Fit Line добавки

  • 40 689
  • 102
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 30 139
Diana Alaikova или Fit with Stefi. Има и други. Напиши във фейса Fitline.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз от Венета

# 17
  • София
  • Мнения: 30 139
FitLine C-Balance кога се пие? Казаха ми преди обедното или вечерното хранене (май, ама не съм сигурна).

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Ц баланс може да се пие по два пъти на ден.Когато е по един път на мене ми казаха,че е по-добре вечер.

# 19
  • София
  • Мнения: 30 139
Ц баланс може да се пие по два пъти на ден.Когато е по един път на мене ми казаха,че е по-добре вечер.
Преди или след храна?

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Преди храна.

# 21
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Ц- баланс е продукт, който помага за поддържане на постоянни нива на кръвната захар. Той се използва в случаите, когато знаете, че ще консумирате храна богата на въглехидрати. Отивате например на пицария  15- 30 минути преди хранене си изпивате Ц- баланса и така не ви се отразяват зле въглехидратите приети с пицата, спагетите, десерта.  Някои момичета пият сутрин на гладно Ц-баланс с цел редукция на килограмите

# 22
  • Мнения: 6
Колко излиза като цена детокс програмата и какъв е режима на хранене?
Благодаря

# 23
  • София
  • Мнения: 30 139
Колко излиза като цена детокс програмата и какъв е режима на хранене?
Благодаря
Тук може да се ориентирате за цени.
http://dscsofia.com/order/

# 24
  • Мнения: 26
Здравейте, много исках и аз да отслабна с тези продукти, но получих страшен обрив по ръцете от тези прахчета, целите ми ръце се обринаха, станаха на червени парещи петна. Има ли някой на когото се е случвало същото нещо?

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Най-добре е да се консултирате с човека от който сте ги взели? Има ли вероятност да е от някоя храна? Аз разширявам постепенно гамата на изпробвани те продукти и досега всичко ми харесва.Само Активайз серума може би няма да поръчам пак. Не е лош, но сякаш за тези пари очаквах нещо повече.

# 26
  • София
  • Мнения: 30 139
Здравейте, много исках и аз да отслабна с тези продукти, но получих страшен обрив по ръцете от тези прахчета, целите ми ръце се обринаха, станаха на червени парещи петна. Има ли някой на когото се е случвало същото нещо?
Може да сте алергична към някоя от съставките. Аз бих спряла да ги приемам за известно време, за да видя, дали ще се повлияе обривът. Ако започне да отшумява, значи е от тях. Ако не, ще търся друга причина.

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте, аз използвам продуктите на Fit Line, изключително доволна съм, това зачервяване което се получава е в следствие на реакцията от Активайз, това означава че продукта работи в полза на вашия организъм, засилва циркулацията на кръвта и снабдява клетките ви с кислород. Бих ви препоръчала да последвате Диана Алайкова в групата Моето тяло,мой дом във фейсбук, там всяка сутрин тя говори за ползите от продуктите, много често можете да я видите така зачервена от Активайз, честно казано аз с нетърпение си изпивам продукта сутрин именно за да се изчервя, случвало ми се е дори краката да са ми червени и да сърбят но това преминава за около 15 минути

# 28
  • София
  • Мнения: 30 139
Жената говори за обрив, а не за флаш ефекта на Активайз.

# 29
  • Мнения: 26

 това се води флаш ефект така ли? незнам дали е така, но се чувствах ужасно, гадеше ми се и получих обрив пъпки по цялата брадичка. Спрях ги и се чувствам по добре за сега

Общи условия

Активация на акаунт