За шампоана

  • 1 740
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Често сменям шампоаните,в комплект с маските за коса и балсамите точно поради тази причина-обратен ефект или никакъв Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Задължително сменям марката, най-много два пъти купувам едно и също нещо.
С пастата за зъби също така процедирам, с шампоана, балсама и маската за коса.


И аз така Peace.Аз всеки път се къпя с различен шампоан.Имам 4-5 вида и ги сменям.Като свършат,си вземам други марки.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Щом ти харесва толкова много,можеш да ги редуваш с друг/и шампоан/и.

 Peace

И аз ги сменям шампоаните и не само тях кремове,паста за зъби,балсами цялата козметика.Забелязала съм същото,че когато един продукт се използва дълго време,вече няма този ефект!

 Peace Всичко сменям, рядко повтарям (след време).

# 18
  • Мнения: 191
и аз съм съгласна с другите мамчета.Бялата козметика и шампоаните е добре да се сменят поне на 2 месеца!

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 240
А някой ползвал ли е продуктите на Rene Furterer? Какво ви е мнението за тях?  newsm78

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Винаги имам няколко отворени шампоана, които ползвам примерно по месец и минавам на другия. Балсамът също сменям така. Маски правя рядко, затова и не се кахъря толкова за смяната им  Rolling Eyes
Виж, пастата за зъби не сменям  Stop Колгейт е задължително, вида няма значение.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Винаги имам няколко отворени шампоана, които ползвам примерно по месец и минавам на другия. Балсамът също сменям така.
И аз така, най-вече, защото ми омръзва да ползвам все един и същ.

# 22
  • Мнения: 1 679
Да, можеш да го смениш с MELALEUKA - френски е - изцяло на билкова основа е и е идеален за косата

Този за сефте го чувам  Thinking
Дай снимка и къде и на какви цени се предлага?

ето линк към сайта на производителя:
http://www.renefurterer.com

Има инфо за всички продукти, аз ги купувам от аптеката.
Цената е около 17 лв.

# 23
  • Мнения: 2 936
А някой ползвал ли е продуктите на Rene Furterer? Какво ви е мнението за тях?  newsm78

аз съм ползвала продукти на Рене Фуртере-много съм доволна  Peace само от Натуриа не бях възхитена,слепваше ми косата..

имаше май няколко теми,потърси с търсачката

# 24
  • Мнения: 511
Аз менкам само 2 марки, че себореята ме натиска като реша да експериментирам. Crazy

# 25
  • Мнения: 8 917
Да, случвало ми се е. Затова ги сменям - розов Елсев и Gliss Kur - азиатска красота Peace

# 26
  • Мнения: 2 381
Не ползвам продукт (не само за коса) 2 пъти последователно.Щом ти харесва толкова много,можеш да ги редуваш с друг/и шампоан/и.
Peace

# 27
  • Мнения: 1 986
 И аз не ползвам един и същ шампоан два пъти последователно WinkПонякога,дори по средата на опаковката  имам чувството,че няма същия ефект върху косата ми както в началото ConfusedЗатова имам 2 шампоана и ги редувам/в момента-на Клоран с хинин,мисля да си взема и този,с овес-чета,че има доволни от него Thinking/.

# 28
  • Мнения: 110
Искам да споделя и в същото време да попитам и вас за ефекта от прекалено дългото ползване на един и същ шампоан. Аз от доста време ползвам само жълтия ELSEVE/доста съм го хвалила из темите тук/. Много ми харесваше действително, но от известно време насам забелязвам, че има отрицателен ефект върху косата ми. Като си мия вече косата с него тя някакси се сляга, губи обем, става някакси вяла. Мислите ли, че вече има пренасищане със съставките от този шампоан. Може би ползвам него в рамките вече на цяла година. Като се измия с друг този проблем го няма.
На вас случвало ли ви се е такова нещо или аз си въобразявам? Sad
И аз си сменям марката шампоан,но знаеш ли,по-голям ефект има от професионалните шампоани на Лореал,продават ги във фризъорските салони,много са хубави

# 29
  • Мнения: 9 095
я кажи какви са тези неща че сефте ги чувам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт