Комбинирана пералня със сушилня Аристон AMD 129

  • 24 320
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Купух си същата перална със сушилнята преди няколко месеца и трябва да ви кажа че е ужасна.  В над 95% от случаите ми вади дрехите сухи след пране.  Използва твърде малко вода и не успява даже да ги намокри, камо ли да ги изпере.

Някой знае ли защо се получава това? На всичките програми е същото. От аристон виках техник, но той ми каза че така било нормално. Някакви идеи?
ето защо казвам, че пералня със 100 екстри си е чист боклук. Уреда има ли ел. везна?
... Да има везна.

ето защо дрехите са ти сухи отвътре.
Следващата гледай да не е с 1000 екстри Wink и задължително да няма ел. везна.

# 16
  • Мнения: 4 668
Аз имам Аристон със сушилня , не знам същият модел като този за който питаш ли е , трябва да видя в книжката . Преди година и нещо , когато я купихме беше последният модел . Точно с 1200 оборота е , има функция "ръчно пране " , " деликатни тъкани " и какво ли още не .
Струваше към 1200 лв.

Мога да кажа , че е супер  Peace нямам забележки никакви , работи перфектно , сушилнята също е добра , не мачка дрехите ...
Тези които имат проблеми , може да не са я разучили добре , но просто ще си изкривя душата , ако кажа ,че не е хубава .

Ако трябваше да купувам сега, пак такава щях да си взема  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242

ето защо дрехите са ти сухи отвътре.
Следващата гледай да не е с 1000 екстри Wink и задължително да няма ел. везна.

Е защо да няма везна? Нашата има и не вади дрехите полусухи, изпира ги добре newsm78 Според мен пък екстрите са измислени, за да има полза от тях (е, поне повечето)

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ето защо дрехите са ти сухи отвътре.
Следващата гледай да не е с 1000 екстри Wink и задължително да няма ел. везна.
Е защо да няма везна? Нашата има и не вади дрехите полусухи newsm78 Според мен пък екстрите са измислени, за да има полза от тях (е, поне повечето)

Спокойно бре, ще почне. Имай търпение  Laughing

Мдааааааа, много си права, че имамЕ полза от екстрите  Twisted Evil

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Спокойно бре, ще почне. Имай търпение  Laughing

Мдааааааа, много си права, че имамЕ полза от екстрите  Twisted Evil

Еееее, все някога ще почне, дори и да няма 1000 екстри. Въпрос на физическо износване.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Мисля,че е безсмислено да спорим-казахме на мацката пуснала темата мнения от първа ръка.Поне моето и на Pipinka със сигурност са такива. А за гостенката-коментарът мисля е излишен. Предложих и помощ тъй като пералнята съвсем не е елементарна и за човек без перфектен технически английски или немски/който няма упътване на български/като нея ще е доста трудно да оцели точните настройки,но тя така и нито се регистрира,нито нищо.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз имам такава същата пералня със сушилня. Взех си я през пролетта. Като пере - пере - спор няма, обаче вече 2 пъти беше на ремонт - уж безшумна - ми тя така тракаше...взеха я за 1 седмица - смениха нещо. Преди месец пък даде някакъв ерор 13  newsm78 - този път взеха само някаква част и я замениха - сега пере идеално...само с тия ремонти ми омръзна. Иначе сушилнята като не е препълнена си суши идеално и не мачка много.

# 22
  • Мнения: 4 668
Моята е модел CDE 129 , може би защото е за вграждане се различават буквите ... предполагам , че иначе е същата .
prinzesata е права , че  ако нямаш българско упътване е възможно да объркаш програмите или да ти вади сухи дрехи ... но за това не е виновна пералнята .

Аз продължавам да твърдя , че пералнята е супер  Peace

Това за екстрите , да няма такива и да е по обикновена , за да не се чупи ми звучи много несериозно . Аристон е много добра марка , има причина да са им такива цените и е безмислено да се твърди , че е по - добре да е по - евтина пералнята ...
Все едно да караш Лада , ако имаш възможност за АУДИ ... Не , благодаря  Naughty

# 23
НЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ СУШИЛНЯТА !МНОГО МАЧКА ! НЕ КУПУВАЙТЕ 2 В 1 !

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ СЪМ ДОВОЛНА ОТ СУШИЛНЯТА !МНОГО МАЧКА ! НЕ КУПУВАЙТЕ 2 В 1 !

 newsm08    friendship

Общи условия

Активация на акаунт