AVON кампания 13 И 01

  • 15 073
  • 328
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 028
Ку-ку  Whistling
Здавейте  Laughing
А сега (ако някои не ме е изпреварил) е време да ми блатодарите и на каталога да се наредитееееее  Sunglasses   love001
Брошура 02+Нетната му:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83979&view=1&photo=1

Още не е целия обаче, понеже, защото го качвам в момента  newsm53
Абе изпревариха те,ама все пак благодарим за старанието и усилието,което положи,за да ни зарадваш  bouquet

# 286
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз проблем със спиралата нямам newsm78........за сега Mr. Green

# 287
  • Мнения: 990
Моята спирала е същата, топчеста, слепва ми миглите, ама не смеех да се оплача...  Embarassed И наистина е доооста суха, рони ми се от миглите... ужас! Я кажете от К2 коя свястна спирала да си взема???

# 288
  • Мнения: 5 652
Я кажете откога може да се поръчва каталог 2?
А моята спирала си е ок. Взех я преди 20-тина дни, струва ми се. Ще видя какво ще става по-нататък, че си поръчах и синя.

# 289
  • София
  • Мнения: 5 832
К2 започва от 5-ти януари.

# 290
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И какво стана сега, първа ви я похвалих спиралата на ДЕМО, първа се оплаках от нея... и след мен ПОТОП !!! Laughing Laughing Laughing
Ами сори.... ама ми е смешно   Laughing Laughing Laughing

# 291
  • Мнения: 1 817
Абе изпревариха те,ама все пак благодарим за старанието и усилието,което положи,за да ни зарадваш  bouquet

Ми аз се чудя що сте толкоз тихи този път...
Ама нещо не ми работеше това "нови отговори..." и затова не съм разбрала...
Нищо...здраве да е  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 1 914
Mерси все пак, Gigi Simple Smile Дори и заради самото качество си заслужава, че си се потрудила  Heart Eyes

# 293
за спиралите...
аз последния път си взех спиралата за предизвикателно извити мигли.все още не е станала на топчета, не е и засъхнала, а си я взех почти откакто са я пуснали...неизвива без извивач-а за мигли, но е добра...(в К2 е на 5.95)
преди това си бях взела и спиралата за дълги и изящни мигли..тя също е добра и в К2 гледам, че е на 3.95
Успех в търсенето на спирали и като намерите да се похвалите  Hug

# 294
  • Мнения: 844
За сега съм доволна от новата спирала,само едно дразнене ми се получи на клепачите но аз мисля че е от друго.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 914
А аз да питам от К1 на стр.65, за този синия гланц. Някой има ли представа от него? Да не седи все едно си излязъл от цирка?  Crazy

# 296
  • Мнения: 3 835
Имам спиралата още когато беше подарък за три продадени червила.

Колкото повече я ползвам, толкова повече я харесвам. Нямам никакви топченца и все още има туш.

# 297
  • Мнения: 537
Това е 03 каталог, пак полски.

http://snimka.bg/album.php?album_id=84271&view=1&photo=1

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
благодарим Теди, много топли прегръдки от нас Hug

лелеееей, колко напред сме с мат`риала #Crazy

# 299
  • София
  • Мнения: 5 832
Теди,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт