А падат ли си мъжете по BDSM?

  • 9 276
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
А в този ред на мисли като сме го подкарали на нестандартните изпълнения в секса какво мислите за
SWING-a
Пусни отделна тема!

# 16
  • Мнения: 1 451
Не ме кефи, твърдо.

# 17
  • Мнения: 191
Зависи от настроението и нивото на адреналина!

# 18
  • Мнения: 8 917
Засега  - не Wink

# 19
  • Мнения: 239
Падам си по БЗНС. Мозер ме възбужда.

Гледам да имам приготвени пакети с лед за да може да няма отоци след това. Някои жени го харесват по-военно. Истината е, че когато жорко е в играта както и да атакуваш публиката все ще се кефи.

# 20
  • Мнения: 2 495
Мъжо си пада ама аз не Mr. Green

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ami az ne sym myj, ama se izkushavam da spodelq.
Spored men nemalka chast - da. Nqkoi ne go pokazvat, moje bi ot strah da ne reagira ostro partniorkata im. No ako gi pooshtrish (da ne kaja "nakarash"), se okazva, che v nachaloto ne e tolkova stranno i neobichaino, a posle napravo si e pristrastqvashto... Simple Smile
Daje kato se zamislq, myjete mai si padat poveche ot jenite. Ako vlezete v saita f-bg i razgledate obqvite, shte vidite takiva rezultati.

# 22
  • Мнения: 4 473
Мне, за мен мерси. Naughty

# 23
  • Мнения: 220
За всички които не обичат и/или не четат бозавица : Sunglasses

Ами аз не съм мъж, ама се изкушавам да споделя.
Според мен немалка част - да. Някои не го показват, може би от страх да не реагира остро партньорката им. Но ако ги поощриш (да не кажа "накараш"), се оказва, че в началото не е толкова странно и необичайно, а после направо си е пристрастяващо...  Simple Smile
Даже като се замисля, мъжете май си падат повече от жените. Ако влезете в сайта ф-бг и разгледате обявите, ще видите такива резултати.

А линк към въпросния сайт може ли  Praynig



# 24
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
А линк към въпросния сайт може ли  Praynig

http://f-bg.org/

# 25
  • Мнения: 220
Има си тръпчица да хапеш,драскаш,пошляпваш и поскубваш партньора от време на време.
Внася се разнообразие и нови усещания в интимния живот.
Абе с две думи - Падам си  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 87
...аз напрао съм паднал...или пропаднал...! Не знам...

Общи условия

Активация на акаунт