Бледа втора чертичка след време???

  • 3 438
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
еееее момичета така без да искате и на моите въпроси отговорихте с тази разлика че на мен до 10 мин.ми излезна бледата втора чертичка.а М.трябва да ми дойде чак на 29.11.сега какво да правя кога да се тествам отново,кога да ходя на доктор.оффф мами помагайте имам нужда от вас baby_neutral newsm78 Praynig

# 16
  • Мнения: 11 607
Тук този форум в последно време все е бременен! Мине не мине 1 час и тема - бременна ли съм! Имам бледа втора черта!!!!! Какво пък ни чака след 8-9 месеца - Честито на ... Честито на....

Но това да се чува и да се чете! Хубави неща!!! Кой ще е следващият в графа - забременял????

На мен с първата бременност втората чертичка се появи след 5 мин може би, но във всеки случай - бях изгубила желание да я чакам да се появи. И точно щях да хвърлям теста - ето ти бледа чертичка!!!!

Успех момичета и  дано бремелинките да се увеличават! И после да ви честитим бебчета!!!!!

# 17
  • Мнения: 1 792
на мен тези бледи черти хич не ми вдъхват доверие.нещо не им вярвам много много.въпреки че момичетата тук ми викат-бледа не следа щом я има начи има нещо.ми може дано.е тогава ще подскачам до луната от щастие.

# 18
  • София
  • Мнения: 161
Аз знам, че като има бледа чертичка, значи бременност... и аз бях като теб с бледа чертичка, с куп притеснения, а сега виж резултата  Grinning Според мен си бременна, дано е така, успех!!!  Hug

# 19
  • Мнения: 9 094
Винаги се почва от бледа чертичка, която постепенно става по-наситена.
Желателно, даже задължително е да се правят тестове поне 2 дни след закъснение.
Всякакви други експерименти могат да ви докарат само излишни главоболия и понякога празни надежди.

# 20
  • Мнения: 235


  Изчакай закъснение поне от 1 ден и направи тест. Пожелавам ти ярка втора черта.

# 21
  • Мнения: 1 792
 Всякакви други експерименти могат да ви докарат само излишни главоболия и понякога празни надежди.
[/quote]
Еми така е ама пусто му любопитство трае ли Embarassed.то кво да ви кажа не е за разправяне.правя един излиза чертата правя втори не излиза.купувам си един с 2 теста вътре правя следобеда единия излезна си по бледа втора черта,викам айде утре сутрин по добре -да да ама не тая сутрин правя другия и ЙОК.НЯМА НИКОЙ.и ся аджеба аз бременна ли съм или не съм.аман вече newsm78 ooooh! Thinking Crossing Arms #2gunfire Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 9 094
Какви тестове купуваш?
Гледай колко е чувствителен теста, по-високата чувствителност предполага по-ранно засичане на бременност.
Имаше една табличка някъде из закованите теми, ако ти се търси, провери...

# 23
  • Мнения: 2 825
Стискам палци на бледите чертички да станат тлъсти, дебели, ярки и тн  Simple Smile
Аз си мисля, че и двете сте бременни Simple Smile
На моя първия тест, само аз си виждах втората чертичка Simple Smile
Мъжа ми каза, че съм полудяла вече и ми се превижда, ама 2 дена по-късно ходи той до аптеката за още тестове  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 957
Днес правих два различни теста - единият сутринта, другия преди около час ( различни марки). Бледата чертичка пак е бледа, но не се появява късно, а в рамките на времето на отчитане на теста. Днес трябваше да ми дойде ако овуто ми е било на 10. След близо 2 години опити и изследвания и моята не първа младост за първо дете - почти 33 години ( без 4 месеца) ми се струва толкова невероятно да е истина, че не смея да си кажа дори на себе си * бременна съм*. Дано!

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Дай Боже да си бременна! От сърце ти го желая! И желая на всички ни, които сме в списъка на чакащите, скоро да се похвалим с втората чертичка! Сигурно чувството е невероятно! Избиват ми сълзи на щастие само като прочета за някоя от вас, че е видяла тази втора чертичка! А какво ли ще бъде наистина, като я видя и аз...?!
Стискам ти палци! Успех, мила!

# 26
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета преди малко се въранх от лекар newsm45 имам възпаление на десния яйчник от настинката.няма бременност.а си имах втора чертичка макар и бледа.не казах на лекаря за теста за да не ме помисли за луда че преди закъснени newsm45  е си правя тест и го оставих уж да ме изненада.е изненада ме ама не приятно.много ми е гадно.а моята приятелка която дойде с мен за профилактичен преглед се оказа бременна.много се радвам за нея ама така и завиждам благородно.Sob

# 27
  • Мнения: 4 555
mu6morok, не се притеснявай. И твоят ред ще дойде.
Гледай да излекуваш възпалението и продължавайте с опитите.

Иначе по повод втората чертичка "след време", почти винаги ми се е появявала бледа втора чертичка след 10-15 минути, но не съм била бременна, а и на опаковката пише, че отчита резултат до третата минута.

Казва го просто за да не използва някой това за сламка, за която да се хване.

elfljo, щом имаш втора чертичка в рамките на определеното за отчитане време, най-вероятно те чака preggo и после passifier

# 28
  • v nas
  • Мнения: 50
споко и аз така направих теста и се появиха 1 черта ярка и другата беше бледа   Simple Smile
И  моят мъж ми каза че съм бремена малко и половина  hahaha

# 29
  • Мнения: 1 792
толкова много го искам това бебче че май му преча да дойде.ама така ми се иска newsm45.Карина благодаря ти за куража.вече офицялно обявявам че преди закъснение до тест няма да се допра даже Naughty nono

Общи условия

Активация на акаунт