Препоръчайте ми боя за коса

  • 3 864
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 326
GARNIER NATEA


Номера: 36 - дива череша; 42 - касис; 54  светъл меден кестен

Доволна съм и аз от тази, също и от боите на Л'ореал-ползвам най-вече Кастинг

# 16
  • Мнения: 4 076
От 7-8г. ползвам къна и не съм наясно с боите.
Коя марка къна ползваш?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
П.С. ако все още имаш кана по косата, т.е. не е израстнала напълно, много е вероятно да не ти хване боята, без Значение от марката.

И аз се опасявам от това.
Не е израснала къната, в корените дали няма да хване?

От 7-8г. ползвам къна и не съм наясно с боите.
Коя марка къна ползваш?


Турска (ако не бъркам), малки квадратни пакетчета с една индийка отпред.

# 18
  • :)
  • Мнения: 337
Не знам, аз си купих къна, но се чудя дали да се къносам... за последно преди половин месец се боядисах с Пале, боята не е лоша, ж смисъл не ми гори косата, но бързо се отмива. И така реших да спра с боите, и без това нямам бели коси. Едни ми казват, че не мога да се къносам толкова скоро след последното боядисване, други ме успокояват и ме насърчават. Косата ми е слаба, да не вземе да се скапе още повече...не знам,  ooooh! посъветвайте ме какво да правя  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 076
Не знам, аз си купих къна, но се чудя дали да се къносам... за последно преди половин месец се боядисах с Пале, боята не е лоша, ж смисъл не ми гори косата, но бързо се отмива. И така реших да спра с боите, и без това нямам бели коси. Едни ми казват, че не мога да се къносам толкова скоро след последното боядисване, други ме успокояват и ме насърчават. Косата ми е слаба, да не вземе да се скапе още повече...не знам,  ooooh! посъветвайте ме какво да правя  bouquet
Ako имаш гаранция за оригинална къна,косата ти не само няма да се скапе,а значително ще се подобри.Аз започнах да я ползвам след като видях как се отрази на моя позната,чиято коса пострада жестоко след тежко заболяване.Но вече няма кой да ми носи от Турция,а къните,които се продават в БГ-Афродита,Игъл,са фрашкани с химия(виж съдържанието) и не съм сигурна,че са по-малко вредни от боите.Аз съм го пускала,но ето пак едно сайтче за къните,ако искаш,поразгледай и си реши:
http://www.hennaforhair.com/

# 20
  • София
  • Мнения: 35 952
Аз немога да се боядисвам нито с Гарниер, нито с Рилкен, нито с Чифели, Вела, Палете  и т.н...Боядисвала съм се с почти всичко което е на нашият пазар. Боята се задържа точно 1-2 седмици.
Фен съм на Лореал - единствено с тази боя косата ми е хубава около 40 дена /докато ми израсте нова и трябва да се боядисам пак/.

# 21
  • :)
  • Мнения: 337
Не знам, аз си купих къна, но се чудя дали да се къносам... за последно преди половин месец се боядисах с Пале, боята не е лоша, ж смисъл не ми гори косата, но бързо се отмива. И така реших да спра с боите, и без това нямам бели коси. Едни ми казват, че не мога да се къносам толкова скоро след последното боядисване, други ме успокояват и ме насърчават. Косата ми е слаба, да не вземе да се скапе още повече...не знам,  ooooh! посъветвайте ме какво да правя  bouquet
Ako имаш гаранция за оригинална къна,косата ти не само няма да се скапе,а значително ще се подобри.Аз започнах да я ползвам след като видях как се отрази на моя позната,чиято коса пострада жестоко след тежко заболяване.Но вече няма кой да ми носи от Турция,а къните,които се продават в БГ-Афродита,Игъл,са фрашкани с химия(виж съдържанието) и не съм сигурна,че са по-малко вредни от боите.Аз съм го пускала,но ето пак едно сайтче за къните,ако искаш,поразгледай и си реши:
http://www.hennaforhair.com/
Мерси за съвета   bouquet, моята къна е на Афродита- медено червена. Прави ми впечатление, че съдържанието в пакетчето е червено  Shocked изглежда от химикалите, които има вътре Rolling Eyes...

# 22
  • София
  • Мнения: 797
  Аз съм доволна от Керанова, издържа ми дълго, но е 9лв. и не се намира навсякъде. Но върху къна незнам как ще е.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Не знам, аз си купих къна, но се чудя дали да се къносам...

Ako имаш гаранция за оригинална къна,косата ти не само няма да се скапе,а значително ще се подобри.


Както писах по-горе, аз се къносвах бизо 7-8г., косата ми в момента е на половината на това което беше като гъстота преди за започна да се къносвам. Вярно, къната има много добра покривност и трудно се отмива, но внимавай каква къна ще избереш.

# 24
  • :)
  • Мнения: 337

Не знам, аз си купих къна, но се чудя дали да се къносам...

Ako имаш гаранция за оригинална къна,косата ти не само няма да се скапе,а значително ще се подобри.


Както писах по-горе, аз се къносвах бизо 7-8г., косата ми в момента е на половината на това което беше като гъстота преди за започна да се къносвам. Вярно, къната има много добра покривност и трудно се отмива, но внимавай каква къна ще избереш.
Мерси за съвета!  Peace ако все пак се реша да се къносам, ще те информирам за резултатите, дано не се окепазя предипразнично Rolling Eyes Виждам, че си от Бургас, знаеш ли къде има ветеринарна аптека, че нещо не мога да намеря newsm78

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Виждам, че си от Бургас, знаеш ли къде има ветеринарна аптека, че нещо не мога да намеря newsm78

Ориентирай ме къде живееш в Бургас? Ветеринарни аптеки или кабинети има почити във всеки комплекс:

- зад автогарата до Била
- под Билковата аптека, след книжарница "Заливи"
- на 1-я етаж в новия търговски център на Младост
- близо до Младежкия дом
- в Изгрев, под дългия блока който е с/у Младост
- в Лазур, на ул.Карлово

# 26
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Фен съм на Лореал - единствено с тази боя косата ми е хубава около 40 дена /докато ми израсте нова и трябва да се боядисам пак/.


denis_d  от коя боя на Лореал си най-доволна?

# 27
  • Мнения: 3 248
Още по един глас за Гарние и Л'ореал. Peace

# 28
  • :)
  • Мнения: 337
Миленика, купих си Виалитон, опаковка от 100мл, момчето във вет. аптека ми обясни, че мога да пресипя съдържанието в спрей и така да пръскам козината на дом. любимец  Embarassed Както и да е , не се издадох, че всъщност любимеца съм аз. Купих си и спринцовка, да си взимам по 2 суп. лъжици, нали толкова се слага newsm78? А за газта-  в железарията има 2 вида, една за горене, вероятно за запалки и още някаква, какво тябва да пише на опаковката? Ами това е засега, Peace поздрави   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 813
Л`ореал кастинг ползвам  Peace

Общи условия

Активация на акаунт