Ханде Ерчел и Керем Бюрсин, в очакване на "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 4/

  • 32 523
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 225
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви прекрасен ден, изпълнен с много хубави емоции и слънчево настроение Wink

Gift Heart

# 61
  • Мнения: 4 619
Добро утро момичета!
Спорна седмица.

# 62
  • Мнения: 3 247



Слънчице, този път без думи ме остави,
човек след теб трудно нещо може да добави! Open Mouth Hands Clap
Добре, де, не е мързел
ами творческо безсилие
когато римите идват с усилие. Joy

# 63
  • Мнения: 4 743
Добро утро Animal Bee

Аквамарин хубаво темата рано отвори,
че е време за празника на Керем да се заговори.
Марги направи чудесно предложение,
всеки да изкаже своето впечатление.
За Керем да й разкажем,
защо го харесваме и уважаваме да й покажем.
Искам предварително да поднеса своето извинение,
че празника може да отбележа малко със закъснение...
Чета внимателно всяко мнение,
дори невинаги да вземам отношение.
За чуждия личен живот избягвам да говоря,
нищо няма да променя дори да си мърморя.
Слънце, за твоя стих последен приеми моето поздравление,
надминала си себе си във всяко отношение.
Напълно си права в своето твърдение,
темата ни е чудесна, няма второ мнение.
Ако имате нужда да се заредите с добро настроение,
то това е вашето място без съмнение. Heart Exl

Всичко се случва с причина и не всичко е на всяка цена. Бъдете там , където и с когото се чувствате обичани. Живейте днес, утре може да няма...

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 09:16 от mikipoli

# 64
  • Мнения: 812
Flowers Herb Добро утро, ранобудни поетеси и всички момичета!
По традиция да споделя 37бонус на Филан/Филан..., без коментар!
https://www.youtube.com/watch?v=asZutvl_8_w



Хубава седмица!

# 65
  • София
  • Мнения: 13 625
Привет от първият ми работен ден след отпуска. Няма настройване... Още съм на розовите облачета.   

Много ми харесва този потребител в Туитър. С чувство за хумор е поставил на място прословутият Акиф, който дори не разбира, колко смешен и жалък изглежда. 

Цитат
Керем казва, че вярва в извънземни, защото е логично те да не виждат, че помагат на Ханде да се телепортира, а по-скоро те са му средство за придвижване в наши дни.


А Ханде само с един пост поставя на място всички лъжеинформатори. Докато твърдят, че тя е на почивка в Мармарис с Каан, Ханде качва снимка от "онова" място, където двамата с Керем обичат да си разхождат домашните любимци. Шах и мат с пешката...
Ето на това му се казва телепортиране. Затова Керем вярва в извънземни. 
 

Последна редакция: вт, 24 май 2022, 09:59 от БлагаВест

# 66
  • Мнения: 408
Добро утро, прекрасни! Как сте днес?
Слънце в очите, вятър в косите и любов в сърцето ви пожелавам!


"Когато погледнеш един човек, можеш да разбереш за него:
- по погледа - емоциите;
- по външния вид - отношението му към него самия;
- по изказаните думи - умствения капацитет;
- по тембъра на гласа - до колко спокойна е душата му;
- по отношението му към по-слабите от него - милосърдието му;
Но само по отсъствието му можеш да разбереш, доколко е важен за теб!"


Скрит текст:
Идеята, за отбелязване РД на Керем Бурсин по този нестандартен начин, е чудесна. Ще помисля върху нея, но се опасявам, че нямам какво да разкажа. Не зная нищо за него. Каквото съм прочела е от темата и е споделено от вас.Не следя личния живот на актьори. Може би еуфорията около филма "Почукай на вратата ми", "смесването" на плодове и зеленчуци при главните герои, цялата медийна шумотевица около тях, попадането ми незнайно как в темата и превръщането ми в нейно "постоянно присъствие", по някакъв начин е заострило любопитството ми, но в никакъв случай не съм запозната с живота на Керем Бурсин.
Да, харесват ми филмите с него. Харесвам героите му и начина, по който той ги представя на нас, зрителите.
Харесвам гражданската позиция, която заема по наболели и жизненоважни  въпроси.
Харесвам го като човек, по това което виждам и чета за него, но не го познавам лично.
Нооо, едно мога да кажа със сигурност - Еда Йълдъз и Серкан Болат, филмът "Почукай на вратата ми"  и вие, момичета,  бяхте сламката, за която се хванах в труден момент.
     
Margariita N., mikipoli, midnight_sun, благодаря за удоволствието да чета творенията ви! Наслада за душата.
На всички останали момичета също благодаря. Ей така, за всичко, благодаря!

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 10:22 от бабче-mp3

# 67
  • Мнения: 3 247
На другите две поетеси вече не насмогвам да им отговарям, Stuck Out Tongue Closed Eyes но истината е, че много се забавлявам и обичам когато има кой да ми отвръща с рими подобаващо.

Колко хубаво, че идеята за рд на Керем е така добре приета. Grinning
Само не знам аз ще мога ли да я осъществя моята част по първоначалния замисъл Satisfied

И нещо, което си откраднах.Heart Eyes
Наша сънародничка от Туитър, активно  следяща новостите около Ханде и Керем, в навечерието на рождения си ден е сбъднала своя мечта и е посетила част от местата където са снимани сцени от СЧК.














Има снимки и с восъчната фигура на Керем в музея на Мадам Тюсо.

# 68
  • София
  • Мнения: 13 625
Феновете в Туитър много се забавляват с този жалък човечец Акиф.
В този пост питат, защо GAZETE е изтрил поста, в който се твърдеше, че Ханде е с Каан в Мармарис.
"Защо мислиш, че това се случи? Дайте ми най-доброто предположение."




И съответно веднага други отговарят:

"Защото разбраха, че драматично са объркали датата два пъти! Те казаха 19 май, а Ханде беше с Неслихан, Еврим и Алиджан. След което коригираха на 10 май, а на тази дата Ханде беше на събитието в Atasay и се снима със съпругите на най-добрите приятели на Керем, Пънар и Сабънджъ."

# 69
  • Мнения: 3 247
Покрай приближаващия му рожден ден, да последвам примера на някои от момичетата, започвам и аз по темата Керем Бюрсин през моите очи.


Днес съм спряла погледа си върху рекламата, в която ме впечатли за пръв път. По някое време може да премина и към друго. 🙃



За да си спестя неудобството и да не се налага да ходя да се срамувам в ъгъла по-добре да кажа, че ми е харесал той самия и да не намесвам личния му живот. Но истината е, че не толкова като актьор ми беше познат колкото като поредния в списъка на една актриса.



В крайна сметка по-добре късно... Мина време, заинтригувана бях от него самия и действително се зачудих как не съм го забелязала по-рано.😘😍





Слънчевото момче на турското кино! С най-чаровната усмивка, завладяващ тембър, щръкнало ушенце засилващо чара му. Ценителите на баклава пък могат да се порадват и на такава.
Обаятелен и харизматичен. С ясно изразена позиция по наболели теми.
Или както би казал Коцето Коцев - мъжки мъж! 😆😘


Последна редакция: пн, 23 май 2022, 14:22 от Margarita N.

# 70
  • Мнения: 5 084
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Марги, друго си е като има с кого да си римуваш. Stuck Out Tongue Closed Eyes Получава се от само себе си. Flowers Hibiscus

Ще гледам да се включа по-нататък по темата "Керем Бюрсин през моите очи". Едва ли ще напиша нещо ново или интересно, но пък хубаво тръгна идеята от Криси. Flowers Hibiscus

Идвам с новини

"Керем Бюрсин ще бъде гост на Cinema Talks в програмата на фестивала Beyoğlu Culture Road, организирана от Министерството на културата и туризма."

 Дата: 28 май
 Час: 14.00ч




"В анализа на най-обсъжданите марки на седмицата в социалните медии, публикацията в Instagram на Ханде Ерчел за сътрудничеството с Atasay, беше най-взаимодействаното марково съдържание, последвано от съвместната публикация за Nocturne."


# 71
  • Мнения: 10 225
Инфо:
Ханде Ерчел и Керем Бюрсин остават в списъка на 10-те най-подходящи за Турция актьори и актриси с високи резултати за "ImDB Starmetre Turkey Ranking"


Ето и топ 10 за тази седмица Wink
Скрит текст:
Gift Heart

Последна редакция: пн, 23 май 2022, 15:02 от mi_si

# 72
  • Мнения: 3 247


"Ако Серкан Болат имаше брат" 🙃😜

# 73
  • Мнения: 5 084

"Ако Серкан Болат имаше брат" 🙃😜
Марги, този симпатяга, преди време като писахме за евентуални нови партньори го бях споменала. Бурак Челик е, играл е в Осман-Основателят. Харесах го за дизи половинка на Ханде, но ме отрязахте. Не е един път вече. Satisfied



Излезе краткото клипче с Керем от Младежките награди, провели се на 18 май.

https://twitter.com/Vamanim/status/1528712522353848321

„Здравейте всички, първо, съжалявам, че не можах да бъда там тази вечер с вас, но много ви благодаря. Наистина ви благодаря за тази награда. Благодаря на всички, които гласуваха, вашата подкрепа е изключителна. Радвам се, че ви има, благодарение на нашия екип, продуценти, режисьори, актьори...”

# 74
  • Мнения: 3 247
Слънце, този същия май ще е главният герой и в новия летен сериал по Фокс. За него мисля, че писахте наскоро - Мира или някой друг.

Бурак Челик никак не го харесвам. 👎 😜В Карагюл съм го гледала преди време с Айча Айшин Туран, мисля любовта им се е пренесла и извън снимачната площадка.

Общи условия

Активация на акаунт