Нова открита ледена пързалка на НДК

  • 3 760
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 493
Кеф кеф кеф кеф кеф ! Simple Smile

Моля тези, които отидат да ни уведомят за работното време. Утре ще пропусна откриването щото ще водя малката на театро, а искамд а се попързалям. Ще работи ли през седмицата или само уикенда??

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
в нета намерих работно време: от 10 до 22 ч. всеки ден като интервалите са по 2 часа.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 493
Какво ще рече интервалите са по 2 часа? Нали престоят е час и 30 минути и струва 30 лева? На 2 часа ще пускат ли? Например в : 10, 12 , 14ч. и т.н.? То все пак отвреме на време трябва да "гладят" така, че явно това означава...

# 18
  • Мнения: 7 723
аз ето сега хващам децата и отиваме на мястото на събитието. После ще ви разкажа Rolling Eyes

# 19
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Много се радвам за новота пързалка 

# 20
  • Мнения: 3 861
Какви са цените???
Аз ли нещо недоразбрах???
30 лв. за 1.30 минути???
Това е страшно много Shocked

# 21
  • Мнения: 7 723
Значи официалното й откриване ще е довечера от 6 или от 7ч. Вече работи и ние карахме кънки . Цената е 3лв. за час и половина, а ако нямаш лични кънки- можеш да си наемеш срещу 3 лв. Срещу лична карта ти дават чисто нови. Има и инструктори , а от утре ще има и "фигуристки", които можеш да наемеш персонално срущу допълнително заплащане, но цената още не е уточнена. #Crazy

# 22
  • в гората
  • Мнения: 1 486
В тази връзка от каква възраст могат да се качат на кънки децата? 2 и половина как ви се струва? newsm78

# 23
  • Мнения: 7 723
В тази връзка от каква възраст могат да се качат на кънки децата? 2 и половина как ви се струва? newsm78
MardiGras , Аз попитах същото, но ми отговориха, че няма проблем, стига на намерим толкова малки кънки. При тях най- малкия № е 31. Самата аз карам кънки от 4-годишна. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 493
и аз карам от 3-4 годишна. Може да видите на "Зимния битак" пред/до стадион Васил Левски, който е всяка събота и неделя по обяд през зимата. Незнам тази година дали са почнали вече да опъват сергиите. Там продават кънки (освен останалото зимно боорудване като ски, ски-обувки, сноуборди и т.н.). Може да се намерят и по-малки от 31... Повечето неща са 2ра употреба (може и 3та, 4та...)

# 25
  • Мнения: 3 835
Има и инструктори , а от утре ще има и "фигуристки", които можеш да наемеш персонално срущу допълнително заплащане, но цената още не е уточнена. #Crazy

И инструкторите ли ще може да ги наемеш персонално, фигуристките нещо не ме вълнуват.  smile3503

Браво на спонсорите и инициаторите на идеята. Това съоражение нали ще си е постоянно, няма да е временно. Аз съм тренирала фигурно пързаляне като малка, и сега с огромно удоволствие бих отишла да видя какво си спомням. Сигурно и на детето много ще му хареса. Grinning

# 26
  • Мнения: 382
Идеята за пързалката е страхотна PeaceНаистина създава Коледно-празнично настроение.Ние днес също бяхме там,но ще се престраша да карам когато има по-малко хора Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 493
Сигур през седмицата през деня няма да е толкова пълно.

# 28
  • Мнения: 809
Ох, болна тема.
Тати е бил хокеист като ученик, та се е вманиачил на тази тема. Поръчал е детски професионални кънки от немско. На мен все ми се струва, че отрочето ни е доста малко за този спорт. Няма още 3 години. Ама капитулирах. Ще видим какво ще излезе от цялата работа. Не знам защо, но за ски по-склонна. newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние ходихме на откриването.И нашият тати е бил хокеист.Ще ни води отново и отново.Ще ни качва  и ще падаме съответно.Такъв е живота!Само останах разочарована,че не е покрита пързалката.Може би щеше да бъде по добре да я закрият.Щеше да бъде пазена от дъжд и сняг.

Общи условия

Активация на акаунт