Често ли се обяснявате на лични?

  • 1 730
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Тез пък, как ще клюкарствате на лични, толкова е мудно - на айсикю става работата.
ЛС са за аматьори.  Mr. Green

Биби ти още ли нямаш инсталирано кю, не те ли е срам, две години те чакам?

По темата ... май се обеснявам. Когато имам да кажа на някой нещо, дето не е по темата. Или ако ми направи впечатление му казвам. Такива неща.
Не ... май не се обеснявам. Незнам, немога да взема решение.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


По темата ... май се обеснявам. Когато имам да кажа на някой нещо, дето не е по темата. Или ако ми направи впечатление му казвам. Такива неща.
Не ... май не се обеснявам. Незнам, немога да взема решение.


 hahaha hahaha hahaha

Заслужена ти е титлата   bouquet

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз пък определено не смятам, че обясненията имат място в темите. 30 човека четат обясненията на двама...които минават през просто обяснения и стигат до откровен чат... айде няма нужда Crossing Arms

Което не засяга останалите форумци - на ЛС.

Даф, ти за вчера ли намекваш нещо Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 407
Не съм клюкарствала на лични.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Даф, ти за вчера ли намекваш нещо Mr. Green

Тц.  Grinning
Всъщност се обяснявам, като се замисля, на хора, на които държа по някакъв начин и мисля, че съм ги засегнала неволно. Но ако мен ме е сдъвкал някой, няма да хукна да го изпитвам на лични какво е искал да ми каже...Това ми беше в основата на размислите.

А за жоро - отношенията ни не са писмовни, ако ме разбираш, уайт-р  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 161
Три пъти съм се обяснявала на лични и трите пъти ме питаха нещо си и ми се стори невъзпитано да не отговоря.Но не съм склонна да се обяснявам на лични.Всъщност,само получавам лични бележки,аз не съм инициатор на такива.Значи излиза,че се обяснявам в самите теми.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Но ако мен ме е сдъвкал някой, няма да хукна да го изпитвам на лични какво е искал да ми каже...Това ми беше в основата на размислите.


А аз - според зависи. Ако ме дъвче някой просто тъй, не ми дреме; но ако виждам, че с дъвчещият явно имаме недоразумение някакво - пиша да видя за какво иде реч. С Дамаянти така се разбрахме, примерно.

# 22
  • Мнения: 7 837
Никога не инициирам подобно списване. Макар че съм получава подобни ЛС и разбира се, отговарям...Възпитанието го изисква  Grinning

# 23
  • Мнения: 4 806
Често - не, но се случва   bouquet Да, обясненията са все приятни по тон и съдържание.
Случва се през лични да си разменям полезна информация в двете посоки. На всички, отзовали се на мои въпроси, дължа благодарност.

Изясняване на "кой крив, кой прав"... засега не съм правила.

# 24
  • Мнения: 6 155
Никога не инициирам подобно списване. Макар че съм получава подобни ЛС и разбира се, отговарям...Възпитанието го изисква  Grinning



А, да. На Кейси й се обяснявах скоро за нещо  Mr. Green newsm78

Верги, не ща да си сложа щото няма ставане от компа ooooh!. И скайпа не съм включвала от сто години Blush

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А аз все така смятам, че обясняване и изясняване трябва да става точно на лични, а не пет километра прани гащи и кирливи ризи да се вадят пред цял форум, ако не го засягат.

Много неща съм изяснявала на ЛС - инициирани от друг или от мен, няма значение.

Оня ден (не беше вчера все пак) писах ЛС на Даффодил с цел изясняване. Аз все така смятам, че бях права, както впрочем и тя смята за себе си, тъй че не сме стигнали до някакво конструктивно решение Laughing но се изяснихме - аз поне.

Впрочем, Даффодилия, крайно време е да те имам на кю. Очаквай включване.

# 26
  • Мнения: 7 837
А, да. На Кейси й се обяснявах скоро за нещо  Mr. Green newsm78

Ама не сме се настъпвали публично (поне аз така приемам питането на дафодил)  Mr. Green Ебаването не го броя... Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Впрочем, Даффодилия, крайно време е да те имам на кю. Очаквай включване.

Само че не ща на кю пак по оня въпрос  Laughing

# 28
  • Мнения: 25 620
Случвало се е да се обяснявам с хора, които са ми скочили обидени, без да има защо и то такива, които са ми симпатични по принцип. Недоразумението бързо беше изяснено.
На останалите се обяснявам или в темата, ако диспутът се води цивилизовано, или предпочитам да си замълча, ако са прекалено афектирани и невъзприемчиви относно чуждо мнение.  Wink Mr. Green
Иначе личните ги използвам за лафче с дружки.  Hug

# 29
  • Мнения: 1 930
Аз пък ич не се обяснявам на лични, пиша си в темата, ако има нещо за обяснение въобще.

Общи условия

Активация на акаунт