Как да не разочароваме половинката??????

  • 2 586
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
За такива работи се иска спокойствие, ако ти закъснява направи си Тест и ще разберете. УСПЕХ!
Simple SmileПравих не веднъж....многооооооооо бледа линия се появява....а док. нищо не можа да каже в4ера-рано било
Ами сигурно е рано, затова! Peace И при мен пъривят път беше много бледа чертичката, но бяха минали само няколко дни, понеже нямах търпение да разбера! След по-малко от седмица си направих пак и се оказа, че си ги има и двете чертички! baby_neutral
Успех!!!  bouquet

# 16
  • Мнения: 755
Изчакай и пак тест ... после на лекар. Ако много бързаш и искаш да разбереш има начин чрез кръвен тест, резултатът е 100%. Успех и споко нещата  ще се подредят. Peace

# 17
  • Мнения: 131
Да, определено трябва да се укротя...но нали и вие ме разбирате правилно? Rolling Eyes Embarassed Shocked Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
Да миличка, дори много добре те разбирам!  Laughing Но не се притеснявай, ще стане! Стискам палци!  Wink

# 19
  • Мнения: 9 903
спокойствие и само спокойствие за теб. А момичетата дето ти задават въпроси - кажи им малко и те да се укротят и да не питат, ти ще им се похвалиш, когато има защо.
Мъжът да не знае какво става в главата ти - много хубаво някой го каза напоследък Simple Smile

# 20
  • Мнения: 61
       И при мен като си направих първия път теста, втората линия беше много слаба. Чудех се има ли я, няма ли я. EFP След една седмица пак беше бледа,но вече бях сигурна, че съм бремена:  вечер ми се доспиваше с кокошките, гадеше ми се от кафето (в начало си мислех,че е от бъбреците).
       Изчакай малко и пак си направи. Изследвай състоянието си. Успех! newsm30

# 21
  • Мнения: 592
Ама как ще го разочароваш, то да не става по поръчка, да не зависи от теб? Ако е станало станало, ако не - не! Спокойно и си направи тест, а после докладвай, че и аз се развълнувах Wink

# 22
  • Мнения: 26
аз не му казах 4е ми закъснява, той все пак беше горе долу наясно за датата на менструацията ми и на 5-6 ден от закъснението ме попита но аз казах 4е се е объркал,след две години опити нямах сили да се надявам пак да подвеждам и него не дях ходила а лекар ве4е се бях притеснила сериозно а за половинката ми да не говоря. дори ми подговаряше за осиновяване.... и така аз "спокойно"изчаках да станат 10 дни от закъснението и си направих теста, но го направих дори без той да знае 4е сам си купила, защото няколко пъти преди това когато правих другите тестове той 4акаше пред банята и физиономията му беше толкова нещастна след поредната една 4ерта 4е не исках да му го при4инявам отново и така надявам се и ти да видиш двете 4ерти4ки тези дни успех

# 23
  • Мнения: 35 970
кажи му да спре да пита  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Изчакай и пак тест ... после на лекар. Ако много бързаш и искаш да разбереш има начин чрез кръвен тест, резултатът е 100%. Успех и споко нещата  ще се подредят. Peace
И аз съм на това мнение Simple Smile На мен на втория тест линийката ми беше малко бледа  EFP Имай търпение, ще стане Peace Упсех и скоро да се похвалиш с хубавата новина Laughing

# 25
  • Мнения: 3 089
успех  Peace

# 26
  • Мнения: 3 092
Ще следя темата с интерес и ще ти стискам палци.
дано да се  е получило този път! Grinning

# 27
# 28
  • Мнения: 356
Когато отидох при моя гинеколог и му казах, че имам мнооооого бледичка втора чертичка на теста и затова се съмнявам, той се усмихна широко и каза: "Бледа, бледа, ама черта!" След десетина дена ехографът уточни ситуацията Simple Smile Не забравяй да ни се похвалиш! И спокойно   bouquet

# 29
  • Мнения: 116
Мисля,че и бледата линия си е линия!Поне при мен беше така.Гърдите са най-показателни за първи признаци.При мен ,когато ми идваше се отпускаха и спираха да са толкова болезнени,а при бременност дори и леко отпуснати пак са си болезнени ,може би не толкова,колкото очакваш,но все пак....са.И се запъхтявах .При най-малкото усилие и ми се гадеше,но знам,че не при всички е така от началото.
Успех ти желая !!!

Общи условия

Активация на акаунт