Мами в Италия - част 30

  • 12 076
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 714
Добър вечер от мен,
вече съм в Италия, върнах се от София, където, както ви е казала Ани, се видяхме  Simple Smile
Ани, честито! Мъж значи  Wink
А хич не й личи даже, че е бременна  Wink

Мацки, ще се включа утре с повече, хубава вечер на всички ви!

# 16
  • Мнения: 2 427
Анииии,честито ти момченце,да ви е живо и здраво!!!  love001
Аничке,ти кога смяташ да идваш за постоянно в Итали?Какви са ви плановете,ако не е тайна?Много искам да си имаме с Фло разни приятели с които да си ходиме на гости и с които да се събираме,да си приказваме,да си хапваме,да се бият децата ни ,ма няма бэе...нашите за нищо не стават.В Швейцарско имаме един негов братчед,който аз ужасно обичам и които беше най-добрият ми приятел,ма се събра с една наполовина кроатка наполовина швейцарка,която е бая крива и доколкото разбрах "Ревнувала" Confusedот мен,та вече не се и виждаме с тях поради тази причина.Феличи лоро Peace...
Мислихте ли за името или още не сте на този етап?
Феям,много сте ми смешни как ми изчислявате седмиците.
Дефакто,да в края на 38 съм,защото тикера брои с една седмица назад.Обаче сте прави-рано е все още за раждането,въпреки че моят гинеколог казва че е немислимо да
За подаръците на фамилията-ние правим символични индивидуални.Винаги неща които със сигурност ще се ползват-чорапи,бельо...цигари от пушената марка...понякога за повече настроение подаряваме грата е винчи или тото,опаковано с панделки.(така сме сигурни че ако някои спечели и ние ще намажем) Mr. Green
Не обичам да подарявам или да ми подаряват домакински предмети,адски ги мразя,мазата ми е пълна с разни простотии ,които нито ми иде да ползвам,защото не са ми отговарят на стила,нито мога да рециклирам подарявайки ги на някои защото според мен е адки гадно да подариш нещо на някого,особенно когато това нещо крещи от лош вкус.От време на време като имах съседки им казвах ако искат да си изберат нещо и така разкарвах сумати ненужни неща,ама сега като нямам съседи се трупат в мазата.
Не мога да си позволя да купувам и  кошници,защото ако тръгна да вземам кошници с алкохол и сладки за сялата задружна фамилия ще издухам сумати средства.

# 17
  • Мнения: 2 379
Вале, добре завърнали се  bouquet

Владко, разбира се, че вече ще идвам за постоянно в Итали Grinning Моткам се тука с едни изпити и като приключа - някъде февруари - долитам.
Сега тепърва ще сядаме да мислим за име. То не е лесна тая работа.
Аз по принцип от край време съм си харесала Андреа, обаче ще мислим още. Това не е краен вариант Peace

Клеми, пу, каква си циганка! Верно позна Mr. Green В сряда между лекциите ще ми хортуваш пак, а аз ще те черпя идно кайве Wink

# 18
  • Мнения: 6 167
Валя, добре завърнала се! Разказвай за БГ!

Много съм щастлива таз вечер - приготвям специална вечеря, а моята песничка, която съм си харесала на Златната монета отива на финал.

# 19
  • Мнения: 3 425
ЧЕСТИТ ЮНАК НА АНИ:)

Бенторната на Валя:)И чакаме разказ:)

Лени,не искам да ти разбивам илюзиите за Фестивала,но миналата година в Стриша показаха как протича подбора!Имало някакъв абонамент за детска енциклопедия(около 450еврИ) и ти дава 80% гаранция,че детето ще участва,а иначе малка била вероятността  Crazy ,та и там имало игра някаква  #2gunfire

Нямаме малко  Whistling

# 20
  • Мнения: 6 167
Ми, Калка... аз гледам златната монета има няма от 25-26 години, от както всяка година го дават в бг, после го спряха, сега го гледам тук.
Сигурно има мистерии около подбора на дечица, но и тези, които са там ми стоплят сърцето.

# 21
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, мацки!
Ани, честито мъжленце!
Ние със съпруга ми така и не достигнахме до съгласие относно мъжко име, било е съдба, момиченце ще имаме!

# 22
  • Мнения: 3 425
Лени, да сладурковци са всички...аз пък пак кат черна станция о...пейзажа  Rolling Eyes

Момичета,миналата година си купихме приятна енциклопедия с промоция и сега пак има,но сега не намирам енциклопедията в онлайн книжарница http://mtel.bg/info/promotions/index.php?PromotionID=1811 някоя да я е виждал таз книга и $???

Лека..подготвям се за Ил Трено.... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 427
Калушко,ти кога ще пуснеш малко пресни снимки на твоя младеж?
Клеме,как протича твоята бременност?
Валка е като летящия холандец-кога успя да замине,та и да се върне,бреххх,пъргава булка!
Феямката страшно ме огорчи с тази липса на клизми по болниците!!!
Аз си искам клизмата!!!Как така няма да правят бе?!Аз както нон сто скарикандо от една седмица -две и както яко съм се спекла как ще раждам в тези кондизиони?!То ще бъде като японското бомбардиране над Пърл Харбър. #Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Ние с моя младеж сме добре, днес бяхме на 3Д, имаме пресни снимки. Да пускам ли? Казаха, че тежи  2680, лекарката явно реши,че е много голям, защото ме пита дали са ми правили изследване за гестационен диабет и да спирам витамините. Викам, че то кръвната ми захар е на долна граница, какво изследване за диабет.  Joy Аз такива ги раждам бе, големи, храня ги децата.  Laughing А витамините точно сега, когато най-много дърпа бебето хич няма да ги спирам, пък и точно спряха да ми се чупят ноктите.  Naughty

# 25
  • Мнения: 6 167
Клеми, пускай та!!!

Калка, нищо не си ос... ла,  Hug

Аз имам от МТел такъв атлас. Много яко нещо!!! КОйто може да купува!

# 26
  • Мнения: 5 462
 "Макрит, много Убаво това возило бее, ма доста скъпичко ще да е."

Нееее не Naughty е чак толкова скъпо , а пък е много качествено !!Само 20 000 Евро ..за такава кола не е никак скъпо.

# 27
# 28
  • Мнения: 6 167
олеле Клемиии, виждам го!
втората снимка не ми е много ясна какво е ограденО?

виж как си е натиснало носленцето с ръчичка.. душицата малка.... Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 6 167
"Макрит, много Убаво това возило бее, ма доста скъпичко ще да е."

Нееее не Naughty е чак толкова скъпо , а пък е много качествено !!Само 20 000 Евро ..за такава кола не е никак скъпо.



маркит, пожелавам ти от сърце таква кола   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт