родителите ви харесват ли мъжа ви?

  • 4 753
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ми хареват го!


......Но даже и да не им беше по-сърце,не бих прекратила връзката си със него,само защото родителите ми не го харесват.Все пак не те а аз живея със него. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 220
като цяло-да,
ама понякога направо беснеят-например на спокойствието му Mr. Green
за което аз му завиждам Crossing Arms

Мда.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Още като се запознаха се влюбиха в него Mr. Green Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 4 578
Много го харесват. Никога не е било друго, откак им го представих. Но и той си го заслужава де Mr. Green.

# 19
Когато го опознаха, коментарът им беше:" На ахмак птиче, Господ му вие!"/ахмак птичето съм аз Mr. Green/

# 20
# 21
  • Мнения: 15 619
Даааа, харесват го. Ама и той си е за харесване. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 505
Майка ми го харесва.Баща ми почина преди години.

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Много го харесват,понякога ме  пренебрегват заради него и го защитават повече от колкото мен. Wink

И при нас е така!
Понякога много се дразня! Twisted Evil

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
харесват го  Peace

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Преди съпруга ми имах друга връзка с мъж който не харесваха, а когато ги запознах с мъжа ми се влюбиха в него   Heart Eyes Flutter

# 26
  • Мнения: 3 334
Много го харесват,понякога ме  пренебрегват заради него и го защитават повече от колкото мен. Wink
hahahaвсе едно за мен си писала

# 27
  • Мнения: 1 369
Майка ми казва: "Като ми се усмихне и сякаш слънцето изгрява"Simple Smile)
Баща ми е доста мълчалив,но мисля,че и той го харесва. Какво да се прави- зет като мед:))

# 28
  • Мнения: 2 677
Харесват го и още как!
Аз много се притеснявах, когато го заведох първия път у дома, защото е с 12 години по-голям от мен и, честно казано, не знаех мнението на родителите ми относно такава разлика. А те пък като взеха, че си допаднаха...  Laughing Сега са страшна любов!  Peace

# 29
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
    Всичките ми близки харесват съпруга ми,не че има някакво значение за мен (все пак ми е приятно). А вашите сигурно ревнуват.   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт