уреди Fagor/ Edesa

  • 17 353
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 259
Шани,да ти дам ли телефон на който да си поръчаш части?Ти май работиш в тази сфера,а аз не. Не се карам с теб,но незаблуждавай хората .Пращаш ги по този начин директно да си купуват китайски боклуци,от които доста  съм си патила.Сори ако си се обидила.  bouquetАз съм  и за Панасоник  и Филипс.Нали не се сърдиш?А какво работиш и къде,може да си ми полезна?Ако имаш нужда от някоя част,казвай.Имам нещо в предвид. Hug

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 11:58 от valikir

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
valikir - не си ме обидила, нито пък съм излъгала някого с нещо. Това си е чистата истина. Знаем се от години с Интерсервиз-а, но фактите са си факти.
Наскоро заради счупен казанче за сол на миялна Фагор, човека предпочете вместо да чака 20-30 дни доставка ч/з Интерсервиз Узунов, да си вземе нова. Просто има видове марки на пазара, зад който не "седи" вносител за частите им или той е бавен такъв.
Както и да е.
темата е изчерпана за мен. Поздрави.

# 17
  • Мнения: 2 759
      Нямам наблюдения за тия две марки, искам само да кажа, че за елементарна част на Уърпул чакам вече четири месеца. Това ми обявиха още в началото като срок, не че нещо се е забавило или е инцидентно. Не - съвсем нормален срок (за тях). Завиждам ви за двадесетте дни   bouquet

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мечо Пухчо - каква е частта и в кой сервиз я поръча?

# 19
  • Мнения: 2 259
Може  и да си права.Най- вероятно аз съдя от това,че моите неща са по нови модели.А бе и честно да си кажа ,имам връзки там.Но пък ако някога ми кажат такъв срок от 4 месеца............,убивам ги.

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
      Нямам наблюдения за тия две марки, искам само да кажа, че за елементарна част на Уърпул чакам вече четири месеца. Това ми обявиха още в началото като срок, не че нещо се е забавило или е инцидентно. Не - съвсем нормален срок (за тях). Завиждам ви за двадесетте дни   bouquet

Не си само ти, аз чаках 2 месеца част на Индезит , взеха ми дори капаро, че от майната си щяла да дойде специално за мен. Мотаха ме, мотаха, докато накрая казаха, че няма такава част, няма и да има, моделът бил стар. Е , аджаба той ако е нов- ще ми трябва ли резервна част. #2gunfire

# 21
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Имам пералня Едеса и съм много доволна.Така вече 8-9 гоини. Hug

# 22
  • Мнения: 2 759
Не си само ти, аз чаках 2 месеца част на Индезит , взеха ми дори капаро, че от майната си щяла да дойде специално за мен. Мотаха ме, мотаха, докато накрая казаха, че няма такава част, няма и да има, моделът бил стар. Е, аджаба той ако е нов- ще ми трябва ли резервна част.
      И на мен  ми взеха капаро. Ами на мен си ми е съвсем нов модела, и пак няма - ако това те успокоява... Мен ми изтекоха вече месеците, и в понеделник-вторник трябва да звънна пак. Да видим имат ли аджеба или по целия бял свят няма достойна за мен част Mr. Green...
      Въпросната  част я поръчах в единствения Уърпулски фирмен сервиз в София...

# 23
  • Мнения: 2 259
Мисля,че във Варна в квартал Чайка,също има сервиз на Уарлпул.Кажи каква е тази част?Намерих и телефон:052/303659.

# 24
  • Мнения: 2 759
Мисля,че във Варна в квартал Чайка,също има сервиз на Уарлпул.Кажи каква е тази част?Намерих и телефон:052/303659.
      Aми мерси, но не ми е съвсем удобно, щото съм в София все пак. И понеже чаках четири месеца, ще звънна утре или вдругиден, обаче ако пак няма - ще звънна до Варна да видя как стоят нещата. Но се надявам тук да са донесли, щото вече съм я платила и за да си ми я монтират на място, пък ако се окаже че нещо са объркали - да не я взимам.
     Уф, извинявам се за спама.

# 25
  • Мнения: 7 640
Какво мислите за тези марки? Доволни ли сте от тях?
На мен много ми харесаха фурна и плот за вграждане на Фагор, но тази марка не е много наложена тук май! Споделете мнение!


защо тези уреди се предлагат само в дизайнерските салони, а не в магазините за техника, не мога да разбера newsm78

# 26
  • Мнения: 2 759
защо тези уреди се предлагат само в дизайнерските салони, а не в магазините за техника, не мога да разбера
      И аз се чудя... Колкото до моята ухирпулска част - пристигнала е, че и монтирана вече...

# 27
  • Мнения: 2 259
Мечо Пух,ти успя!Писали им благодарствено писмо за бързо свършената работа?

# 28
  • Мнения: 2 759
Мечо Пух,ти успя!Писали им благодарствено писмо за бързо свършената работа?
      Писмо не, но така им се зарадвах, че сигурно съм си показала всичките щастливи физиономии докато траеше монтирането smile3531...

      П.П. Пак се извинявам!

Общи условия

Активация на акаунт