Мами в Италия - част 30

  • 12 119
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 467
Добро утро, мерси за кафето, аз пих мляко, щото нали:)

Но нещо ми се развали машината за кафе и май трябва да си купувам от тези хапчета за calcare, само че никъде не мога да ги намеря..

А като беше станал въпрос за коли, какво мислите за Форд Фиеста, новия модел?


# 226
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Добро утро!
ето кифйето:


Не знам вие как сте, но с тази лавацца червената ( не знам как се казва),  аз съм много нещастна.
егати и кафето. Sad на всичко отгоре за 3,70 купих 2 пакетчета и сега ще пия кой знае колко време.

добро настроение на всички!



  bouquet  bouquet  bouquet

НиЩо не мисля...за мен производителите на кафе могат да фалират и утре... Rolling Eyes на мен и леблебия да ми дадеШ Ще ти я пия Mr. Green

(доброто настроение май Ще ми липсва днес, само разправии ме 4акат Confused)

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 10:38 от feiam

# 227
Здравейте мами от Италия,
Бих искала да благодаря на всички, които ми дадохте полезна информация за Алиталиа, за Парма и т.н.
аз летя утре сутрин и сега съм малко притеснена.  Правя последни покупки и ще стягам багажа.
До скоро в Италия.
Мирослава

# 228
  • Мнения: 1 467
Здравейте мами от Италия,
Бих искала да благодаря на всички, които ми дадохте полезна информация за Алиталиа, за Парма и т.н.
аз летя утре сутрин и сега съм малко притеснена.  Правя последни покупки и ще стягам багажа.
До скоро в Италия.
Мирослава

Приятно пътуване, дано да те завари хубаво време в Парма, че тук горе е ад..бре, не се разсеяха тези облаци.. #Cussing out

# 229
  • Мнения: 3 388
Добро утро!

Мирослава, лек път ти желая  Peace

Моят мъж мног я харесва тази Фиеста! Аз не чак толкова. Карала съм я, управлява се супер-лесно, технологично возило!

# 230
  • Мнения: 1 467
а, мерси Сонита:)

и клио харесвам много, колебая се между двете, моят мъж клони към клиото...

# 231
  • Мнения: 6 167
Форда е супер!
  bouquet

# 232
  • Мнения: 714
Добро утро!

Не знам вие как сте, но с тази лавацца червената ( не знам как се казва),  аз съм много нещастна.
егати и кафето. Sad на всичко отгоре за 3,70 купих 2 пакетчета и сега ще пия кой знае колко време.

  bouquet  bouquet  bouquet

Лени, ми гледай отзад на опаковката какво купуваш ... според мен си купила Лавацца Суерте, дето е 90% робуста и 10% арабика .... това е гадост ... затова е 3,70 за 2 пакета. Аз с кафето не правя никакви компромиси! Само 100% арабика тостатура медиа (лично аз предпочитам киара ама ...). Купи си Лавацца Паулиста дето струва много, ама после пак ще си говорим какво е кафе.

# 233
  • Мнения: 6 167
Добро утро!

Не знам вие как сте, но с тази лавацца червената ( не знам как се казва),  аз съм много нещастна.
егати и кафето. Sad на всичко отгоре за 3,70 купих 2 пакетчета и сега ще пия кой знае колко време.

  bouquet  bouquet  bouquet

Лени, ми гледай отзад на опаковката какво купуваш ... според мен си купила Лавацца Суерте, дето е 90% робуста и 10% арабика .... това е гадост ... затова е 3,70 за 2 пакета. Аз с кафето не правя никакви компромиси! Само 100% арабика тостатура медиа (лично аз предпочитам киара ама ...). Купи си Лавацца Паулиста дето струва много, ама после пак ще си говорим какво е кафе.

ми... видях,че е на Примоция и като някаква бабка се засилих и аз.
тече като чешмичка от кафеварката. Sad
карай, ще го допия.
не е чак толкова зле, да не съм разглезена.

# 234
  • Мнения: 6 167
Искате ли да си споделим плановете за Коледа и Нова година!?

Вие къде ще бъдете на празниците?

Ние на Бъдни вечер ще сме двамата, мисля, да направя някакви традиционни неща, без да
прекалявам с броя на блюдата.
На Коледа сме с фамилията на ресторант.
После сме поканили хора на вечеря между коледа и нова година. ( не съм решила още менюто).
мисля да направя питка с пара. 
На Нова година сме си пак двамата или с брат му на Дамиано.. Не  е ясно още.

  bouquet

# 235
  • Мнения: 1 467
Ние на Коледа сме тук цялото българско семейство:) Понеже тук живеят свеки, сестрата на мъжа ми и нейния мъж и по-малкия му брат:)
А за Нова Година, пак тук:))) хихи, ходише ми се на планина, но едва ли, малко ме е страх да се отдалечавам с големия корем от населени места:)

# 236
  • Мнения: 3 388
На Бъдни вечер и Коледа ние сме у свеки, заедно с цялата италианска рода- лели, чичовци, братовчеди от Милано и Комо.
На Нова година сме или при приятели на вила тук на лаго д орта или с едни други приятели в Швейцария-още не е решено окончателно.
На мъжо фирмата затваря сега за 7-ми и 8-ми, а също и след Коледа и така до началото на другата година. Очертават се доста свободни дни, така че ходим някъде- има вероятност да идем до Франция и до едни коледни базари в Австрия, но всичко зависи от времето и от ангажиментите.

# 237
Много пишете! Rolling Eyes
за празниците- просто нямам търпение да минат. Stop
Жестоко ми втръсва вече всичко коледно (задръстваниа, бутаница по магазини, харчене на пари, много повече работа и т.н. Sick). Абе още декември не е дошал, откога се е заговорило за коледа.  #Crazy
Извинете ако ви развалям ентусиазма с това.  Sad

# 238
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Много пишете! Rolling Eyes
за празниците- просто нямам търпение да минат. Stop
Жестоко ми втръсва вече всичко коледно (задръстваниа, бутаница по магазини, харчене на пари, много повече работа и т.н. Sick). Абе още декември не е дошал, откога се е заговорило за коледа.  #Crazy
Извинете ако ви развалям ентусиазма с това.  Sad


Аха, накараха ме да ги намразя тези празници. Ненаядоха се, мама му стара и се ненакупуваха #Cussing out
ВъобЩе не ми разваляШ ентусиазЪма Twisted Evil, такъв просто нЕма, анджек, радвам се 4е някой мисли като мен.
Единственото положително неЩо е, 4е Ще успея с 3 дена отпуска да направя 10 дена в къЩи да си погледна децата е да направя неЩо домаШно и топло с тях.

# 239
Абе аз много неща ги мисля като теб, ама си трайкам  Mr. Green
А ние и chiusura нямаме тази година, че много спешни неща можели да възникнат  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт