Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Актьорско майсторство - школа МОНТФИЗ

• 128
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте, тук съм само, за да изкажа огромного си разочарование от една известна школа за актьорско в София - МОНТФИЗ. Отвратително отношение от преподавателя Слав Бойчев, който постоянно закъсняваше за репетиции, а имаше и дни, в които не се появяваше въобще. Грубо отношение към учениците, защото не успяват да направят всичко от първия път. Да не говорим, че един път се появи на репетиция само, за да ни каже за цената на уъркшоп, който беше пълна пародия. Още неща, които ме разочароваха:
- постоянно пушеше в залата
- прекъсваше репетиции, за да говори по телефона
- повишаване на месечните такси посредата на година
-групите бяха по 25 човека и нямаше време да се обърне индивидуално внимание на никого
- едно от най-ужасните неща беше температурата в сградата. Във всяка зала имаше по една печка и цяла зима курсистите мръзнеха! Седяхме в стаите с якета, въпреки оплакванията ни нищо не се промени!
Не ви препоръчвам да ходите там ще останете разочаровани, нищо няма да научите от Слав Бойчев, а парите ви ще отидат на вятъра!

# 1
Аз учих там преди около 10-12 години, явно са дръпнали надолу ☹️ жалко. Тогава учителите бяха други и беше различно.

# 2
  • Сф
Ние посещаваме от половин година. Други са преподавателите, не ни е Слав, нищо не мога да кажа лошо за него като организатор, доволни сме. Като преподавател, не знам.
Изобщо не съм съгласна с " няма да научите нищо". Абсолютно индивидуално си е, според мен .

Общи условия

Активация на акаунт