по-малък мъж и брак?

  • 7 372
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
според мен не е въпрос кой първи ще остарее, а кой първи е порастнал. защото има мъже, които на 25 (примерно) тепърва навлизат в пубертета, а жена на 27 е вече зряла и улегнала. само тогава може да има проблем. ако обаче твоят човек е на твоя акъл, не виждам да има за какво да се тревожиш.


Слушай сърцето си!

# 16
  • Мнения: 2 022
Моят мъж е с 4,5 години по-малък от мен, вече сме заедно 7 години и бракът ни оцеля въпреки много изпитания. Нищо не са 5 години за да се промени толкова много човек и като личност и като визия на таква възраст. Да не говорим, че никога отстрани никой не е предположил, че аз съм по-голямата, а обратно. Отделно и той е по-зрял като начин на мислене. Не трябва да се притесняваш ако наистина го обичаш. Така ще си по-млада и ти винаги Simple Smile Понякога го майтапя да ме слуша щото той като се е родил аз съм можела да чета вече Wink

# 17
  • Мнения: 2 259
А бе май аз съм рекордьор с 7 години и 4месеца по млад мъж.Много се обичаме,разбираме и малко се караме.Само една радост ни липсва още ,да си имаме бебче.Вече 3 години се борим.Надявам се и това скоро да ни се случи.
Като остареем, по за кратко ще сме по сами.Т.е. статистически нали мъжете живеят по малко ,та за това.Малко черен хумор.

# 18
  • София
  • Мнения: 270
Не мисля, че точно годините имат голямо значение. По-важно е кой колко е зрял. Аз съм по-възрастна от мъжа си с 3 години, но имам познати мъже, които са с 5 и повече години по-възрастни от него, но пък не са толкова  готови да се грижат за семейство. Никога не съм се притеснявала от тази разлика. Мисля, че си пасваме идеално. Все пак не са 13 години или 15  Peace

# 19
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
     Мъжът ми е 2г. по-млад от мен, а зет ми е 5г. по-малък от сестра ми. Давай смело,щом се обичате-всичко ще е наред.   Hug

# 20
  • Мнения: 6 164
Не е толкова голяма разликата ви. Важно е да се разбирате и да сте щастливи. А суетата... съвременната жена рзполага с хиляди средства да се изглежда млада и секси, и бъди сигурна, че темето му ще оредее много преди ти да "остарееш". Wink

# 21
  • Мнения: 6 461
Спокойно.
И аз съм по голяма от мажО с 1 година и 1 ден......... Mr. Green
Началото на 1997 г се запознахме
Края на 2002 сключихме брак
Сега имаме две синчета ....... Hug

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Най-важното е да се разбирате, няма значение кой е по-голям и с колко, ама никакво значение няма. Имам приятели с 5г. разлика, живеят си много добре!  Peace

# 23
  • Мнения: 1 475
и аз съм така,  аз съм по-голяма от приятеля ми с 3 г. и няколко дена, но мога да ти кажа, че по-хубава връзка през живота си не съм имала! Ама то май аз никога не съм имала предрасъдаци към по-малките до 4г максимум разлика! EmbarassedИмала съм една единствена връзка с по-голям мъж от мен! Но разликата е огромна-прави ми впечатление, че по-младите мъже са много по-внимателни и по-любвеобилни във връзките си с "Какички". За всичко те слушат и винаги са готови да ти изпълнят и най-безумните желания! Както бе казано по-горе с такива мъже винаги се чустваш по-млада!
Така че горе главата и долу предрасъдаците! Peace

# 24
  • Мнения: 7 474
Защо се притесняваш излишно  Hug . 5 г. не е толкова голяма разлика,че да ви личи и да ви сочат с пръст, ако това те притеснява. Любовта е важна, не годините  Peace

# 25
  • Мнения: 1 756
Аз опит нямам но имам приятели и познати няколко двойки, живеят си чудесно а и 5 години не е нищо според мен
важно е да се обичате и да искате да сте заедно а каква е разликата, е в рамките на нормалното според мен до 7 години, няма зна4ение
успех и не се коси Peace

# 26
  • Мнения: 8 917
Ако си убедена, че това е мъжът за теб,просто престани да се тормозиш - излишно е Peace Hug

# 27
  • Мнения: 1 616
Хайде да се разпиша и аз - омъжена за мъж със 6 години по-малък от мен. Wink Щом приятелят ти те удовлетворява интелектуално и сексуално, щом гледате в една посока и искате общо бъдеще, възрастта не може да бъде пречка! Това за остаряването и аз съм си го мислила, но не ме тревожи - ще се грижа повече за себе си и ще се усмихвам много (както ме посъветва преди време Стрелчето)! Hug

# 28
  • Мнения: 2 897
Какво значение има разликата в годините,щом се разбирате и обичате!Чуждото мнение ли е по-важно?Не се терзай излишно!
И моят мъж е по-малък от мен,но аз съм над тези неща,който не одобрява да си гледа работата(не съм срещала укорителни погледи,да отбележа) Wink
Важното е,че сме идеални един за друг Grinning

# 29
  • Мнения: 1 422
Мъжът ми е чакал 3 години да порастна, за да е сигурен, че съм истинската и да се роди  Laughing Обаче на акъл е по-напред от мен  Embarassed

Най-добрата приятелка на майка ми е със 7 години по-голяма от съпруга си, а аз имам кумица - с 11 години, така че .....................

Общи условия

Активация на акаунт