Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 68

  • 80 008
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 157
Някоя мама от Варна знае ли къде мога да купя Миша фон дьо тен от магазин? Преди имаше май в ДМ и в Елитис, сега няма.
Фон дьо тен май няма по нашите магазини. Да не би за ББ крема да става въпрос? В Лили го има, май даже е намален този месец.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 228
Да, за ВВ крема става въпрос, грешката е моя. Не мога да си намеря подходящ фон дьо тен сега,  за по-топлото време. Кожата ми, за съжаление , се променя с възрастта и беше по-суха зимата, сега ми блести и откачам.  Слагам и пудра, но не ми харесва как стои. Трябва ми издръжливост поне 12 ч., а матиращите ми стоят като маска. И реших да пробвам с ВВ крем , пък да видим.

# 32
  • Мнения: 511
Аз работя от вкъщи и не слагам слънцезащита. То слънце не ме вижда, като изключим сутрин за 15 мин докато разходя кучето. Слагам само уикендите, че тогава пък почти не съм вкъщи. Даже понякога и крем не слагам, ако съм си направила някоя по-тежка маска(е, околоочен слагам, ако не съм правила маска там).
Има кутия с 5 продукта на Др. Дерм в Кибрит, излиза 45лв с доставката, има и слънцезащитата. Аз си я взех, защото нея я харесвам, както и околоочния, а само те са повече пари. Пиша го в темата, защото са си евтини, а така даже излизат по-евтино. Не, че съм свършила старите, ама....имането не е като нямането, казали хората. Joy

# 33
  • Мнения: 2 255
И аз си взех кутията на Др. Дерм и Кибрит. Даже се чудих дали до не споделя мнението си тук, защото продуктите са разкошни, а кутията излиза направо без пари! По 8 лв на продукт! Innocent

 
Аз работя от вкъщи и не слагам слънцезащита. То слънце не ме вижда, като изключим сутрин за 15 мин докато разходя кучето. Слагам само уикендите, че тогава пък почти не съм вкъщи. Даже понякога и крем не слагам, ако съм си направила някоя по-тежка маска(е, околоочен слагам, ако не съм правила маска там).
Има кутия с 5 продукта на Др. Дерм в Кибрит, излиза 45лв с доставката, има и слънцезащитата. Аз си я взех, защото нея я харесвам, както и околоочния, а само те са повече пари. Пиша го в темата, защото са си евтини, а така даже излизат по-евтино. Не, че съм свършила старите, ама....имането не е като нямането, казали хората. Joy

# 34
  • Мнения: 1 157
Скрит текст:
Да, за ВВ крема става въпрос, грешката е моя. Не мога да си намеря подходящ фон дьо тен сега,  за по-топлото време. Кожата ми, за съжаление , се променя с възрастта и беше по-суха зимата, сега ми блести и откачам.  Слагам и пудра, но не ми харесва как стои. Трябва ми издръжливост поне 12 ч., а матиращите ми стоят като маска. И реших да пробвам с ВВ крем , пък да видим.
[/spoiler]
В Лили на Чаталджа със сигурност го има, а и в Елитис съм го виждала, от входа в ляво, при кремовете за лице. Скоро не съм поглеждала дали все още го имат, преди време суочвах цветовете, понеже в Лили нямат тестери.

# 35
  • Мнения: 652
Скрит текст:
Да, за ВВ крема става въпрос, грешката е моя. Не мога да си намеря подходящ фон дьо тен сега,  за по-топлото време. Кожата ми, за съжаление , се променя с възрастта и беше по-суха зимата, сега ми блести и откачам.  Слагам и пудра, но не ми харесва как стои. Трябва ми издръжливост поне 12 ч., а матиращите ми стоят като маска. И реших да пробвам с ВВ крем , пък да видим.
[/spoiler]
В Лили на Чаталджа със сигурност го има, а и в Елитис съм го виждала, от входа в ляво, при кремовете за лице. Скоро не съм поглеждала дали все още го имат, преди време суочвах цветовете, понеже в Лили нямат тестери.

 Само да вметна,че в конкретно това Лили на Чаталджа го няма наличен - търсих го преди два дни и казаха, че го нямат.

# 36
  • Мнения: 1 157
Аз преди 20 дни последно ходих в Лили за друг корейски продукт, предполагам ще заредят, нали е в промоция.

# 37
  • Мнения: 9 486
Аз напоследък го зарязах ББ крема на Миша. Нещо се наплаших с тези коментари за вредни съставки и изтегляне от пазара, пък и това, че от Нова година насам постоянно е на намаление и на разни промомоции 2 за 1, сякаш се опитват да се отърват от него.
Иначе ми харесва и лично за себе си не съм забелязала да ми прави проблеми, ама все пак…
Да се има предвид, че стои сочно и за предстоящите жеги, особено при мазна кожа, има нужда от пудра.
В някоя от темите тук ми беше препоръчан матиращия ФДТ на Лореал, допадна ми и сега съм основно с него.

# 38
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Записвам се с евтин термозащитен спрей, който купих от ДМ. На тяхната марка, то и затова е на добра цена

Кой е термозащитния продукт? Може ли линк?

# 39
# 40
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичета,препоръчайте нещо за сухи стъпала.
Не груби и напукани пети,а сухи стъпала.
Петите ми не са напукани,но лосиона ,който използвам за тяло  не се справя със стъпалата ми.
Ужасно сухи са,сърбят чак болят,а видимо изглеждат добре.
Мажа ги ги по  3-4-5 пъти на ден

# 41
  • Мнения: 3 646
Крем за крака с уреа на Балеа

# 42
  • Мнения: 1 281
Аз на Scholl ползвам с 25% уреа и кератин, вълшебен е

# 43
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
На Балеа съм ползвала- не ми е достатъчен.
Може ли линк на Scholl? Намирам само за напукани пети,а него съм го пробвала.

# 44
  • Мнения: 1 281
https://www.dm.de/scholl-fusscreme-schrundensalbe-mit-urea-25-pr … 038483253908.html

Ето този е, в Германия съм, от ДМ го вземам, нямам напукани пети, но помага за загрубяла кожа. Нося много високи обувки почти постоянно и не е като да нямам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт