AVON кампания 13 И 01

  • 15 075
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 796
ЗА ВСИЧКИ ЗАКУПИЛИ СИ ПЕРСИИВ или друг парфюм без помпичка, Поръчах на една приятелка като подарък към нейния пулверизатора от брошурата с рекламни сувенири на Ейвън, ами много е сладурски, ама много, КРАСУТА и имам вече поръчани 6 след нея. Идеален за мацки с малки чанти, и красив ... аби рядко харесвам сувенир на Ейвън, а този е 2,90 и е наистина нещо което няма да се срамувам да извадя от чантата си  Laughing

A каква е тази брошура с рекламни сувенири?
Или е само за представители?

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
A каква е тази брошура с рекламни сувенири?
Или е само за представители?
ами ... това е един подлистник, със сувенири на Ейвън: чанти, портфейли, чаши, химикали ... не се разпространява като брошурите т.е. не е месечен, а е се актуализира на една години /или половин?!/. Всеки може да поръчва от него, не е само за представители и не е в ограничени количаства. Ще се опитам да потърся сниман сегашния, но не обещавам Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
прерових много от старите теми, но не намерих брошурата - дали някоя мама не се сеща кой я беше пуснал снимана newsm78

# 48
  • София
  • Мнения: 796
Яна не се притеснявай, като не я намираш  Hug

# 49
  • Мнения: 286
ribka много ти благодаря за информацията..ще си я поръчам тогава Laughing

# 50
  • Мнения: 286
пак за новата спирала..прочетох само хубави мнения до сега но прави ли хубав обем?  Laughing

# 51
  • Мнения: 537
И аз чакам отзиви за стика на Agless Results. Той само за очи ли е или и за други части като например около устата?

# 52
  • Мнения: 364
момичета, имам един въпрос - доволни ли сте от маската за тяло с минерали от мъртво море от серията planet spa?

# 53
  • Мнения: 3 835
момичета, имам един въпрос - доволни ли сте от маската за тяло с минерали от мъртво море от серията planet spa?

Да, мисля сега да си взема 2 броя.

# 54
  • Мнения: 36 157
пак за новата спирала..прочетох само хубави мнения до сега но прави ли хубав обем?  Laughing

не

# 55
  • Мнения: 3 835
Aз май съм полудяла - мисля да взема на щерката котето, което е в чанта ...

# 56
  • Мнения: 364
благодаря Стики! от кампания 01 ще комбинирам маската за тяло с минерали от мъртво море и крема за тяло със зехтин!

# 57
  • Мнения: 3 835
По-добре комбинирай ексфолианта със зехтин и крема за тяло със зехтин  Wink

# 58
  • Мнения: 286
и аз мисля да си поръчам кремчето за тяло с маслинки и маската с минерали от мъртво море Laughing или може би е по-добре терапията за тяло(май аз съм единствената доволна от нея) newsm78....или маската за коса с маслина Shocked незнам вечеSad помогнете ми да избера  #Crazy

# 59
  • Мнения: 511
Aз май съм полудяла - мисля да взема на щерката котето, което е в чанта ...

Много е изкушаващо Grinning Но цената му е... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт