Имало едно време една мокра приказка...

  • 6 484
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 113
И аз искам месец, остана ли някой свободен? Ако Неспаска не вземе декември, ще го взема аз. Иначе заплювам януари (свободен е още, нали?).

# 46
  • Мнения: 3 091
Анде, става. Взимам декември - и без това тогава ми е рождения ден. Чакам ти приказката, за да я замерям със снежни топки.
 Wink Laughing
Освен това, понеже месеците са само дванадесет, а ние сме повече - може няколко човека да пишат приказка за един месец, нали?
Кой иска да пише с мен?
Сафо - януари изглежда свободен засега.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 11:28 от Ламята НЕСПАСКА

# 47
  • Мнения: 5 877
Януари - Safo
Февруари -
Март - Дона (кокиченцата тогава излизат, май)
Април -
Май - Вечерница
Юни - Secretgarden
Юли - Chandra
Август -
Септември -
Октомври - Василиса Умница/Мюриель - разберете се, има още останали месеци
Ноември - Анда
Декември - Ламята НеСпаска

# 48
  • Мнения: 11 314
Анда, една процедурна питанка.
Като дойде месеца ли ще пускаме приказката или ще действаме още отсега - да се мерим със снежни топки? Joy

# 49
  • Мнения: 5 877
процедурно - мисля да ги направим през декември, да ги разпечатаме и да ги подарим на децата. А?

# 50
  • Мнения: 11 314
процедурно - мисля да ги направим през декември, да ги разпечатаме и да ги подарим на децата. А?
Peace Съгласен!

# 51
  • Мнения: 3 091
Да, но ако няма да ги пишем в тема, как ще знаем какви са героите на другите приказки, за да ги свържем?
Не съм сигурна, дали разбирам правилно newsm78

# 52
  • Мнения: 5 877
Според мен не е нужно непременно да са свързани всички приказки. Структурната връзка ще е календарът - дванайсет месеца, дванайсет приказки.
Разбира се, можем да ги постваме, за да се държим един друг в течение. Аз моята ще ти я показвам в процеса на писане.

# 53
  • Мнения: 3 447
Ааа, Анде, това с кокиченцата не е за деца, молим ти се, шегувах се само  Mr. Green
Аз бих взела август принципно, но както казах по-горе, нещо не ме бива с деЦкото  Rolling Eyes

# 54
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
О, то кокиченцето едно на ръка. Ако заглавието беше в Клюкарника, асоциациите щяха да са, меко казано, неверни  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 11 314
Ламелита, прекрасно скъпа моя. Продължавайте в тоя дух.
Само че не видях къде е хорора? Mr. Green

# 56
  • Мнения: 5 877
Мноу те бива, НЕСПАСКЕ, за мен е чест  Laughing

сега малко ще поработя (това, дето го плащат), ето ти накратко края на моята, доколкото съм го намислила:
открадната непринцеса и изсушени със сешоар змейове играят футбол с топка от конци за гоблени във все още мократа ми приказка
вратата е от струни на ръждясала арфа
топката им отлита в декемврийската приказка, където...

Доне, вземи август тогава... или чакай да го приключим тоз проект и да отпочнем Анаис Нин за 14 февруари Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3 447
А може да бъдат 12 приказки за змейове, какво ще кажете  newsm78 Това да е общото между всичките.

# 58
  • Мнения: 3 091
А може да бъдат 12 приказки за змейове, какво ще кажете  newsm78 Това да е общото между всичките.
Дано да се съгласите да се казват по този начин:
дребният Никодим и братята Марин, Ивелин и Аспирин.  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 1 113
На мен ми е малко трудно да превключа на змейова вълна, но ще се опитам. Моят сюжет беше горски.
Сборната творба може да се казва "Змейова година".

Общи условия

Активация на акаунт