За тестерите на парфюмите

  • 4 154
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Цените в сайта са като тези на тестерите...е, плюс минус някой лев. Не се колебай да си поръчаш и от сайта, имам приятелки, които са доволни от парфюмите там, аз като гледам даже няколко ще си поръчам.

# 16
  • София
  • Мнения: 301
Ползвала съм тестер на Омниа - съществена разлика с оригинала нямаше. Само дето беше с една идея по-траен от оригиналния.. Thinking


# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз ползвам тестери и съм доволна - няма разлика в аромата и трайността му, но в повечето случаи няма и капачка. Купувам ги именно от сайтове за електронна търговия, и то май вече само от един - parfum-bg.com. Доволна съм - хората са коректни, случвало се е да не съм сигурна кой от два или три аромата предпочитам - носят ги всичките, аз избирам един, а останалите си ги връщат. Цените им също ме удовлетворяват напълно - едни от най-ниските в подобен тип сайтове. Дано не звучи като груба реклама, но наистина съм доволна от тях.

# 18
  • Мнения: 4 806
съвсем наскоро мина тук аналогична тема. Погледни и в нея, Клеми.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм си взимала точно от там ( parfumi.net ). Първият път - улучих. Миризмата издържа по дрехите 3-4 дни.
Вторият път - пълен боклук. 1 час и няма никой. Смених го за друг ( добре че се съгласиха ) - траен относително - подарих го на майка ми, че не ми беше точн по вкуса. Вечер като се прибере, го усещам. Пръскала се е сутринта.

Аз също се чудя дали да пробвам пак с тестер.  Thinking

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 12:41 от Грушенка

# 20
  • Мнения: 795
До скоро даже не знаех,че тестерите се продават.Тестер съм получавала в магазин само при покупка на парфюм.И то не всеки път.Не ми е ясно как може тестер да се продава.

Аз си мислех същото. Предполагах, че тестерите се дават на магазините, предлагащи парфюма и пазаруващи от дистрибуторите на едро!!?? Явно някои злоупотребяват!! newsm12 newsm12

# 21
  • Мнения: 176
Аз ползвам Омниа, а мъжа ми Азаро, и двамата сме много доволни.

# 22
  • Мнения: 4 422
Не бих си купила. В  момента имам чувството ,че се продават повече тестери отколкото парфюми  Rolling Eyes Всеки има  някакъв познат/а,или е сигурен и т.н. и на всичките тестерите са истински..как става тая работа не ми е ясно?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Вчера получих тестера си от Мегашоп. Днес съм с него, така че мога да дам глас "за" този сайт. С този аромат съм през последните 2 години, така че бих открила разликата. Изключително коректи.
За сравнение - днес 2 колежки си получиха техните от parfumi.net, така че още не е ясно колко/как миришат. Ама от е-магазина силно ме издразниха (поръчах им ги аз), защото не си спазиха условията за доставка, обявени на страницата.

# 24
  • Мнения: 1 318
Може ли да ми кажете как точно пазарувате от Parfum-bg.com? Заитригувахте ме и мисля да видя за какво става въпрос. Blush Някак си съм все скептично настроена Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 3 328
Звънкам предиобяд на мобилния телефон, който са оставили за контакт, и питам има ли аромата, който ме интересува, цената му и възможността да ми го доставят същия ден. Не обичам да протакам  Mr. Green Момичето записва поръчката и обикновено след 2-3 часа куриерът им е дошъл с парфюма.

# 26
  • София
  • Мнения: 498
Купувала съм си тестери, защото шанса да  улучиш тестер менте или парфюм менте е 50 : 50 ( само дето паричките, които даваш за тестера са по-малко)  Simple Smile
Подкрепям.
Купувам от едно и също място и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 1 318
Звънкам предиобяд на мобилния телефон, който са оставили за контакт, и питам има ли аромата, който ме интересува, цената му и възможността да ми го доставят същия ден. Не обичам да протакам  Mr. Green Момичето записва поръчката и обикновено след 2-3 часа куриерът им е дошъл с парфюма.

Супер Hug Благодарско  bouquet Ще ги помоля в офиса да ми донесат, защото през деня е абсурд да съм си вкъщи...
Karimma, страшна си! Flowers Bouquet

# 28
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Като гледам цените в parfum-bg.com съм скептична.
Сподели колко са трайни.

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пък знам, че тестерите са дори по-трайни като аромати, нали идеята е да те "зарибят" да си купиш парфюма......

Общи условия

Активация на акаунт