea pomagam i ne se zatrudnqvam. Samite elementi sa elementarni, no kombinaciqta mejdu tqh me ubiva napravo! A ti ne si idvala vsi4kite tiq 4-5 pyti, v koito nie sme se uprajnqvali! Kak iska6 da go shvane6?!!! Ima vreme! Samo spoko - znae6, 4e osnovnata ideq e da se zabavlqvame! Sled tova - malko dvijenie i sled tova - da ponau4im i nie ne6to polezno i priqtno Simple Smile (posledovatelnossta ne e nepremenno takava Simple Smile )

# 328
  • Мнения: 1 063
Mamma T  newsm51
Кефя ти се на позитивизма!

# 329
  • Мнения: 277
Tova ne e pozitivizym, a REALIZYM  smile3503

Общи условия

Активация на акаунт