Колко често акате?

  • 2 619
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Веднъж на ден, понякога - два.

# 16
  • Мнения: 5 370
Моя милост на 35 г.  веднЪж на два три дни.
Дребен на година и 9 поЧти понякога го докарва до 2 пЪти. Flutter Flutter

# 17
  • Мнения: 2 897
На цялото семейство ни е добра перисталтиката.

И на нас Wink

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На цялото семейство ни е добра перисталтиката.

И на нас Wink
Ахам, и на нашето!  Laughing

# 19
  • Мнения: 843
      Аз и татето - по веднъж. Детенцето може и по 2 пъти:-))Ако и никнат зъбки, става перманентно:-))
      Сори, но се засмях:-))   И ми се щеше да отговора на прима виста " Веднъж, но ми се иска да е повече, защото съм на диета!"
  Сериозно казано на няколко пъти/ Детето!!/ се запичаше в 7-8 месец.. но със соковете с Hugе преодоля.

# 20
  • Мнения: 3 500
Мисля, че трябва да се консултираш с лекар.Малката само веднъж имаше разстройство - акаше много често и беше много рядко /като вода/, изпи половин Ентерол, разтворен във вода и веднага се оправи.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Акаме...

# 22
  • Мнения: 5 026
2-3 пъти дневно

# 23
  • Мнения: 1 951
На цялото семейство ни е добра перисталтиката.

 Joy  Joy

А Димитър обикновенно си върши голямата необходимост /така казва свекъра ми/ 1-2 пъти.

# 24
  • Мнения: X
Аз, мъжа или детето  newsm78 колко често акаме......ми зависи колко и какво сме яли......бабите и дядовците са на същия принцип Rolling Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 6 363
Ние от три четири дни акаме по 2-3 пъти на ден. Като последното е по-рядко. Това нормално ли е? Педито каза че трябва да ака след всяко хранене.

понеже обърнахте темата на майтап, а жената е притеснена, все пак...

моят син ака почти от както се е родил по 1 път на ден. никое педи досега не го е намерило за ненормално това явление. напротив, казват (и пишат), че може и до 48 часа да не ака. въпросът е какво вади.

2-месечно бебе на АМ да трябва да ака след всяко хранене? това педи има ли диплома, я му я поискай за всеки случай.

# 26
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хранен е с НАН, акаше след всяко хранене

# 27
  • София
  • Мнения: 10 825

2-месечно бебе на АМ да трябва да ака след всяко хранене? това педи има ли диплома, я му я поискай за всеки случай.

Защо пък да не ака след всяко хранене? Моя син до 6 месеца акаше по 8-9 пъти на ден. Дори и сега ака минимум 2 пъти дневно, а по-често 3, дори 4. Мисля, че това си е индивидуално и си зависи от детето и от това колко често "акат" и родителите Wink Така, че има резон във въпроса, който е задала авторката и начина, по който го е задала Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
Мисля, че това си е индивидуално и си зависи от детето

именно! индивидуално е и няма такова нещо като "детето ТРЯБВА да ака след всяко хранене".
затова обръщам внимание, че педито нещо е объркано и се опитва да внуши на майка, чието дете си ака напълно нормално (2-3 пъти дневно), че му има нещо.

# 29
  • Мнения: 5 103
Ей като прочета такова заглавие и почвам да се  Laughing
Инчаче малкота винаги по 2 пъти на ден ака.

Общи условия

Активация на акаунт