Априлски мами 2022

  • 20 360
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 136
Нямаме ние боди-рокля. Ще ходя на пазар явно 😀 от къде пазарувате вие?

Май е време за нова тема

# 751
  • Мнения: 827
Някой да пусне нова тема, ако може. И аз не съм фен на роклите, имам много, подариха ми доста, но не ги слагам. По боди я държа. ОстаВям я сама да играе разбира се, за да свърша нещо.
За спането - спи си непробудно в нейното легло и на спалнята. Понякога си я взимам при мен да спи, повечето пъти я оставям в кошарка. Но тогава слагам две втзглавнички от джъмбо, за да не се налага да я намествам. Така спи без да мърда. Много са готини тези възглавнички.
Вашите почнага ли  да пият вода? Моята все още отказва, но все пак всеки ден й предлагам.
Бахар, вие оздравяхте ли?

# 752
  • Мнения: 1 441
БМР, има боди рокли в Хиполенд и в Пепко, предполагам и на другите места. Наистина са по-добър вариант, но слагам и от другите с тънко боди на дупки тип потник и с ританки, така седи малко като туника, но аз съм маниак на тема рокли. Аз самата нося много рокли и бебето така 💃
Относно спането - от началото си е в нейното дървено голямо легло в отделна стая. Беше ме страх в началото заради препоръките на СЗО да не спи само, но сме с видеофон и ходя до стаята и така я гледам непрекъснато, но съня ми се разби. Дори и тя да не се събуди аз се будя по 100 пъти, трябва ми консултация за моя сън не за нейния Joy Нямаме място в нашата стая за легло тип next to me иначе щях да съм с такова, а при нас съм я взимала няколко пъти но не смеем да мръднем да не я смачкаме и определено не е по-добре.
Не я оставям много сама защото непрекъснато й говоря, правим упражнения, чета и какво ли не. Когато върша нещо я оставям и държа да заспива сама, но колкото по-голяма става толкова повече реве и иска да я носиме преди заспиване...

# 753
  • Мнения: 1 163
bebolini99, ако иска и има възможност нека направи, тъй като тя е правила сегашната тема, ако не, който реши.

winter, и моят сън е тотално разбит. Будя се в определени часове, в които свикнах да я храня, сега тя спи, а аз будувам и няма заспиване. Ако се разшава я взимам да цокне, че на сутритна положението е пред пръсване. 😀 Освен това постоянно се пробуждам да проверявам носа й как е, да не е забит в матрака, да не й е студено, завивам, развивам, абе… Първият месец много ми се спеше, едва издържах, сега няма сън, а бебето спи. 🤔

# 754
  • Мнения: 225
И аз слагам рокли с боди, че и при нас ситуацията е същата - дърпа се нагоре и се лапа Joy
В началото и аз я слагах в кошарата да си спи, но покрай коликите видимо ѝ беше по-добре гушната до мен, а и ставането покрай нощните хранения ме изтощаваше. Спинкаме си заедно, кърмя я просъница и ни е добре Joy Но да - аз също реших да не се притеснявам, че заспива на гърда. Прецених си, че е период и ще отмине...
За игрите - аз рядко я оставям сама. Когато съм в кухнята, взимам я на люлката ѝ - там да си ме вижда и аз си върша нещо и ѝ говоря. В стаята ѝ си играем заедно, показвам ѝ контрастни карти, измислям ѝ истории с картинките, баща ѝ също я взима. Рядко я оставям съвсем сама да си се занимава. Може би по-нататък, засега така ни е добре.

# 755
  • Мнения: 1 136
Ето линк към новата тема:

https://m.bg-mamma.com/?topic=1472168.new#new

Общи условия

Активация на акаунт