АЛиведерчи или хала рю тодей? - 124ти прЪвУписТен вАпроЗ за от говаряне.

  • 27 011
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Цитат
Толкова са ми парадирали с тези уроди - принцове, принцеси, милиардери и Мерилин Монрота, а като видиш всъщност какви хора са, увредени точно от статуса си - и Чарълс, и Андрю, и Албер, пудели негодни за нищо и тн и тн. Пе*офили, страхливи за паричките си, тези не гледат хората, като на човешки същества. Няма как да имаш човещина, когато си заринат с пари. По скоро си склонен да убиваш за да запазиш богатството.

"Пудел" вече обида ли е? Питам сериозно, не съм го срещала в такъв контекст, пък и имам пудел... Blush

# 721
  • София
  • Мнения: 6 206
От официална обява на болницата

# 722
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
Цитат
Толкова са ми парадирали с тези уроди - принцове, принцеси, милиардери и Мерилин Монрота, а като видиш всъщност какви хора са, увредени точно от статуса си - и Чарълс, и Андрю, и Албер, пудели негодни за нищо и тн и тн. Пе*офили, страхливи за паричките си, тези не гледат хората, като на човешки същества. Няма как да имаш човещина, когато си заринат с пари. По скоро си склонен да убиваш за да запазиш богатството.

"Пудел" вече обида ли е? Питам сериозно, не съм го срещала в такъв контекст, пък и имам пудел... Blush

Може редакторът да е сменил две букви Wink

# 723
  • Мнения: 2 511
Цитат
Софтуерно инжинерство

Цитат
финно

# 724
  • София
  • Мнения: 20 197
Цитат
след малко ще побликувам
Цитат
не мога да отдържа детето
Цитат
каисии.... ще ашландисваме дърветата

И една задачка-закачка:
Цитат
ще започне да вие от бой
Познайте какво е искал да каже авторът.

# 725
  • Мнения: 6 391
😂😂да бие отбой ?

# 726
  • Мнения: 4 981
Цитат
вързобче

# 727
  • София
  • Мнения: 20 197
Да, секънд, това е. Май не успях да ви затрудня. Grinning

Цитат
извръщение
Цитат
във въпростната фирма
Цитат
В всяко семейство има кумин.... пръви това, което си решила, защото връщане на зад няма. Да си в това полужение за напред... аз съм предопредила, такаче

# 728
  • Мнения: 6 391
Ами! Затрудни ме, превъртях няколко неща преди да ми хрумне това:-)

# 729
  • София
  • Мнения: 6 206
Цитат
при някой жени
 се обърни към лекарят си

Цитат
Аз съм български учител с призвание
наще в родния ми град, защото имат апартамент
имам колежки, който животът им

Цитат
във Събота

# 730
  • Мнения: 6 523
Цитат
При Цезерово сечение бебето губи голяма част от микробиома на маиката и повишава шанса за мн болести осебедно и ако не се кърми дълго време да се знаете

# 731
  • София
  • Мнения: 6 187
Цитат
... за случейте с номерата. Хората "не били се ориентирвали" кой номер да напишели

# 732
  • София
  • Мнения: 20 197
Ами! Затрудни ме, превъртях няколко неща преди да ми хрумне това:-)
Но въпреки това не ти отне много време да се сетиш. Simple Smile
Чудя се как някои хора могат да използват някакви изрази, без изобщо да се поинтересуват как се произнасят коректно и какъв смисъл носят. То не бяха "конски паци", "диванче праз/с" и "имах си аз". Напоследък ми прави впечатление, че често се ползва "За всеки случай", вместо "Във всеки случай". Rolling Eyes
Цитат
За всеки случай спиралата на Мейбълин ми харесва повече от тази на Лореал.
Цитат
За всеки случай напоследък ОЛХ не е това, което беше.

Последна редакция: пн, 03 юли 2023, 23:59 от Reinа

# 733
  • 1444
  • Мнения: 1 069
А какво ще кажете за
Цитат
пачи за многократна употреба, силиконовите на Балеа
Scream

# 734
  • Мнения: 4 561
Определено грешката е в автокоригирането,  но ми се стори забавно и реших да споделя. 
Цитат на:  link=topic=1570537.msg46653572#msg46653572 date=1688405993

Моля за мнение каква е актуалната ситуация в 127 СУ? Има противоречиви мнения, бала е сравнително нисък, но лактацията е добра за нас.

Общи условия

Активация на акаунт