Благотворителен Коледен Карнавал във Варна за купонджии

  • 2 818
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Може би анкетнка, да се допитаме до по-голям брой мнения, под какава форма да се набират средства? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 748
Ако картичките са готови тогава, може да е начин за продажба Simple Smile 10 лв,или там каквато цена решите Simple Smile

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 17:20 от scorpionche

# 17
  • Мнения: 13 512
Решихме с тонимам  и останалите днес  цената за участие да бъде 20 лева.

# 18
  • Мнения: 1 045
Идеално   bouquet Подготвяме костюма значи  4470

# 19
  • Мнения: 13 512
Нямам и аз търпение! Какви страхотни снимки ще си направииим

# 20
  • Мнения: 216
Имам една идейка за карнавала. Ако все пак някой от гостите или негов приятел, решил да дойде в последния момент  в неприличен  за карнавал вид ( имам предвид цивилен) можем да вземам няколко броя домина за всеки случай, да не са съвсем цивилни Simple Smile

Поправям си поста, защото забравих нещо....

Решихме от картичките на Малена да направим покани и без това на гърба им ще е информацията за благотворителния характер на мироприятието. На картичката можем само да допълним часа и мястото на събитието.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 12:55 от tonimam

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Да, добра идея. Хитрина!  Peace

# 22
  • Мнения: 6 039
Нямам и аз търпение! Какви страхотни снимки ще си направииим

ти ли? Joy

# 23
  • Мнения: 748
Аз ще се дегизирам като папарак Simple Smile После ще искам пари да не публикувам снимките Simple Smile

# 24
  • Мнения: 6 039
не се точете толкова да снимате, защото ще е забранено, аз съм изкупила правата  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 748
Сигурна ли си в това? Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще има ли някой предрешен като от приказката "Новите дрехи на царя"? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 13 512
Ще има ли някой предрешен като от приказката "Новите дрехи на царя"? Rolling Eyes
Има от "Цар лъв" , "Царят е гол" и Цар Киро. Ти за кой цар питаш?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъ, тогаз няма са дезигирам, ша си ходя сциганка... Бактън от аристократи!! Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 13 512
Има и една Царичина дупка!

Общи условия

Активация на акаунт