Коледните светлинки блещукат - РУСЕнки с града красив се фукат!

  • 8 487
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Привет-мривет  Hug Минавам само да ви почерпя виртуално с тортичка от любимата сладкарница, че днес с възлюбения имаме годишнина  bowuu Майка ми и баща ми взеха Алекс и ние ще излезем нейде да полеем празника  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 435
Честит празник, Деб!!! Пожелавам ти нито за миг да не съжаляваш, че преди 1 година си казала ДА на любимия си! Алекс само да ви радва!!!  bouquet
Разкошна почерпка!
Поздравления и за суперското заглавие!

# 17
  • Мнения: 1 942
Я аз да се разпиша, че да не изгубя темата  Embarassed

# 18
  • Мнения: 946
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ДЕБ И СЪПРУГА И МНОГО ЩАСТЛИВИ СЕМ. МОМЕНТИ С АЛЕКС!
Дени кога ще сте там?

# 19
  • Мнения: 4 406
след 9.30

# 20
  • Мнения: 946
Ако се натутаме с малкия ще намина щото той става късно  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 4 406
ццц, никой не мина, беше празна сладкарницата и дребния вилня навсякъде, даже зад бара влиза... напред сме с рекламен химикал на Неделя  Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 946
 #Cussing out ние днеска почудо станахме рано нагласих дребния и тъкмо да се обличам и аз  да идваме за кафето,като го видях с едни сополи,гласчето му едно гъгнещо и се отказах, цял ден спи и киселей  Tired
Че как тъй е било празно  newsm78 ей значи все нямаме късмет предната неделя беше пълно  Crossing Arms

# 23
  • Ruse
  • Мнения: 390
sonka като гледам малкия на снимката направо ти е одрал кожата Mr. Green
абе кога ходите на тази Неделя-аз се пропускам.Свиркайте бе хора 4е и аз да се натреса

# 24
  • Мнения: 5 577
Sonkaaaр кога да се видим с теб?  Hug

# 25
  • Мнения: 772
добър вечер  bouquet
не съм ви писала отдавна но редовно чета Embarassed
да се оплача че димана никак не е добре и все още сме без диагноза което е най-страшното Sad
пием хиляда лекарства,борим симптомите един по един,яде два вида лечебни храни....утре пак сме на лекар и ще пускаме изследвания пък дано вече се разбере какво става Praynig
приятна вечер и ни стискайте палци утре Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 946
Ами Ренка точно определено нямаме то все се случва ей тъй на бързо решаваме от днес за днес  Rolling Eyesама кажи ако искаш може за някои ден да се разберем та да се видим  Hug
Верги трябва да е скоро да не изтървем срока нещата на Ралник са у мен.Иван как е оправи ли се?
Еми какво и стана на Дими дето повръщаше ли нещо или? Hug от мен  Praynig fingerscrossed

# 27
  • Ruse
  • Мнения: 390
sonka-ми хайде да се разберем за някой ден,то да ти кажа ако знаеш кво кафе пия(бягам подир Ели)ама все пак 6те се видим.Младен ще се прибира към края на седмицата и може да ни докара по всяко време.,а ако искаш тези дни на мен ми е удобно след 1 и 30 4е докато взема кухнята и нахраня Ели...
Оф тези доктори аман от некадърници.Какво и има на Димана.И ние си носихме една температура от 37,3 десет дена без да знаят от кво и накрая изписаха си антибиотика без да знаят от кво дига. Crossing Arms Стискам ви палци за скорошно оздравяване

# 28
  • Мнения: 5 577
 Sad Иван е с ужасна кашлица, цяла седмица няма да ходи на ясла, Сонк, незнам и аз как да направим. Аз пък живея далече от вас и така ... ще видим де.

# 29
  • Мнения: 772
здравейте  bouquet
все още не се знае какъв точно е проблема но е сериозен.повръщане,диария но без температура.сега чакаме изследвания...не искам нищо да казвам но всичко започна от както сме на кухня и ако се окаже така ще вдигна аларма до бога.много съм набрала.днес й вземаха кръв,секрет,урина и ще видим.иначе тя е по-добре-от събота не е повръщала,яде колкото й дам и диарията попремина,но още има доста да сме на лечебни храни.добре че докторката ни си разбира от работата и хванахме нещата бързо иначе не ми се мисли.наддали сме 60гр за 3 дни,а беше спаднала 200 за три дни и предната седмица не беше наддала нищо.като че ли овладяхме положението но много трябва да се внимава и да не се оправдава всичко със зъбите...в четвъртък ще стане ясно-пусти изследвания стават бавно.утре ще видим само кръвта и урината.
приятна и спокойна вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт