Лятото все още е далече, но бебче спи в коремчето на Миа вече!

  • 4 999
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 372
Мия, ЧЕСТИТО МИЛА newsm51
Не мога да ти кажа колко много се зарадвах за теб Hug Стана ми много мило, че вече имаш две чернички Hug Пожелавам ти всичко най-хубаво, бъди много щастлива newsm51
  love001

# 16
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО МИА Hug Hug Hug  bouquet  bouquet
Наистина много се радвам за теб!!! Hug Браво миличка!! Да имаш мноого лека бременност и след 9месеца ти повелавам да си имаш най-сладкото, всъщност ми се иска да са наи-сладките Simple Smile) бебчета  bouquet  bouquet  bouquet  bouquetОще веднъж ЧЕСТИТО  bouquet

# 17
  • Мнения: 560
Благодаря още веднъж на всички Heart Eyes Hug
Поларфоксче, и аз това се чудя newsm78. Толкова положителен тест толкова рано, направо се Shocked Ами няма да ги върна и да са две, да ти кажа Mr. Green Laughing. Ама и едно ми стига на първо време Rolling Eyes... А за термина - в зачатие ми го изчислява 3-ти август, ама ти щом казваш 27-и юли, вярвам ти на теб Hug. Ама чакай да питам нещо сега /май го знам отговора, ама се правя на луда Rolling Eyes/ - коя г.с. съм? Четвърта и понеделник влизам в пета, така ли е? Rolling Eyes Или вече съм в пета? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 780
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
желая ти най-щастливите 9 месеца  и само усмивки Hug

# 19
  • Мнения: 1 183
ЧЕСТИТО МИЯ
Много, ама наистина много ти се радвам!
Хайде, пожелавам ти най-леката бременност и много здраво и послушно бебче /а може и две  Wink

 И да не ни забравиш сега, ей!
Идвай да пръскаш вирусчета и да ни информираш как си  Hug

# 20
  • Мнения: 7 640
първи ден на ПРМ кой е

# 21
  • Мнения: 370
Мииче е това вече е най-хубавата новина и то от сутринта.ЧЕСТИТОООО!!!Знаех си аз че съвсем скоро ще се похвалиш ама си те чаках.Желая ти цялото щастие на земята да е при теб(до края на седмицата да го поделиш и с Голди).Страшно много се радвам за теб.Надявам се че сега няма да ни изоставиш и да ни забравиш,защото ти много ни помагаш.Честитоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ах ти мушморок такъв Mr. Green
Честито.....лека и безаварийна бременност ти желая и краен резултата едно/може и две/ пухкаво/и/ бебчо/вци/ Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Няма да я пускамееееее Naughty Освен това, сега трябва да направи за нас разработка на тема "Чорапите, черното, червеното и сие", че да я последваме възможно най-скоро в Отчетни  Peace Crazy Боже, денят ми светна, а сутринта ми беше  Confused Cry
Ани, още веднъж ти благодаря, че не изчака до утре, а пусна темичката днес  Hug Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 287
Браво Мия!!!
Безкрайно много се радвам за теб! newsm51 Пожелавам ти от сърце най-леката и безметежна бременност! preggoДа минат бързо деветте месеца ,а после да гушнете малкото съкровище МИЯylinfant
 baloni Толкова се развълнувах-разплаках се! Laughing

# 25
  • Мнения: 11
Мийче, честито мила!!! newsm51
Много се зарадвах като прочетох. Силно ти стискам палци всичко да е наред!
И да ни вземеш с теб в отчетни, нали Wink

# 26
  • Мнения: 560
Поларфоксче, ПРМ незнам какво е newsm78, но ми дойде последно на 20-и октомври newsm78, ако за това питаш Thinking Hug. И благодаря предварително Heart Eyes!
koteto7975 , няма толкова лесно да се отървете от мен Mr. Green. Въобще, честно да ви кажа, мисля тука да си седя, щото в отчетни било тъпо /не искам никой да обидя, и там ще намина, живот и здраве Wink/:mrgreen: Whistling
Хера , такава съм си аз Mr. Green - потайна Laughing. Благодаря за хубавите пожелания Heart Eyes Hug. И да попитам - нещо привилегии нЕма ли Mr. Green - по - малко шъткания с метлата, това - онова Mr. Green Wink... Цунки на Слави Heart Eyes Hug!
Goldie , ето, главната виновница, дето бързаше Mr. Green. Ама как ще ти се сърдя, то ме ръчкаше отвътре, ама истината е, че едвам ме нави Mr. Green Laughing. Heart Eyes Hug
Крокодил, благодаря ти!
Дарчето ми се губи и ми липсва, сигурно защото от 4 дни я тормозя на лични Mr. Green Laughing.
Ренка, на теб пак да ти благодаря за подкрепата и добротата! Heart Eyes Hug
Крокодил, благодаря Hug!
gabi_beb , тържествено обещавам Simple Smile!

# 27
  • Мнения: 7 640
ПРМ- последна редовна менструация Wink, разбрахме се.
 От 20 октомври излиза вероятен термин 27 юли.
Сега по тези изчисления си 5 г.с., но това е, ако МЦ е 28 дни. Ти знаеш кога си забременяла- пол.овутест, следователно си още в 4 г.с.
Другата седмица ти е мнооого рано за гинеколог, просто ще се наложе да ходиш пак след още 10тина дни.

# 28
  • Мнения: 560
Благодаря, Поларфоксче Heart Eyes Hug!
Ми аз се  обадих по телефона и те ми казаха края на другата седмица, ама щото сигурно си мислят, че цикъла ми е 28 дни. Ще отида за всеки случай - някакви допълнителни неща да ми дадат - аз съм зле с калция. миналия път като бях бременна /неуспешно/ си спомням, че ми предписаха магнерич /май така се казваше newsm78/, ФК, геритамин и но-шпа newsm78. Та затова да отида - не да ме гледат, пък като минат още 10 дни - пак да отида, а? Rolling Eyes

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 150
леле МИЯ подозирах те отдавна отдвана Simple Smile напарво подскочих като ти видях темата Simple Smile
ЧЕСТИТО МИЛА НИ МИЯ!
да сте много здрави и спокойни с бебо и след 9 месеца най-прекрасното бебче /може и две Wink/ ти пожелавам.  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт