ЛОНДОН - 12

  • 33 059
  • 733
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 136
Има ли някой, който да е летял през Лутън с чекиран багаж през последните 2-3 седмици? Не мога да намеря инфо как вървят опашките за чекиране. Защото на Гетуик в началото на юни чакахме близо 2 часа за чекиране, добре че полетът закъсняваше с 3 часа, иначе щяхме да го изтървем ( бяхме на летището 2ч и 30 мин преди полета). И това защото работиха само 2 гишета но Уиз за не знам колко полета .... (естествено поради липса на перонал)

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 13:03 от tova-onova

# 286
  • софия
  • Мнения: 25 960
Ние преди седмица. Но не бих могла да твърдя нищо. Ден с ден не си приличат. Полетът ни беше ранния. Чекирането на багажа отне около час. Бяхме там 2 часа преди полета.
След това и на секюрити имаше опашка, която беше голяма, но вървеше организирано. Имаше, разбира се, тарикати, които минаваха под лентите. Няма да споменавам националността. Като огромен неонов надпис беше на челата им.

# 287
  • Мнения: 3 353
Някой може ли да сподели информация за това дали би било проблем настаняване в Premier Inn с 16-годишен младеж. Явно 16-годишните вече ги водят възрастни и опциите са в стая да са до двама възрастни. Не ми се иска да взимам втора стая, при положение, че има такива със спалня и допълнително легло.

# 288
  • Мнения: 4 234
По-добре вземете втора стая, за да не поискат документ за възрастта на детето. В хотела в Heathrow искат документ за всеки човек в стаята. В Travelodge може да сте 3-та в една стая

# 289
  • Мнения: 3 221
В Premier Inn никога не са ми искали документ за самоличност

# 290
  • софия
  • Мнения: 25 960
Спахме в тройка в Премиер Ин до Лутън с дъщеря ни - 16 г. Беше точно двойно легло и разтегателен диван - голям и удобен. Никой не е повдигал въпрос за възрастта. Само един от нас даде документ при  регистрирането. Букнахме през букинг без ограничение.

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 10:11 от zvаnchе

# 291
  • Варна
  • Мнения: 1 109
Здравейте, докладвам резюмирано Wink
Хотел Premier Inn Aldgate: отлична локация (до метро), прозорците не се отварят (съответно има онази особена миризма), което за мен беше проблем, спалната е пружинена, скърца и ако спиш до някого и той се завърти подскача леглото, особено ако е 110кг. Simple Smile. Закуската всеки ден беше абсолютно еднаква - наденички, яйца на очи и бъркани, печени домати и картофени кюфтета, мюсли.
За смяната на невалидните пари ходихме в пощенската станция (постнала съм линк в предно мнение) и нямахме никакъв проблем, нямаше опашка.
За Лутън мога да кажа утре, довечера летим

# 292
  • В офиса
  • Мнения: 4 036
Ето менюто на Premier Inn: https://www.premierinn.com/content/dam/global/restaurants/Global … inn-breakfast.pdf
За пружините на леглото, обикновено е матрак, те даже така се рекламират, че са с най-хубавите легла, не знам дали са им хубави, но е висок матрак в повечето случаи (никога не съм била в спалня с пружини)
За прозорците - аз толкова свикнах, че масово в западните хотели прозорците не се отварят, че даже не проверявам. Мисля, свързано е с това хората да не скачат от прозорците, поне в един холандски хотел това ми обясниха. Да, Premier Inn не е скъп хотел, всъщност си е евтин, напр. с мокет е. Плюсовете са голямата стая, в сравнение с други евтини хотели като Travelodge, по-хубавата закуска, пак сравнено с Travelodge. Но ако някой има (+) опит с друг евтин (за Лондон) хотел, ще ми е интересно. И аз съм препоръчвала хотела тук и се почувствах все едно съм подвела някого. Лично за мен е най-добрата алтернатива цена:качество, която съм открила в Лондон.

# 293
  • Мнения: 2 282
Тинкърбел, не се засягай! Предполагам, че потребителката просто споделя някои неща, но не отправя критики към препоръките. Аз лично останах много доволна от хотела, а в нашия леглото беше най-удобното, на което някога съм спала. Не помня дали точно твоята препоръка съм последвала, но определено съм благодарна, че го открих в тази тема.

# 294
  • софия
  • Мнения: 25 960
На мен леглото ми се стори много удобно, но спахме само няколко часа. Детето, което ползва разтегаемото, също не се е оплаквало. И банята не беше ню-ню. Никакъв шум от летището не се чуваше. Е, леко беше позахабен интериорът, но предимствата го надвишаваха.
Досега все се чудех кой ползва хотелите до летищата. Оказват се голямо удобство. Вместо да ставаме 4 часа по-рано и да се притесняваме как и дали ще стигнем навреме, станахме 40 мин. преди да трябва да сме там и стигнахме без нерви. Вечерта направихме едно кръгче в близко село до по-късно.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 109
Ооо, в никакъв случай не съм отправила критика. Предходния хотел, в който съм била беше с изключително малки стаи, така е. И нямах предвид пружинени легла от най-старите, а пружинени матраци, може би не се изразих правилно. Като цяло, и аз съм доволна, ние имахме 2 стаи, със спалня и единично легло и се разпределихме по един човек на легло Simple Smile Родителите на спалните, децата на леглата Wink

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 16:57 от Toni_baraboni

# 296
  • Мнения: 4 490
Някой може ли да сподели информация за това дали би било проблем настаняване в Premier Inn с 16-годишен младеж. Явно 16-годишните вече ги водят възрастни и опциите са в стая да са до двама възрастни. Не ми се иска да взимам втора стая, при положение, че има такива със спалня и допълнително легло.

Няма да е проблем възрастта, ако вземеш стая със съответния брой легла (за всички нощуващи). Ако при резервацията за стаята не пише, че има допълнително легло, не очаквай на място да има

# 297
  • Мнения: 3 353
Няма да е проблем възрастта, ако вземеш стая със съответния брой легла (за всички нощуващи). Ако при резервацията за стаята не пише, че има допълнително легло, не очаквай на място да има
Много благодаря за отговорите на всички!
Да, възнамеряваме да платим за стая с отделно легло за младежа.

# 298
  • Мнения: 222
Здравейте,
Опитвам се да си организирам пътуване до Лондон и да запазя нощувки в препоръчания от вас хотел Premier inn Aldgate, но ние сме трима (двама възрастни и младеж на 16) и въобще не ми дава опция за трима възрастни. Бихте ли казали, къде греша или там не настаняват 3-ма в стая

# 299
  • Мнения: 3 221
Premier Inn нямат опции за настаняване на трима възрастни. Бройте младежа като дете и ще можете да запазите Family room.
По принцип във всички стаи има трето легло, но няма чаршафи на него. Ако запазите 2+1, ще има.

Общи условия

Активация на акаунт