NAN HA???????????????

  • 975
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Искрено се надявам да не се налага да се дохранвате с АМ.... Иначе мое проучване (професионална деформация:-)) показва, че NAN HA се препоръчва напълно основателно от педиатрите като едно от най-добрите в момента. За мое най-голямо съжаление успях да кърмя изключително само 3 месеца и след това бях принудена да храня бебка с АМ, която имаше и доста сериозни ентеро-проблеми. Започнах именно с NAN HA, но нещо не й понесе- не го харесваше особено, а акото й стана отвратително зелено и с доста неприятна миризма. Та накрая се предадох и минах на Аптамил - оказа се добро решение.  Още веднъж - успех с кърменето!

# 16
  • Мнения: 170
Ami az izcijdam po 60 gr. sletobiad i ve4erta i zatova dohranvam s Aptamil newsm78

Ами аз изцeждам по 60 гр. следобяд и вечерта и затова дохранвам с Aptamil


Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 08:22 от Vivi

# 17
  • Мнения: 2 829
el.d.iv., ако искаш съвет как да намалиш добавката така че постепенно да я махнеш, моля те опиши по-точно какъв е случая. Тези 60 грама след хранене ли ги изцеждаш? Бебето суче ли от гърдата или се цедиш и даваш с биберон? Колко пъти на ден кърмиш, спазваш ли режим, даваш ли вода, сокве, пюрета? И въобще търсиш ли съвет или аз не съм те разбрала правилно?
Ще се радвам да помогна ако мога или да те насоча към по-опитен от мен човек. Моля да ме извиниш ако не тълкувам правилно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт