Някой плащал ли е сметки чрез ePay.bg ?

  • 2 917
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Close  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms
Ха, честито и мен ме изненадаха с това инфо, като си сменях скоро дебитната карта.
ДСК имат e-банкиране и от там може да се плащат сметки, но вземат 50 ст. на плащане. Е-pay е без такса, там таксуват фирмите, чиито сметки се събират.
 #Cussing out за ДСК

П.С. Ако имаш друга карта превеждай пари там и така плащай в e-pay. 1 лв за превода и спестяваш 1 лв за 4 сметки. Дребнаво изглежда, ама ме ядосаха ДСК ...

# 16
  • Мнения: 9 990
Close  Оказва се ,че картите Маестро на ДСК не се обслужват , много ме е яд. Crossing Arms

Само една, от многото причини, поради които смених ДСК скорострелно GrinningДействай и ти!

# 17
  • Мнения: 4 202
Сметки за дома не съм плащала, сега се зачудих дори защо, може би защото друг има грижата за това  Mr. Green.
Но използвам е-рау за пазаруване през Интернет, купувала съм си дори самолетни билети, много е удобно  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 616
И ние си плащаме сметките през сайта и не само това аз правя и банкови преводи чрез сайта-"Вносна бележка", използвай Централна Кооперативна Банка като посредник-таксите за услугата са по-ниски.
Не забравяй да си регистрираш картата през банкомат!!!!

# 19
  • Мнения: 656
ДСК имат e-банкиране и от там може да се плащат сметки, но вземат 50 ст. на плащане.
Аз си плащам сметките през ДСК и досега не са ми вземали пари

# 20
  • Мнения: 4 651
ДСК имат e-банкиране и от там може да се плащат сметки, но вземат 50 ст. на плащане.
Аз си плащам сметките през ДСК и досега не са ми вземали пари

Сигурна ли си? Аз се обаждах на call центъра им. Това за 50 те стотинки ми го обясниха те.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
... Поне доскоро можеше да се плаща само с карти, издадени от ПИБ или ЦКБ.
Моята е на SG Expressbank и нямам проблеми с плащането.

Самият сайт epay не удържа комисионна за плащането на сметка, но банката издател на дебитната карта го прави! В моя случай това са 20 ст. на транзакция. И въпреки тази такса, плащането по този начин спестява време и нерви, а следователно и средства.

Когато не съм имала достъп до интернет, а ми се е налагало да платя някоя изтичаща сметка, съм плащала през банкомат пак поради същите причини. Изобщо не искам да си помислям да се редя на опашки всеки божи месец за всички сметки.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
... Поне доскоро можеше да се плаща само с карти, издадени от ПИБ или ЦКБ.
Моята е на SG Expressbank и нямам проблеми с плащането.

Затова съм написала "поне доскоро".

# 23
  • София
  • Мнения: 6 363
... Поне доскоро можеше да се плаща само с карти, издадени от ПИБ или ЦКБ.
Моята е на SG Expressbank и нямам проблеми с плащането.

Затова съм написала "поне доскоро".

то доскоро и с Маестро на ДСК можеше да се плаща.  откакто ДСК смениха картите си това лято и се махнаха от Борика - не може, щото искат техните клиенти да им ползват тъпия ДСК-Директ.

# 24
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Аз използвам системата "електронни битови сметки" към дебитната ми карта. Така плащам сметките не само на моя апартамент, а и на още няколко други, не се интересувам от нищо, а в края на месеца получавам на ел. си поща къде какви суми са преведени

# 25
  • Мнения: 1 006
Лео, видях че са ти отговорили вече!
Ние също вече опвече от година си плащаме чрез тях! Досега сме нямали никакви проблем. За протокола - моята карта  на Райфайзен...................

# 26
  • Мнения: 745
Аз имам дебитна карта към Райфайзен ( там ни превеждат заплатите). Дали мога с нея да си плащам сметките през интернет или през банкомат? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми само така се разплаща, при това от доста време вече...Споко - парите отиват, където трябва... Simple Smile

# 28
  • Мнения: 9 093
Ние също вече опвече от година си плащаме чрез тях! Досега сме нямали никакви проблем. За протокола - моята карта  на Райфайзен

И при нас е тъй.
Проблеми сме нямали досега, дори плащаме сметки на две домакинства.
Страшнп удобно е, като си помисля, че едно време висях по гадните опашки.. Tired

# 29
  • Мнения: 502
Да.Бързо,лесно и удобно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт