Извинителни бележки за големи ученици

  • 12 480
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Oф, не е законно учителката да ми иска извинителна бележка, в първия ден, който го водя на градина.


Как да не е законно нали преди да тръгне на градина трябва да минете през лекарката и тя да се увери, че детето е здраво и тогава да го пуснете . Нали лекар казва дали детето е здраво или не. Вие ако си взимате бележка без да го е прегледало лекар преди това това е вече неправилно особено за детска гредина. В тази бележка се пише отсъствувало от,,,,,,,, до. Това че лекарката дава някой път бележка предварително и казва после си нанесете дата до кога - това също е неправилно.

# 31
  • Мнения: 90
Според даскалицата, това било изискване на градината - вътрешен правилник.

Как да не е законно нали преди да тръгне на градина трябва да минете през лекарката и тя да се увери, че детето е здраво и тогава да го пуснете . Нали лекар казва дали детето е здраво или не. Вие ако си взимате бележка без да го е прегледало лекар преди това това е вече неправилно особено за детска гредина. В тази бележка се пише отсъствувало от,,,,,,,, до. Това че лекарката дава някой път бележка предварително и казва после си нанесете дата до кога - това също е неправилно.
Личната на малкия практикува така: когато го заведем и е болен, тя казва какво да правим, за да го лекуваме и ако е здрав след определен брой дни, да го пускаме на градина, ако не е здрав да идваме отново на преглед. За бележката минаваме аз или съпругата ми и я вземаме, по-късно т.е. не водим малкия, за да не влиза в контакт с други болни деца (когато се предполага, че вече е оздравял). Времето на лекарите е твърде скъпо, за да им губим времето с прегледи, за които те са преценили, че са излишни. Без това за децата не се плащат потребителски такси, така че вземам страната на лекарите, а не на даскалицата.

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Добре, но с дете или без дете първо се взима бележка и тогава се отива на детска това е правилника навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт