Петна от свещ

  • 9 259
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 212
За парафина .....сега  от вас научих ,....thanks....полезно ми беше.... Peace
За мазното петно , което остава...ако си махнала твърдата част / т.е. самият восък/..можеш да пробваш да намажеш петното с хума и да го оставиш хубаво да изсъхне......
За мазни петна хумата е панацея ! Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Probvah vsi4ko,no......ve4e sa mazni i parafina e proniknal v plata.

Мазните петна, пробвай да ги отстраниш с Вениш или с някакъв обезмаслител.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 150
мдааа това с хартията и ютията става на дрехи и при мен, обаче аз имам друг проблем нали съм си много романтична и все свещи разнасям из къщата и в момента ми е накапан дивана, а ме е страх да минавам с ютията по него, то няма и кака отдолу да се сложи, та ще съм ви благодарна ако знаете и някой друг метод и го споделеите Simple Smile

# 18
  • Мнения: 13 512
Има специален препарат за восък на Доктор Бекмън

# 19
  • Мнения: 3 835
Има специален препарат за восък на Доктор Бекмън

Ииеессс. Винаги можеш да научиш нещо ново!! Откъде си го закупихте, моля ви?????? И струва ли си, наистина, да си го купуваме, или и с вестника, ще свършиме същата работа?  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 134
с ютия и вестник съм си махала петна от яке и от велурени обувки

а мазни петна съм изпирала с Test - най-обикновен зелен който е за миене
намокрям петното намазвам с теста да остане така около 10-тина минути и после го изпирам
(но не тръкам много да не избелее)

# 21
  • Мнения: 5 682
FlutterПри премахването на петна от восък  с ютия и хартия е важно да се знае че хартията се слага от двете страни на плата, не само от едната. Party

# 22
  • София
  • Мнения: 35 950
 ютия и вестник  Peace, от двете страни и винаги нов вестник при повторно минаване, иначе може да върнеш восъка на дрехата

Общи условия

Активация на акаунт