За "100 %товата свирка" и Чувствата

  • 42 976
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 621
Питай по-добре така:
Колко процента е мъж този дето свършва още на свирката?


А бе почти няма мъж,който да не иска да се "излее" в устата на "инструменталистката",аре да не си кривите душата Sunglasses
Понякога това става за няколко минутки-да,ама понякога след половинчасово изпълнение ти се схваща устичката Rolling Eyes
Значи един път си 10% мъж (щото си много загорял и свършваш бързо),а следващия път си 90% мъж,така ли? Rolling Eyes Laughing
Ако искаш да доставиш пълен кеф на мъжа....ще го караш до край,независимо от времетраенето. Sunglasses ....а той си е мъж
и в двете ситуации.

# 61
ей, atlantis ти откъде знаеш базата му от данни Wink

Сигурен съм, че и ти не я знаеш!!!

# 62
Питай по-добре така:
Колко процента е мъж този дето свършва още на свирката?


А бе почти няма мъж,който да не иска да се "излее" в устата на "инструменталистката",аре да не си кривите душата Sunglasses
Понякога това става за няколко минутки-да,ама понякога след половинчасово изпълнение ти се схваща устичката Rolling Eyes
Значи един път си 10% мъж (щото си много загорял и свършваш бързо),а следващия път си 90% мъж,така ли? Rolling Eyes Laughing
Ако искаш да доставиш пълен кеф на мъжа....ще го караш до край,независимо от времетраенето. Sunglasses ....а той си е мъж
и в двете ситуации.

А ако имаш избор кой ще избереш?

# 63
  • Мнения: 621


А ако имаш избор кой ще избереш?

Мислиш ли,че ще ми е много конфортно със схванато чене ooooh! Laughing

# 64
  • Мнения: 7 837
Че, откога мъжът свършва, само защото му го лапаш за двеминутка и мислиш че е достатъчно... Колко % ще е мъж, си го контролирам в много случаи аз. Ако реша, ще го накарам да свърши и на 3-та мин. Всичко е до движение, докосване и още нещо. Механичното лапане и слюноотделяне за отбиване на  номера, е друга тема...


А ти, в чие предпочиташ?

# 65
  • Мнения: 1 517


А ако имаш избор кой ще избереш?

Мислиш ли,че ще ми е много конфортно със схванато чене ooooh! Laughing

Хич не е приятно  hahaha
Ако е много загорял първо една хубава свирка - хем жената няма да получи лицеви деформации, хем човека ще се облекчи.   Laughing А после един здрав и продължителен секс  Peace

# 66
  • Мнения: 220
....... пак се опитва да внесе сериозна нотка в несериозна тема.... 

Би ли споделила само за протокола и за идните поколения  - Какво и е несериозно на темата ???


Леле ,тия котки какви неща им раждат главите..тц тц тц!Скоро не се бях смяла така,котанко!!!Ти си оптимист вярвайки в подобни неща:)На 4 очи и две колене ще ти доразкажа моето мнение Joy
хехех,майтап бе ,Уили!:)

Радвам се че допринасям за доброто ти настроение Peace,но с риск да те разочаровам ще откажа предложението за доразказване  Stop
щото моме.... Него не съм го секъл на Витоша та всяка да му се обяснява когато и скимне. Sunglasses
А с тези си разсъждения Ти би могла само да си мечтаеш за мъж който да има подобни чувства и мисли към теб.Айде със здраве   bowuu

# 67
  • Мнения: 621


Хич не е приятно  hahaha
Ако е много загорял първо една хубава свирка - хем жената няма да получи лицеви деформации, хем човека ще се облекчи.   Laughing А после един здрав и продължителен секс  Peace

Ей, Delta,няма да ми "крадеш" мислите Joy Joy WinkВсе едно си ми в тиквата,толкова еднакво мислим Peace
Така ще се наложи да си ходя....няма да има какво да кажа Cry Wink

# 68
  • Мнения: 621
Всичко е до движение, докосване и още нещо. Механичното лапане и слюноотделяне за отбиване на  номера, е друга тема...


Пропускаш и други важни техники,ама те предполагам влизат в "още нещото" Wink  Wink.......а за другото си много права Sunglasses Laughing

# 69
  • Мнения: 1 517


Хич не е приятно  hahaha
Ако е много загорял първо една хубава свирка - хем жената няма да получи лицеви деформации, хем човека ще се облекчи.   Laughing А после един здрав и продължителен секс  Peace

Ей, Delta,няма да ми "крадеш" мислите Joy Joy WinkВсе едно си ми в тиквата,толкова еднакво мислим Peace
Така ще се наложи да си ходя....няма да има какво да кажа Cry Wink

Ми довиждане  Hug  Wink

Всичко е до движение, докосване и още нещо. Механичното лапане и слюноотделяне за отбиване на  номера, е друга тема...


Пропускаш и други важни техники,ама те предполагам влизат в "още нещото" Wink  Wink.......а за другото си много права Sunglasses Laughing

Хайде да не си говорим с недомлъвки  Crossing Arms Малко по-подробно относно техниките, моля   Mr. Green

# 70
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
А факта че и двамата знаят
че Тя ще остане на сухо в момента още повече подсилва
начина по който Тя показва своите чувства.


А 69 някой смята ли го....

А по темата- според мен хубавата свирка е едни от малкото начини, жената да покаже на мъжа, че е наистина специален!

# 71
  • Мнения: 1 215
А по темата- според мен хубавата свирка е едни от малкото начини, жената да покаже на мъжа, че е наистина специален!
Въпросът беше, че понякога и самата свирка си е специална за жената Laughing Laughing

# 72
  • Мнения: 1 517
Наистина понякога свирката е специална и за жената.  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 7 097
А 69 някой смята ли го....

Ми, и аз това разправям, ама няма кой да ме чуе... Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 220
А 69 някой смята ли го....

Ми, и аз това разправям, ама няма кой да ме чуе... Crossing Arms

Чуваме,чуваме...само дето няма място и време понякога за 69

Общи условия

Активация на акаунт