как ще носите шала си тази зима-тенденции 06/07

  • 2 504
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 481
Ако е плетен шал- като Dona, кефи ме и така си го нося от години  Simple Smile  Всъщност, аз нямам други, освен плетени шалове.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
През осемдесетте се носеха едни шалове, цели, без краища (ако се сещате). Носеха се около врата или най-често на осморка увити около главата, долната част около врата. Понякога с лента на главата, която държеше шала. Сега виждам, че отново се връщат, има ги при Дона Карън, при Клое и пр.
Нищо чудно, че се връщат тези шалове, след като блузоните, шалварите и якета тип пашкул пак са актуални.

# 17
  • Мнения: 3 447
Ох, сещам се, да  Joy Вървяха в комплект с лъскавите клинове и прилеп-ръкава  Crazy

# 18
  • Мнения: 2 309
Абе, видях няколко девойки, бяха го намотали около врата и седеше много натрупан, никакви краища не висяха, хареса ми хем топло, ама нещо не мога да го изкусоря.

Иначе и аз така като Зори нося тънките шалове, а дебелите като Дона.

Василиса, аз не се сещам за тия шалове, ама 80-те още съм била малка и хич не съм ги заглеждала Joy

# 19
  • Мнения: 5 140
Като Дона нося шаловете си и аз, независимо дали е зимен шал или шал за аксесоар - имам предвид тънък.

# 20
  • Мнения: 1 043
аз обожавам - големи дебелки топлички шалове - половината ми гардероб е пълен с такива - нося ги веднъж преметнати, в повечето случай са ми чак като одеала  Joy

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Айде покажете си зимните шалове. Аз утре ще снимам последните ми два. Wink

# 22
  • Мнения: 9 095
аз си обичам както знам да му казват френския начин, нямам много шалове, защото финансовото ми състояние не го позволява особено, така че нямам какво да покажа Peace

# 23
  • Мнения: 899
Като Дона и Zorie.
А също така намотан около врата, става като огромна яка, без висящи краища.
Тези начини много ги харесвам, но рядко нося така:







Довечера ще си снимам моите Simple Smile Май съм шало-пристрастена  Crazy

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
дона, ей този щях да си го купувам наскоро, но не реших с какво да го нося! http://www.bgphoto.net/photos/13284/o632999636973281250.JPGи аз този сезон съм на вълна шалове Laughing

# 26
# 27
  • Мнения: 9 095
така като чета и гледам, тръгвам да купувам шалове, че много ми харесаха вашите  bouquet

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 306
Аз имам два плетени черни- единият е много дебел и много дълъг  Mr. Green, другият по- малко. Нося ги най- често просто преметнати през врата или раменете, в зависимост от тоалета.
Имам един кафяв поларен, нося го на "вратовръзка".
И един светлосин, мрежест, странен. Него не го нося почти никога  Crazy, но ако се случи да го сложа, го увивам около врата на няколко пъти.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт