Любители на котки - Тема 173

  • 25 955
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 121
Ух, този е същи Гарфилд. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 986
Прекрасни котанчовци.
Мира, много благородно, че сте взели и Сивчо.
Ето данък и от Оливия, любителка на разходките.

# 17
  • Мнения: 9 819
Мая Heart Eyes

Вече наядени играят на разхвърляне

# 18
  • София
  • Мнения: 6 074
Благодарим за темата!

# 19
  • София
  • Мнения: 13 149
noragami, впечатлена съм не от "играта на разхвърляне", защото съм свикнала да я виждам, а от ъгъла, под който е снимано. Joy На полилея ли си се качила, за да снимаш? Joy

Мира, радвам се, че сте дали шанс на още една душичка! Heart

Джасте, и аз първо написах "Наско като бебе", но се усетих, че е роден някъде през май и на снимките е на около 1 годинка. Поправих на "Наско преди 6 години". Joy  Учудих се колко му е детска физиономията!

Но пък последното ме подсети, че тези дни става на цели 7 години! А Преслава на две. Бързо минава времето!

Прекрасни котета видях! Heart Heart Heart

# 20
  • Мнения: 1 602


Ето я и Бети. Хапва, гушка се, играе. За сега няма големи бели. Обича да е легнала до някой. Дъщеря ми обича да я разнася като кукла.

# 21
  • Мнения: 9 819
Таня, на дивана съм се качила Simple Smile Телефона ми пиши всеки месец, че няма място в облака от купищата снимки и видеа на двамата бандити Blush

# 22
  • До морето...
  • Мнения: 266
Здравейте.Включвам се и аз с едно бебче на точно месец на име Тоби🙂Майката изчезна и аз го прибрах на 20 дни.От вчера започна да ползва тоалетната,за което се радвам много.

# 23
  • Мнения: X
Сладурко Тоби какви тъжни очички има мамин ❤
От мен, те все еднотипни мойте снимки, но поне да дам за новата тема, батко Плуто добричък гигант праща гуш за Тоби

# 24
  • Мнения: 4 312
Добро утро с нещо размазващо❤❤❤
https://www.facebook.com/reel/681817933129012?fs=e&s=cl

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Честит празник от нас с една ушата книга:

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Здравейте, надявам се всички са добре.
Имам чувство, че от години не съм ви чела. Нямам никакво време, случиха се много неща, кои добри, кои лоши, но всичко е наред. Ушатото е добре, мамин златен, той също ви поздравява.

# 27
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 199
Благодарим за новата тема! Animal Heart Eyes CatFlowers Tulip
Ние подреждаме. Smile

# 28
  • Мнения: 494
Устата ми хубава, очите ми зелени.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 228
Котката ми седи на прозореца, гледа птичките, маха с опашка и мяука, ама треперещ и́ е гласа. Всеки ден го прави. Какво показва с това? Говори ли им, иска да ги хване ли?

Общи условия

Активация на акаунт