Най-сексапилните български мъже

  • 2 985
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
За Ники Илиев-да, за Румен Георгиев-да, Андрей от Съвайвър-да, Асен Блатечки-ДА Grinning, Димитър Бербатов-да Heart Eyes .Те ми харесват и мисля, че наистина са сексапилни.

# 16
  • Мнения: 239
Какви са твоите представи?  newsm78

някакви по-различни, евенуално Блатечки- ок, ама спиртосани и педерастични не харесвам хич

Аз не ви разбирам жените понякога (за това и не ви слушам какво говорите все пак) как може да харесвате мъже, които през ден снимат фотосесия за нещо с цел да ги гледат хората колко са хубави/фешън/актуални.  Независимо от професията им. Това е все едно аз да харесам някоя, която по цял ден тренира бокс.

Ми Жоре и аз се учудих що те няма Thinking
Не се притеснявай, ние ще гласуваме за теб  bouquet

Благодаря. Знам, че мога да разчитам на теб и мисля, че си точно пиче и хубаво майче.
И разбира се Жоро 01, все пак...

Снимката ти е доста весела. Момчето е хубаво - бих лежал затвор с него. Искам да обърнете внимание върху 'манекенката'. Говорим за крака на ръгбист, колене на слон, общ вид на свиня. Аз на нейно място бих ходил с фередже и само циците ми биха били навън.

За Ники Илиев-да, за Румен Георгиев-да, Андрей от Съвайвър-да, Асен Блатечки-ДА Grinning, Димитър Бербатов-да Heart Eyes .Те ми харесват и мисля, че наистина са сексапилни.

Ники Илиев не е женствен. Манекенството е мъжка професия.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Цитат
Публикувана от: joro01 Цитат на: DSS (Danimira) в четвъртък, 23 ноември 2006, 15:04
За Ники Илиев-да, за Румен Георгиев-да, Андрей от Съвайвър-да, Асен Блатечки-ДА , Димитър Бербатов-да  .Те ми харесват и мисля, че наистина са сексапилни.
Ники Илиев не е женствен. Манекенството е мъжка професия.
 
 
 Аз писах, че за мен е сексапилен, не съм писала, че е женствен.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ники Илиев е най-близо визуално до Роко-помпата, бих гласувала за него Hug

# 19
  • Мнения: 239
Цитат
Цитат
Публикувана от: joro01 Цитат на: DSS (Danimira) в четвъртък, 23 ноември 2006, 15:04
За Ники Илиев-да, за Румен Георгиев-да, Андрей от Съвайвър-да, Асен Блатечки-ДА , Димитър Бербатов-да  .Те ми харесват и мисля, че наистина са сексапилни.
Ники Илиев не е женствен. Манекенството е мъжка професия.
 
 
 Аз писах, че за мен е сексапилен, не съм писала, че е женствен.


Сигурна ли си? И аз се учудих как може да видиш някаква женственост в Ники Илиев. Той е мъж все пак. Освен това работи манекен.

Ники Илиев е най-близо визуално до Роко-помпата, бих гласувала за него Hug

Струва ми се, че Роко е нахлул в света ти като никой друг. Скоро и Амет ще ти заприлича на него. Имало евтини билети с Уиз Еър до Будапещ - там е Роко. Щастието е на 2 часа растояние все пак.. Grinning Говорим за 'Роко инвейдс Уиз Еър' все пак.

# 20
  • Мнения: 2 978
Снимката ти е доста весела. Момчето е хубаво - бих лежал затвор с него. Искам да обърнете внимание върху 'манекенката'. Говорим за крака на ръгбист, колене на слон, общ вид на свиня. Аз на нейно място бих ходил с фередже и само циците ми биха били навън.


Това не е ли тази от Нова телевизия..ох как беше ooooh!..от Сделка или не? newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Жоро 01,
темата е "Най-сексапилните български мъже".Аз писах според мен наистина кои мъже са сексапилни.И се чудя и недоумявам къде съм писала, че Ники Илиев е женствен.Ей, накара ме да си чета писаното и да го препрочитам Laughing.Както и да е.Важното е, че се разбрахме, че той е в групата на сексапилните!

# 22
  • Мнения: 4 806
благодаря за усмихването... аз се разсмях, всъщност... отдавна така не съм се развеселявала.
В повече от 80% от номинираните виждам повече "анти-секс". Може и да съм прекомерно взискателна, но нека не забравяме за какво се състезават. Едно доста гръмко звание за категория, в която по традиция българският мъж се има за най-, най-...
Поне можеха да подберат снимки по - свестни.
Айде, за равенство - или всички облечени, или всички съблечени, че един сланинки висят... Чак да ти стане неудобно. Дали имат блогове, да ги поканим в нашите теми за отслабване?

# 23
  • Мнения: 4 555
За мен Андрей от Сървайвър е номер едно. Само че на тази снимка тук не ми харесва как е излязъл.
В шоуто на Слави беше убийствен  Peace А тази униформа и тази загадъчна усмивка...  Crazy

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Струва ми се, че Роко е нахлул в света ти като никой друг. Скоро и Амет ще ти заприлича на него. Имало евтини билети с Уиз Еър до Будапещ - там е Роко. Щастието е на 2 часа растояние все пак.. Grinning Говорим за 'Роко инвейдс Уиз Еър' все пак.
Забележителен си. В смисъл забелЕзваш ги нещата. Ама чак пък да ида у Будапеща Tired Мога да се задоволя и с "копието", което не е много по-лошо все пак Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 7 640
Ники Илиев не ми действа секси, не жнам женствен ли е, ама като се сетя за хм.. особения му глас и дотука съм Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 6 155
Този не го знам какъв е и кой е, но на тази снимка ми харесва  Laughing


Даааа.
Единствено този ми хареса и на мен Flutter

# 27
  • Мнения: 7 640
мисля си, че това е мацката от Сблъсък

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мен Ники ме кефи... при липсата на Роко все пак Wink

Този не го знам какъв е и кой е, но на тази снимка ми харесва  Laughing


Даааа.
Единствено този ми хареса и на мен Flutter
Този е готин, но е нисък.

# 29
  • Мнения: 6 155
Този е готин, но е нисък.

Колко е нисък? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт