кога ви остава време за секс

  • 3 931
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Имаме  време за всичко ...... Flutter

# 16
  • Мнения: 5 362
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes
newsm10
Обикновено вечер,като преспя малката.

# 17
  • Мнения: 730
Като има желание, време винаги се намира Peace Heart Eyes

Абсолютно Peace

# 18
  • Мнения: 278
    Уффф ,така бяхме и ние когато ни бяха малки децата. Сега са на 12г. и 8г. и трудно се скатаваме от тях. Та затова през обедната почивка бегом в къщи.Кодовото име е хайде да хапнем   Embarassed Embarassed

# 19
  • Мнения: 852
Ние сме почти в началото на съвместния живот и почти всяка вечер има време за секс! Peace

# 20
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Ами вечер след вечеря пращам я в детската стая да ми нарисува рисунка или просто да си поиграе, а сутрин нещо не съм настроена на тази вълна покрай еуфорията за приготвяне на детето и т.н., малко съм поспалива и времето ми идва късо

# 21
  • Мнения: 655
Обикновено вечер и аз съм скапана - още повече, че напоследък малкия заспива към 23.30, че и по-късно. И след като го приспя единствено , което искам е да седна малко пред телевизора или компютъра на спокойствие. Затова напоследък изместихме секса следобед докато сина ни спи. А също и когато го оставим на баби дядо разбира се. Embarassed

# 22
  • Мнения: 819
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Има ли мерак,време ВИНАГИ се намира!!!

Така е! Flutter

# 24
# 25
  • Мнения: 902
Време си имаме достатъчно.НА обяд ако е преz уикенда, малката като zаспи, или вечЕр.Но иначЕ се случВа и преz другото време ако се е zаиграла.Или ако баба й или някой друг който ние  на гости я иzведе до детската площадка. ШИмаме желание и zа сутрешен секс, но тогава обикновено се будим с малката и няма как.Но мъжа ми обича да идва в кухнята докато правя zакуска и просто да се галим и "раzпалваме" докъм обяд,когато малката легне да спи и тогава...  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
вечер заспивам бързо,но сутрин обчам така да се събуждам.Добре че мъника спи до късно и имаме време.
През седмицата татито го води на ясла а акто се върне аз вече го чакам разсънена:)

# 27
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Понякога.......

# 28
  • Мнения: 323
Вечер съм като пребита,дори и през деня да са се зародили някакви мераци,вечер тотално ме напускат. Embarassed
Най-активна съм в средата и в края на месеца(по обясними причини),а мъжът ми скача до небето!!! smile3508
Сутрин няма кога,изхвърча като тапа от нас,вечно се е успал за работа Joy
Събота и неделя също ходи на работа,та вече се замислям дали да не потърся някой заместник newsm62

# 29
  • Мнения: 701
Трябва да си го намираме,а не да се стремим да ни остава такова!
Ама като си имаш желание....... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт